Monitoring (E10) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 30 min

Režie:

Petr Zelenka

Scénář:

Petr Zelenka

Hudba:

Jan Ponocný
(další profese)
 • otík
  ***

  Pro mně tak trochu rozporuplný díl. Na jedné straně trapný fekální dabing, k tomu hodně vulgární poslední scéna (i když převzatá z jiného filmu), na druhé straně se výrazně odkryly charakterové vlastnosti a konečně vyplavalo na povrch, jak je Eva hloupá, naivní a nezodpovědná. Mně to místy bavilo, místo i pohoršilo. Prostě něco mezi.(15.3.2018)

 • Necrotongue
  **

  Jedna slabá epizoda stíhá druhou. Proč jsem si jen myslel, že to bude bez Kapitána Filcky lepší? Proč by se měla dabovat defekace a zvracení? Doufal jsem, že s příchodem Michala Krose přibude humoru, ale nestalo se tak. Skoro jsem se nebavil, takže si říkám, jestli dvě hvězdičky nejsou příliš dobrým výsledkem.(22.4.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Sedmička ve dvou není žádný pití. Alkoholik uznává pouze tvrdý alkohol." Michalův odborný monitoring mě celkem bavil, ale dabování dvouset epizod anglického pořadu o prdění mě kupodivu nezaujalo. Taky mě udivila naivita zaměstnanců, když jim nedošlo, za co paní podnikatelka utrácí majlant. Prostě mi připadá, že dostávám stále méně zábavy.(6.4.2018)

 • quixote
  ****

  Myslím, že pro názornou ukázku dabování braku se dalo použít něco zábavnějšího než ten fekální humor. Fuj, úplně mi z toho zhořkly současně pojídané chipsy. Téma "kabelkářka" a hra s divákem (dialog z "Na dotek") se mi naopak moc líbily, mimo jiné to konečně vneslo do poněkud nudného a rozpačitého děje trochu vzruchu . Herecky bezchybné.(13.3.2018)

 • I.ball
  *****

  Wow! Tak poslední scéna v podání Melíšková-Neužil stála za to. Je zajímavé, jak seriál balancuje mezi televizním a divadelním světem, kdy zdánlivě komorní scéna dosáhne takové procítěné a nespoutané dramatičnosti, až jakoby divák seděl v první řadě auditoria v Dejvicích. Kontext vulgárních fekálních pořadů, které studio dabuje, jen dokresluje, v jakých "sračkách" se všichni zúčastnění nachází. A pokud to půjde tímto směrem dál, skončí u skryté kamery v márnici. Nemůžu se dočkat. Za mě 90%. A objednávám lístky do divadla.(31.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace