Reklama

Reklama

Pan Stein je online

  • Francie Un Profil pour deux (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Pětasedmdesátiletý vdovec Pierre žije od smrti své ženy velmi osamělým životem. Jeho dcera mu dá počítač v naději, že v něm probudí zvědavost a třeba taky – kdo ví? – díky němu pozná nové lidi. S pomocí mladého počítačového instruktora Alexe začne Pierre brouzdat po internetu a brzy narazí na online seznamku. Pod Alexovou identitou se seznámí s mladou fyzioterapeutkou Florou a záhy jí zcela propadne. Ona je zase okouzlena jeho elegantním, ačkoli poměrně neobvyklým profilem a pozve ho na rande. Skutečné, tváří v tvář. Pierre je z tohoto dobrodružství rozrušený a cítí se v pasti. Nezbývá mu, než přesvědčit Alexe, aby šel na schůzku místo něj. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (32)

Pierre 

všechny recenze uživatele

ViDĚNO PODRUHÉ. Napoprvé jsem si film vyhlédl hlavně kvůli Pierru Richardovi a pak jsem byl jen překvapen, jak mě sám o sobě snímek velmi pohltil. Byť mi příběh přišel trochu absurdní a s nadsázkou jsem si říkal, že ho třeba lépe pochopím až budu vě věku hlavního hrdiny - tedy s odmdesátkou na krku. No, naštěstí jsem nemusel čekat tak dlouho. Po třech letech se mi snímek líbil moc. Film za odměnu. Zapůsobil na mě svěžím dojmem, vyvoval ve mě příjemné pocity a zhltl jsem ho prakticky jedním dechem...Sledovalo se to tak dobře, že jsem ani moc nevěděl jak to pak nějak okecávat v případném novém komentáří. Ale nakonec jsem si řekl, že dát jen pátou  čtvrtou hvězdou bez komentáře by byla škoda. Takže třeba takhle: Perre Richard tady ze začátku vypadá na představitele nerudného dědka, ale nakonec se z něho vyloupne obstarožní sympaťák, co si chce i přes pozdější věk něco užít a umí moc hezky čarovat se slovy. Pierre má již sice vrásky a husté vousy, ale když se usměje (a ve druhé polovině to naštěstí dělá často), tak člověka zase úplně zahřeje. No a jeho plán s učitelem počítače a milostný několikaúhelník, který z toho vnikl mě hodně vtáhly a i napodruhé jsem do poslední chvíle trnul, jak se z toho všeho vybruslí. Závěr kvituji jako velmi vkusný a citlivý. A celý kousek jako velmi osvěžujícím způsobem křehký, něžný a šarmantní. Tak přeci jen se Pierre na stará kolena ještě dočkal skvělého filmu! ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Pierre Richard jako stařík začínající pronikat do záludností internetu. Co by se mohlo pokazit? Všechno! Nečekala jsem samozřejmě vzhledem k věku Pierra Richarda, že předvede svou x-tou variaci na Roztržitého, ale tady se humoru nedohledáš. Navíc je jeho pan Stein odporná figura. SPOILER Tak trochu po vzhoru Cyrana si nabrnkne přes sezamku mladici a pak jí neustále lže, k čemuž se přidá jeho téměř příbuzný. Film je tak o dvou mužích rozdílných generací, kteří dívce – navíc dost vážně citově zraněné – lžou, podvádějí ji a uvádějí ji do nepříjemných situací. Jedině jejím citovým traumatem z minulosti se dá vysvětlit, že je oba neflákla přes palici a neodešla středem. SHRNUTÍ:  Podrazáctví je podrazáctví, ať už je ti 30 nebo 80 a ať už využíváš internet nebo jsi hnusák na přímo. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Ze začátku jsem byl k filmu spíše skeptický. Těšil jsem se hlavně na Pierra Richarda a toho jsem se také dočkal. Jen mě překvapilo, jakej dědek už z něj je. Po chvíli pozorování se ale z morouse stal docela dobrej týpek, co rozjíždí seznamky na internetu a příběh začal mít suprovej spád. Nicméně někdy kolem půlky filmu jsem z příběhu začal mít až depresy a té holky mi bylo až líto. Celé se to vztahově tak zamotalo, že jsem čul průser největšího ražení. Nakonec ale dobrý. Francouzi se závěru popasovali s typickou francouzskou noblesou a uchlácholili mě možná ne úplně logickou reakcí té holky, ale o to hezčí zážitek to pro mě byl. Scénář napsal jasnej chlap, jinak by to všechno nejspíš skončilo trošku jinak. Pierre Richard si mě ale během filmu tak získal, že z filmu ve výsledku vznikla hodně slušná a příjemná čtyřhvězda, která do portfólia Pierra naprosto nádherně zapadá. ()

Flego 

všechny recenze uživatele

Báječný a šarmantný Pierre Richard je herecky stále aktívny a týmto filmom si opäť získal srdcia divákov. Hraje starého vdovca, ktorý podľahne kúzlu internetu a túži sa zoznámiť so ženou, ktorá mu pripomína zosnulú manželku. Udalosti však všetko zamotajú, ale dôležité je, že vyhráva divák. Ľahučká romantická komédia s nádychom tragiky, pod hudobným patrónom skvelého Cosmu, je príjemnou francúzskou lahôdkou. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Projdu si s ní pěšky Brusel a pak ji ojedu v autě, abyste si přišel na svý." Jsem šťastný, že žiju ve světě, ve kterém úžasně inteligentní krásky zoufale bloudí internetem a hledají osamělé sinology. A jelikož šanci mají i veteráni, kteří kdysi statečně úředničili ve vulkanologickém ústavu, tak jsem se patrně inspiroval pro budoucí důchod. Jen si přitom určitě užiju víc zábavy, než jsem zažil s panem Steinem, neboť ten to bral na můj vkus příliš seriozně. ()

Galerie (23)

Zajímavosti (1)

  • Tvorcovia filmu pracovali vo Francúzsku, Belgicku a Nemecku. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama