Monitoring (E10) (epizoda)

Česko, 2018, 30 min

Petr Zelenka

Petr Zelenka

Jan Ponocný

Tak u tohoto dílu, vzhledem k tomu, že jsou ještě dva do konce, jsem nabyl dojmu, že už to lepší asi nebude. Dřív měl pro mne každý díl aspoň nějakou pecku, díky které jsem dal čtvrtou hvězdu. Mimochodem se seriálem "Čtvrtá hvězda" se to už nedá srovnávat a Dabing street je horší a nevyrovnanější. Záverečná hádka, byť připouštím byla dobrým nápadem (ale dabing reálné scény Pavlem minule byl jistě o třídu, dvě výš), použitá (vykradená... jak kdo chce) z dabovaného filmu, který dělali ve studiu někdy před tím, to nezachánila. Takže za 3 :-((3.4.2018)

Pro mně tak trochu rozporuplný díl. Na jedné straně trapný fekální dabing, k tomu hodně vulgární poslední scéna (i když převzatá z jiného filmu), na druhé straně se výrazně odkryly charakterové vlastnosti a konečně vyplavalo na povrch, jak je Eva hloupá, naivní a nezodpovědná. Mně to místy bavilo, místo i pohoršilo. Prostě něco mezi.(15.3.2018)

• Alagaesie

„To je ten tenista?!“ Na co asi Kros příjde? Lada! Hm… Hekačka ne… A češi srát neumí? Tohle ne, ale název docela ‚ujde‘. Hodnotu? Dyť můžou bejt rádi, že to fachá… Se pani majitelka dost přepočítala. Tohle je zlo. Sou votázky…Tvl, to je co? Výuka v pití? Tak díky, Krosi. Jde to jaksi do kopru… A rychle… Teď má osud studia v **** Archová. Sešup. A výraznej. Drží to snad jen Adamczyk s Voříškovou.(15.3.2018)

• Necrotongue

Jedna slabá epizoda stíhá druhou. Proč jsem si jen myslel, že to bude bez Kapitána Filcky lepší? Proč by se měla dabovat defekace a zvracení? Doufal jsem, že s příchodem Michala Krose přibude humoru, ale nestalo se tak. Skoro jsem se nebavil, takže si říkám, jestli dvě hvězdičky nejsou příliš dobrým výsledkem.(22.4.2018)

• mortak

Konečně se ze sitcomu zase stává seriál, který k něčemu směřuje. Jenže pořád jde o změť k sobě moc nepasujících scének. Pro najednou postavy začnou citovat tuto divadelní hru (a film), když nikde nebyla zmínka o tom, že by ji Studio Zero nebo některá z postav dabovaly?(9.5.2019)