Zásilka smrti (S03E25) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2019, 48 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

 • honajz
  **

  Dalo se to poněkud předvídat, a není pravda, že kurýrní služby nemají údaje o odesílatelích a adresátech, i když jde obálka do nějaké zásilkovny. Navíc se tu policisté dopustili neoprávněného vniknutí do bytu. Jak celé té konstrukci má člověk věřit? A ani moc vtipné to nebylo.(12.5.2020)

 • Tryskomyš
  ***

  V televizi díl označen jako č. 70.(29.4.2020)

 • mira007
  ***

  Případ vydírání otravou parfémovým testerem nebyl nejhorší, ale tři hvězdy dávám za účast Hanky Vágnerové ( celkem je zajímavé sledovat proměnu přístupu prvoligových herců k dlouhotrvajícím seriálům, zatímco před lety by do nich nešli pokud by neměli hlavní roli, dnes jdou do komerčních projektů i na jeden jediný díl - jakože je nedostatek práce, nebo stoupla kvalita projektů? ) a stoprocentní výkon Zadražila - absolutně každé slovo, výraz je přirozený a přesvědčivě uvěřitelný.(14.3.2019)

 • Ozzy2
  ***

  Štáfkovo "nekeke" mi dráśá vnitřnosti, kdo mu tohle poradil byl debil.Palec nahoru Zadražilovi, který lehce kopne do zamčených dveří dole u země a jsou otevřené, to by nezvládl ani Chuck Norris.A ty důkazy, co tam našli by ani nemohli použít protože se ti dva drsňáci dopustili vloupání,,ale poč se zabývat detaily......(12.3.2019)