Monitoring (E10) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 30 min

Režie:

Petr Zelenka

Scénář:

Petr Zelenka

Hudba:

Jan Ponocný
(další profese)
 • otík
  ***

  Pro mně tak trochu rozporuplný díl. Na jedné straně trapný fekální dabing, k tomu hodně vulgární poslední scéna (i když převzatá z jiného filmu), na druhé straně se výrazně odkryly charakterové vlastnosti a konečně vyplavalo na povrch, jak je Eva hloupá, naivní a nezodpovědná. Mně to místy bavilo, místo i pohoršilo. Prostě něco mezi.(15.3.2018)

 • I.ball
  *****

  Wow! Tak poslední scéna v podání Melíšková-Neužil stála za to. Je zajímavé, jak seriál balancuje mezi televizním a divadelním světem, kdy zdánlivě komorní scéna dosáhne takové procítěné a nespoutané dramatičnosti, až jakoby divák seděl v první řadě auditoria v Dejvicích. Kontext vulgárních fekálních pořadů, které studio dabuje, jen dokresluje, v jakých "sračkách" se všichni zúčastnění nachází. A pokud to půjde tímto směrem dál, skončí u skryté kamery v márnici. Nemůžu se dočkat. Za mě 90%. A objednávám lístky do divadla.(31.3.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Sedmička ve dvou není žádný pití. Alkoholik uznává pouze tvrdý alkohol." Michalův odborný monitoring mě celkem bavil, ale dabování dvouset epizod anglického pořadu o prdění mě kupodivu nezaujalo. Taky mě udivila naivita zaměstnanců, když jim nedošlo, za co paní podnikatelka utrácí majlant. Prostě mi připadá, že dostávám stále méně zábavy.(6.4.2018)

 • Alagaesie
  **

  „To je ten tenista?!“ Na co asi Kros příjde? Lada! Hm… Hekačka ne… A češi srát neumí? Tohle ne, ale název docela ‚ujde‘. Hodnotu? Dyť můžou bejt rádi, že to fachá… Se pani majitelka dost přepočítala. Tohle je zlo. Sou votázky…Tvl, to je co? Výuka v pití? Tak díky, Krosi. Jde to jaksi do kopru… A rychle… Teď má osud studia v **** Archová. Sešup. A výraznej. Drží to snad jen Adamczyk s Voříškovou.(15.3.2018)

 • quixote
  ****

  Myslím, že pro názornou ukázku dabování braku se dalo použít něco zábavnějšího než ten fekální humor. Fuj, úplně mi z toho zhořkly současně pojídané chipsy. Téma "kabelkářka" a hra s divákem (dialog z "Na dotek") se mi naopak moc líbily, mimo jiné to konečně vneslo do poněkud nudného a rozpačitého děje trochu vzruchu . Herecky bezchybné.(13.3.2018)