Matky na tahu o Vánocích

• USA A Bad Moms Christmas (více)

Nepeč a zapař Říká se, že Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím roku. Určitě ale ne pro mámy! Tři matky rebelky už mají dost věčného uklízení, vaření, zdobení a shánění perfektních dárků pro celou rodinu. Proto se zaseknou a rozhodnou, že si tento rok konečně užijí Vánoce i ony. Akorát netuší, že se brzy ohlásí hosté, kteří s jejich představami dokonalých svátků nebudou tak úplně souhlasit – jejich vlastní matky… (Magic Box)

hazaba

Říká se, že opakovaný vtip není vtipem, a v případě tohot filmu to platí na sto procent. Je to trapné, už to tady bylo a Milino hey guys mi otvíralo kudlu v kapse. Nicméně jsem to dokoukala do konce, párkrát se i zasmála a trochu si zaslzela, takže úplný odpad to nebyl. ()

BOURQUE

Vôbec sa s tým netajím, že prvé dielo „bad moms“ sa mi páčilo. Pokračovanie však už nemá v sebe toľko elánu, ktorý by potreboval. Základná koncepcia príbehu nie je zlá, ingrediencia aka „staré matky“ má v sebe dostatočný potenciál, hlavne vďaka vydareného castingu. Tretiu hviezdu dávam dvojici K. Hahn / S. Sarandon – práve oni držia film nad vodou. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

Olík

Víte jaké to je těšit se od 25. Prosince na další vánoce a pak pod stromečkem najít svetr se sobem a pár o číslo menších ponožek…..pokud ne a chcete zažít ten pocit, tak devět z deseti Santa Clausů doporučuje pustit si tento mother fucker sequel. Chápu, penízky jsou penízky a Matky na tahu byly relativně úspěšným projektem. Ale snažit se na nich lacině parazitovat, když ještě ani nebyly rekvizity vráceny do krabic, tak mi evokuje močení si na vlastní nohy. Ne, už to nebylo vtipné. Ne, postavy navíc taky nepomůžou. Ne, doba vánoc taky ne. A ano, už bych matky nepouštěl na další tahy. ()

Gaia.M

Čekala jsem víc. První díl byl super, byla to sranda. Tento druhý díl je takový suchý. Pár vtipů tam bylo, ale úplné minimum. Spíš to hrálo dost na city a je z toho taková romanťárna.. Škoda, mělo to větší potenciál. Takže říkám ano podívat se, ale stačí jednou. ()

helloween93

Český distributor s názvem Matky na tahu vyloženě skóroval, zvlášt u dvojky, kde přidal “o Vánocích” když k žádnému tahu ani nedojde. Celý film je o vztazích mezi hlavními hrdinkami a jejich matkami s poselstvím, jak to matky mají o Vánoce těžké. Za mě stejné jako jednička, sympatická byla Christine Baranski, která se do role velmi hodila, to moc nemohu říct o Susan Sarandon. STX s Netflixem dle mého názoru nějaké peníze na tomhle projektu vydělali, ovšem nasadit ho ve stejný týden s Thorem nebyl marketingově moc chytrý tah. 2* ()

CharlieSs

Dneska jsem na tom byla se synkem, kterej se mi líbí v kině. Zasmáli jsme se, nenudili jsme se a film mě vyloženě bavil od začátku až do konce - a to na komedie rozhodně nejsem. Aspoň si budu pamatovat tohle malé bezvýznamné rande. 4* ()

HenryIvan

Mal som predsa len pravdu. V najlepšom trebalo skončiť. Nebolo to vôbec zlé, no už mi to celé prišlo príliš hnané do úchylných extrémov. Nové tváre nesklamali, no tento film mi len pripomenul, čo všetko nemám rád na Amerike. 50 %. ()

bararich8

Dosti stupidní, zbytečný druhý díl. Občas se něco povede, ale zbytek je spíše trapný. Škoda stráveného času, k dostání jsou lepší kousky. 2* ()

moviechecker

Jednotka bola priemerná oddychovka, ktorá sa dala pozrieť, bohužiaľ toto sa nedalo ani dopozerať. Zrovna včera som si pozrel Daddys home 2 a je to absloutne neporovnateľné, pričom sú to rovnako bláznivé filmy rovnakého žánru, točia sa okolo vianoc sú to pokračovania. Napriek tou, že DH2 sa oproti prvému dielu zlepšilo toto šlo dole. Včera som sa celý film smial dnes to bolo viac trápne ako úsmevne. ()

Torgal

Správny názov filmu by mal byť “Babky rebelky”, lebo toto bolo predovšetkým o matkách protagonistiek prvého dielu. S tým súvisí utlmenie nevkusného humoru (matky sa už konečne chovajú aspoň trochu zodpovedne a nekecajú nonstop o preťahovaní), ale nahradili ho len omleté generačné trenice s očakávaným vyústením. Zbytočný film, existujúci len kvôli nečakanému úspechu jednotky. 5/10 ()

chrispe

Mělo to svý světlý a svý hodně blbý chvíle. Některý věci by prostě ve vánočních filmech být neměli. :D Opět mě asi nejvíc bavila Kathryn Hahn i s její máti v podání Susan Sarandon. Děcka opět na přesdržku, nicméně tady naštěstí neměli tolik prostoru. 2,5* (a jóóó přiznávám, že číslo Santy dvě jsem si pak pustila ještě jednou, no!) ()

tranquill

"Roztáhnu ti půlky, kdy budeš chtít!" Poněkud bláznivá komedie, která ale nepřekračuje průměr. Odkazy na "pařby" jsou zde těmi slabšími články. ()

andrew88

Jeden kýč a klišé za druhým...chápu, že to má být odlehčený vánoční díl, ale co je moc je moc....S komedií to nemá nic společného, balancovalo to na hranici trapnosti (striptér na vánoční večeři před dětmi + ta mamina "šlapka" ho před všema ojíždí? my god) ...Susan Sarandon, jak ses mohla do této zvrácenosti zaprodat? Doufám, že další díl této "komedie" bude třeba A Bad moms summer vacation nebo A Bad moms halloween.(myšleno ironicky) ()

Likan7

Jednička solidní jednohubka, dvojka slabý po několikáté vyvařený čaj bez chuti. A upřímně mě to ani nepřekvapilo, celou dobu to působí jako narychlo spíchnutý sequel solidní přisprostlý komedie se skvělým obsazením. Tady se sice všichni herci vrátili, najednou mi přijde ale, že nemají co hrát. Fakt dobrých scén je jen pár a rodinná agitka na konci, kde se nás chce film umravnit, že rodina je nejdůležitější, ať už jsme co jsme, mi vyloženě lezla na nervy. ()

mira.l

Tak to byla docela hvězdě obsazená pitomost, prostě americkej konzum. Jedna * za Milu Kunis, dokoukal jsem to víceméně jen kvůli ní. ()

bearmeedek

Já vím, že to se čtyřmi hvězdami přeháním. Ale chci tím jen ohodnotit komediální stránku. Tak jak jsem se docela bavil u prvního dílu, tak mě pobavila i dvojka. Děj tohoto pokračování je naštěstí jiný a možná i slabší. Je to ten pro nás málo pochopitelný americký folklór okolo vánoc. Ale prostě to tam tak mají. Pokud v jedničce létali vzduchem "ptáci", tak tady to pro změnu byly "frndy". Slovní vulgarismus naprosto zapadal do děje a nebyl samoúčelný, jako třeba u Deadpool(a). Takže moc o filmu nepřemýšlet, je to přece vánoční film. 69%. ()