Monitoring (E10) (epizoda)

Česko, 2018, 30 min

Petr Zelenka

Petr Zelenka

Jan Ponocný

Myslím, že pro názornou ukázku dabování braku se dalo použít něco zábavnějšího než ten fekální humor. Fuj, úplně mi z toho zhořkly současně pojídané chipsy. Téma "kabelkářka" a hra s divákem (dialog z "Na dotek") se mi naopak moc líbily, mimo jiné to konečně vneslo do poněkud nudného a rozpačitého děje trochu vzruchu . Herecky bezchybné.(13.3.2018)

Pro mně tak trochu rozporuplný díl. Na jedné straně trapný fekální dabing, k tomu hodně vulgární poslední scéna (i když převzatá z jiného filmu), na druhé straně se výrazně odkryly charakterové vlastnosti a konečně vyplavalo na povrch, jak je Eva hloupá, naivní a nezodpovědná. Mně to místy bavilo, místo i pohoršilo. Prostě něco mezi.(15.3.2018)

• Alagaesie

„To je ten tenista?!“ Na co asi Kros příjde? Lada! Hm… Hekačka ne… A češi srát neumí? Tohle ne, ale název docela ‚ujde‘. Hodnotu? Dyť můžou bejt rádi, že to fachá… Se pani majitelka dost přepočítala. Tohle je zlo. Sou votázky…Tvl, to je co? Výuka v pití? Tak díky, Krosi. Jde to jaksi do kopru… A rychle… Teď má osud studia v **** Archová. Sešup. A výraznej. Drží to snad jen Adamczyk s Voříškovou.(15.3.2018)

Wow! Tak poslední scéna v podání Melíšková-Neužil stála za to. Je zajímavé, jak seriál balancuje mezi televizním a divadelním světem, kdy zdánlivě komorní scéna dosáhne takové procítěné a nespoutané dramatičnosti, až jakoby divák seděl v první řadě auditoria v Dejvicích. Kontext vulgárních fekálních pořadů, které studio dabuje, jen dokresluje, v jakých "sračkách" se všichni zúčastnění nachází. A pokud to půjde tímto směrem dál, skončí u skryté kamery v márnici. Nemůžu se dočkat. Za mě 90%. A objednávám lístky do divadla.(31.3.2018)

• Necrotongue

Jedna slabá epizoda stíhá druhou. Proč jsem si jen myslel, že to bude bez Kapitána Filcky lepší? Proč by se měla dabovat defekace a zvracení? Doufal jsem, že s příchodem Michala Krose přibude humoru, ale nestalo se tak. Skoro jsem se nebavil, takže si říkám, jestli dvě hvězdičky nejsou příliš dobrým výsledkem.(22.4.2018)