Monitoring (E10) (epizoda)

Česko, 2018, 30 min

Petr Zelenka

Petr Zelenka

Jan Ponocný

Wow! Tak poslední scéna v podání Melíšková-Neužil stála za to. Je zajímavé, jak seriál balancuje mezi televizním a divadelním světem, kdy zdánlivě komorní scéna dosáhne takové procítěné a nespoutané dramatičnosti, až jakoby divák seděl v první řadě auditoria v Dejvicích. Kontext vulgárních fekálních pořadů, které studio dabuje, jen dokresluje, v jakých "sračkách" se všichni zúčastnění nachází. A pokud to půjde tímto směrem dál, skončí u skryté kamery v márnici. Nemůžu se dočkat. Za mě 90%. A objednávám lístky do divadla.(31.3.2018)

Tak u tohoto dílu, vzhledem k tomu, že jsou ještě dva do konce, jsem nabyl dojmu, že už to lepší asi nebude. Dřív měl pro mne každý díl aspoň nějakou pecku, díky které jsem dal čtvrtou hvězdu. Mimochodem se seriálem "Čtvrtá hvězda" se to už nedá srovnávat a Dabing street je horší a nevyrovnanější. Záverečná hádka, byť připouštím byla dobrým nápadem (ale dabing reálné scény Pavlem minule byl jistě o třídu, dvě výš), použitá (vykradená... jak kdo chce) z dabovaného filmu, který dělali ve studiu někdy před tím, to nezachánila. Takže za 3 :-((3.4.2018)

• mortak

Konečně se ze sitcomu zase stává seriál, který k něčemu směřuje. Jenže pořád jde o změť k sobě moc nepasujících scének. Pro najednou postavy začnou citovat tuto divadelní hru (a film), když nikde nebyla zmínka o tom, že by ji Studio Zero nebo některá z postav dabovaly?(9.5.2019)

• Alagaesie

„To je ten tenista?!“ Na co asi Kros příjde? Lada! Hm… Hekačka ne… A češi srát neumí? Tohle ne, ale název docela ‚ujde‘. Hodnotu? Dyť můžou bejt rádi, že to fachá… Se pani majitelka dost přepočítala. Tohle je zlo. Sou votázky…Tvl, to je co? Výuka v pití? Tak díky, Krosi. Jde to jaksi do kopru… A rychle… Teď má osud studia v **** Archová. Sešup. A výraznej. Drží to snad jen Adamczyk s Voříškovou.(15.3.2018)

Myslím, že pro názornou ukázku dabování braku se dalo použít něco zábavnějšího než ten fekální humor. Fuj, úplně mi z toho zhořkly současně pojídané chipsy. Téma "kabelkářka" a hra s divákem (dialog z "Na dotek") se mi naopak moc líbily, mimo jiné to konečně vneslo do poněkud nudného a rozpačitého děje trochu vzruchu . Herecky bezchybné.(13.3.2018)