Jennifer, poslední drakobijec (TV film)

The Last Dragonslayer

Fantasy

Velká Británie, 2016, 135 min (Alternativní: 101 min)

Klasicky ulet na styl uzasneho Terryho Pratchetta (R.I.P.), vobec nechapem, to nizke hodnotienie, ten film rozhodne stoji za to. Fantasy ma hranice nekonecne. Ak sa niekto domnieva, ze Hra o trony je dobova, tak je to idiot, a tak je to so vsetkym. Pre mna vydareny pribeh a tesim sa na pokracovanie.(19.11.2017)

• BOURQUE

Bohužiaľ, pre mňa sklamanie! Príbeh ledva stojí na nohách, kombinácia starých a moderných vecí nie je v rovnováhe a samotná réžia spíš podpriemerná. „The Dragon“ však je slušne naanimovaný! Osobné hodnotenie: 50% (*) (30.10.2017)

• mimozakon

...alebo o tom ako sa moderno s fantasy zislo. a draci, a dela, a akoze zabava,(2.11.2017)

Prosím, spravte dvojku. Málo ktorá fantasy výplach-rozprávka ma bavila tak ako toto. Robí si to sofistikovanú srandu so všetkých, prvý plán neni tak okatý a aj keď to je predvídateľné a klišoidné, to prostredie proste baví. 3 z 5(6.12.2017)

• natalanka

To není pohádka ale idiotismus. Totální hnus. To už fakt nemají co točit ???????????? klidně koukněte, ale je to jen hodina a půl v pééérdeli pane hrabě. :-((23.11.2017)