Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Britský seriál přibližuje životy několika příslušníků vojenské policie přítomných v bývalé kolonii Adenu (dnešní Jemen) v půli šedesátých let, kdy se také vyostřoval boj o nezávislost území. Velící důstojník major Markham (Ben Miles) přivítá posilu v podobě mladého kapitána Joe Martina (Jeremy Neumark Jones), který mimo své mladé manželky Honor (Jessie Buckley) přináší i jistá tajemství o své minulosti. Napětí v jednotce zajišťuje Ed Laithwaite (Stephen Campbell Moore), který se cití ukřivďen příjezdem kapitána Martina, na jehož místo očekával být povýšen, a také jeho skandální manželka Alison (Jessica Raine). Problémy z domova zase tíží skotského vojáka Alexe Baxtra (Chris Reilly) a zakázaná láska motá hlavu mladému Tonymu Armstrongovi (Tom Glynn-Carney). Na drobné šarvátky však není čas, protože Národní osvobozenecká fronta se chystá k útoku proti svým ulačovatelům... (Candice)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Až na pár zadrhnutí v podobně několika zbytečně natahovaných dílů velká spokojenost s hereckými výkony a dějovými linkami. Druhou sérii bych brala všemi deseti. 1. série - 90% ()

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Scénář má na svědomí Peter Moffat, který nám už naservíroval pár hodně povedených seriálu a navíc se děj odehrává v Jemenu na pokraji války za nezávislost, takže to vypadalo zajímavě. Dobová atmosféra je povedená, obsazení je fajn a akce ujde. Osobně bych uvítal trochu víc akce a nějaký pořádný drama. Historii sem nestudoval, takže nevím co se tam přesně stalo a jak to vypadalo, jestli se tvůrci drželi reality. Bohužel to takhle bylo trochu nezáživný a nějaký scény mi přišli úplně zbytečné. 50% ()

Reklama

Galerie (16)

Reklama

Reklama