Monitoring (E10) (epizoda)

Česko, 2018, 30 min

Petr Zelenka

Petr Zelenka

Jan Ponocný

Pro mně tak trochu rozporuplný díl. Na jedné straně trapný fekální dabing, k tomu hodně vulgární poslední scéna (i když převzatá z jiného filmu), na druhé straně se výrazně odkryly charakterové vlastnosti a konečně vyplavalo na povrch, jak je Eva hloupá, naivní a nezodpovědná. Mně to místy bavilo, místo i pohoršilo. Prostě něco mezi.(15.3.2018)

• Necrotongue

Jedna slabá epizoda stíhá druhou. Proč jsem si jen myslel, že to bude bez Kapitána Filcky lepší? Proč by se měla dabovat defekace a zvracení? Doufal jsem, že s příchodem Michala Krose přibude humoru, ale nestalo se tak. Skoro jsem se nebavil, takže si říkám, jestli dvě hvězdičky nejsou příliš dobrým výsledkem.(22.4.2018)

"Sedmička ve dvou není žádný pití. Alkoholik uznává pouze tvrdý alkohol." Michalův odborný monitoring mě celkem bavil, ale dabování dvouset epizod anglického pořadu o prdění mě kupodivu nezaujalo. Taky mě udivila naivita zaměstnanců, když jim nedošlo, za co paní podnikatelka utrácí majlant. Prostě mi připadá, že dostávám stále méně zábavy.(6.4.2018)

Myslím, že pro názornou ukázku dabování braku se dalo použít něco zábavnějšího než ten fekální humor. Fuj, úplně mi z toho zhořkly současně pojídané chipsy. Téma "kabelkářka" a hra s divákem (dialog z "Na dotek") se mi naopak moc líbily, mimo jiné to konečně vneslo do poněkud nudného a rozpačitého děje trochu vzruchu . Herecky bezchybné.(13.3.2018)

Wow! Tak poslední scéna v podání Melíšková-Neužil stála za to. Je zajímavé, jak seriál balancuje mezi televizním a divadelním světem, kdy zdánlivě komorní scéna dosáhne takové procítěné a nespoutané dramatičnosti, až jakoby divák seděl v první řadě auditoria v Dejvicích. Kontext vulgárních fekálních pořadů, které studio dabuje, jen dokresluje, v jakých "sračkách" se všichni zúčastnění nachází. A pokud to půjde tímto směrem dál, skončí u skryté kamery v márnici. Nemůžu se dočkat. Za mě 90%. A objednávám lístky do divadla.(31.3.2018)