Reklama

Reklama

Obsahy(1)

„Velké město je plné lidí,“ říká nám vypravěč na začátku filmu. A někteří lidé jsou zločinci. A s těmi jsou v Los Angeles v přímém kontaktu dva policisté v hlídkovém autě, trochu lehkomyslný Rocky Barnes (Mark Stevens) a dost cynický Dan Purvis (Edmond O'Brien), přátelé od dětství. Oba si oblíbí hlas Katherine Mallory (Gale Storm), se kterou komunikují rádiem, a poté i pěknou asistentku šéfa samotnou. Kate je dcera policisty, který byl zabit při výkonu služby a ona proto policistu jako partnera nechce. Naše dvojice řeší drobnou kriminalitu, rvačky, honí zlodějíčky, malé gangstery, ale jednou polapí i velkou rybu, vyděrače a vraha Ritchieho Garris (Daniel Buka). Ten jim přísahá pomstu a po propuštění jim jde po krku. Bohužel je úspěšný a jednoho z nich zastřelí. Policie mu nastraží past a sleduje jeho milou, zpěvačku Terry Romaine (Gale Robbins). Dostane vraha, když se ní pokusí uniknout do Mexika? (Peabody)

(více)

Recenze (2)

liquido26 

všechny recenze uživatele

Na začátku jsem čekal docu-noir o nočních policejních hlídkách, ale po chvilce se z toho vyklubal docela fajn příběh dvou kamarádů-kolegů z hlídky 13, kteří se zabouchnou do stejný holky. Do toho samozřejmě jede příběh o jejich snaze polapit slizskýho gangstera. ()

Topco 

všechny recenze uživatele

Prekvapivo dobrý policajný noir s lákavým názvom o dvoch policajných parťákoch, ktorí sa zapozerajú do tej istej kolegyne a kým ju uháňajú, stíhajú aj svoje rutinné služby po nočnom meste. Nečakajte však žiadnu pecku typu Where the Sidewalk Ends, The Big Heat či Shield for Murder a budete spokojný. 3,5* ()

Reklama

Galerie (37)

Reklama

Reklama