Monitoring (E10) (epizoda)

Petr Zelenka

Petr Zelenka

Jan Ponocný
  • Alagaesie

„To je ten tenista?!“ Na co asi Kros příjde? Lada! Hm… Hekačka ne… A češi srát neumí? Tohle ne, ale název docela ‚ujde‘. Hodnotu? Dyť můžou bejt rádi, že to fachá… Se pani majitelka dost přepočítala. Tohle je zlo. Sou votázky…Tvl, to je co? Výuka v pití? Tak díky, Krosi. Jde to jaksi do kopru… A rychle… Teď má osud studia v **** Archová. Sešup. A výraznej. Drží to snad jen Adamczyk s Voříškovou.(15.3.2018)

Tak u tohoto dílu, vzhledem k tomu, že jsou ještě dva do konce, jsem nabyl dojmu, že už to lepší asi nebude. Dřív měl pro mne každý díl aspoň nějakou pecku, díky které jsem dal čtvrtou hvězdu. Mimochodem se seriálem "Čtvrtá hvězda" se to už nedá srovnávat a Dabing street je horší a nevyrovnanější. Záverečná hádka, byť připouštím byla dobrým nápadem (ale dabing reálné scény Pavlem minule byl jistě o třídu, dvě výš), použitá (vykradená... jak kdo chce) z dabovaného filmu, který dělali ve studiu někdy před tím, to nezachánila. Takže za 3 :-((3.4.2018)

Wow! Tak poslední scéna v podání Melíšková-Neužil stála za to. Je zajímavé, jak seriál balancuje mezi televizním a divadelním světem, kdy zdánlivě komorní scéna dosáhne takové procítěné a nespoutané dramatičnosti, až jakoby divák seděl v první řadě auditoria v Dejvicích. Kontext vulgárních fekálních pořadů, které studio dabuje, jen dokresluje, v jakých "sračkách" se všichni zúčastnění nachází. A pokud to půjde tímto směrem dál, skončí u skryté kamery v márnici. Nemůžu se dočkat. Za mě 90%. A objednávám lístky do divadla.(31.3.2018)

"Sedmička ve dvou není žádný pití. Alkoholik uznává pouze tvrdý alkohol." Michalův odborný monitoring mě celkem bavil, ale dabování dvouset epizod anglického pořadu o prdění mě kupodivu nezaujalo. Taky mě udivila naivita zaměstnanců, když jim nedošlo, za co paní podnikatelka utrácí majlant. Prostě mi připadá, že dostávám stále méně zábavy.(6.4.2018)

Pro mně tak trochu rozporuplný díl. Na jedné straně trapný fekální dabing, k tomu hodně vulgární poslední scéna (i když převzatá z jiného filmu), na druhé straně se výrazně odkryly charakterové vlastnosti a konečně vyplavalo na povrch, jak je Eva hloupá, naivní a nezodpovědná. Mně to místy bavilo, místo i pohoršilo. Prostě něco mezi.(15.3.2018)