Patti Cake$

Patti Cake$

USA, 2017, 108 min

Jasně, tenhle snímek se srovnání s "8 mílí" asi těžko vyhne, ale sakra, na to, jak to vypadá místy skoro až amatérsky, nebo minimálně hodně nezávisle, se mi to sakra líbilo. Hudba se zde docela dobře vyvíjí a to finále má svoje grády. Ani jedna z postav mi nevadila, naopak bylo celkem jednoduché se s nimi sžít.(29.1.2018)

Trocha okopčená 8 míľa, trocha slabšia, ale pre dievčatá s nejakým tým kilečkom navyše určite lepšia.(10.1.2018)

• Johnny.ARN

Vypapaný Eminem v sukni ide z dola nahor. Ale je to podané tak kostrbato, s päť korunovými rýmami shitnou výpravou, že strach. Posledná štvrtina a to správne finále tento film udržalo nad hladinou. A teraz si rýchlo kuknúť 8 míľu aby si videl, ako má film o bielych raperoch z predmestia vyzerať. 2 z 5(9.1.2018)

• Kudly4

8 míle aneb jste to co jíte. Nedokoukáno, otřesní herci, chvilkama mi bylo trapně.(17.1.2018)

Patti Cakes je v mnoha smerech duchovni segra 8 Mile. Usmudlany zivot a rap jako vychodisko z nej, jen misto vyhubleho bileho typka z Detroitu sledujeme tlustou bilou holku z Jersey. Trochu je mi lito, ze misto toho, aby se tvurci rozhodli, jestli natoci indie drama, nebo klasickou zero to hero story, radsi slepili oboje dohromady, ale pokud vam nevadi pomalejsi film, ve kterem jde o rap a lasku k hudbe vsemu navzdory, dejte tehle telnate srdcarce sanci.(11.11.2017)

Pre raperov dobré.(6.1.2018)

velmi velka vec !(29.1.2018)

• nomak

Stejne ubohe jako hiphop sam.(3.2.2018)