THIS, TORN FROM MY MURDER.. SHALL ONE DAY LEAD YOU TO VENGEANCE!!! Pohádka s muskulatůrou Rock Hudnosa a magickým mečem, který slouží jen jednomu pánu. Moc hezky se na to dívalo a i princezna mi tam nepřišla úplně vymaštěná. Škoda, že mocného meče se víc nevyužilo. Uměl bych si představit, jak ním Rock půlí meče nepřátel jako děcka v sirotčinci poslední čtvrtku chleba. Stopáž přívětivá a jediné slabší místečko bych viděl v tripové scéně zdrogovaného Haruma.(18.10.2016)

Nenáročná dobrodružná polorozprávka z Orientu s trochou fantasy, veľmi svižná a s priamočiarym dejom. Charizmatický Hudson v roli hrdinu z ľudu, k tomu slizkí záporáci a pekná dcéra bagdatského chalífa. Kujú sa tu pikle, Orient napriek štúdiovosti dýcha z každej strany, nechýba humor a trochu tej romantiky a ani šermiarske súboje nie sú zlé. Aj vďaka príjemnej stopáži je o zábavu postarané.(4.12.2017)

• - Piper Laurie pro roli princezny velmi tvrdě nacvičovala tanec, nakonec však její taneční scény zahrála dublerka. (Mol)