poster

Axolotl Overkill

 • Německo

  Axolotl Overkill

Drama

Německo, 2017, 94 min

Režie:

Helene Hegemann

Předloha:

Helene Hegemann (kniha)

Scénář:

Helene Hegemann

Kamera:

Manuel Dacosse
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blechy
  **

  Kdyz se zhulite, mozna neco pochopite :-))) ale je to fakt ujety...(16.6.2017)

 • Pulper
  **

  Film má dva klady. Hudbu a herecký výkon hlavní představitelky. Za každý jednu hvězdu. Filmů o puberťácích, alkoholu, drogách, deziluzi a hledání smyslu života existují mraky. A provokativní lesbické vztahy jsou už dávno překonané klišé.(22.6.2017)

 • Pepinec
  *

  Tuhle jsem byl s kamarádem na pivku a u vedlejšího stolu sedělo tohle: rosolovitý, upocený muž středního věku s fyzickou kondicí hrocha, a odérem čerstvě zatavené občanky zapáchající asi ženština, kterou podle všeho oblékala malířská paleta kibicovaná štětkou. Nebyli to otec a dcera, anebo o to horší, protože se u toho stolu nejdřív málem vojeli, pak sedli do hrochovy limuzíny a zmizeli. Pointa je v tom, že navzdory obalu to klidně můžou být ti nejvzdělanější a nejdobrosrdečnější knihy pod Sluncem, ale já po jejich etudě dostal leda tak chuť na další pivo a panáka. Bez sympatií to nejde, a to je případ i Axolotlu.(15.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace