poster

Ztracen v džungli

 • Austrálie

  Jungle

 • Slovensko

  Stratený v džungli

 • Nový Zéland

  Jungle

 • USA

  Jungle

 • Velká Británie

  Jungle

Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller

Austrálie / Kolumbie, 2017, 115 min

Režie:

Greg McLean

Scénář:

Justin Monjo

Kamera:

Stefan Duscio

Hudba:

Johnny Klimek

Producenti:

Dana Lustig, Greg McLean

Střih:

Sean Lahiff

Scénografie:

Matthew Putland
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ****

  Lesní survivaly vždy patřily k mým oblíbeným tématům a jakmile les vystřídá zrádná Jungle hned je z filmu exotičtější a atraktivnější podívaná, kde není nouze o nebezpečná zvířata, paranoiu, blouzení či nevyzpytatelnou divokou řeku ( Což patřilo k nejintenzivnějšímu momentu filmu). Místy je film i slušně děsivý ( jaguár), či lehce nechutný( snězení zárodku ve vajíčku). Film je slušně natočen, je dle skutečných událostí, v hlavní roli hraje Harry Potter a má skvělou hudbu takže za mě velmi příjemná dobrodružná podívaná. Greg McLean, mě zatím nikdy vyloženě nezklamal. 75%(20.10.2017)

 • Frajer42
  ***

  Snad vůbec poprvé jsem viděl Radcliffa v nepotterovské roli, ve které byl celkem dobrý. Samozřejmě si na jeho místě dovedu představit více než tucet herců, kterým by to seklo víc. Nicméně mě zde vůbec neiritoval. Přeci jen mu jde hrát lépe živé než mrtvé. Úvod byl malinko rozpačitý a vtáhnutí do děje hrozně rychlé. Z ničeho nic vznikne mezi dvěma lidmi za pár dní nepřetrhnutelné pouto (dost možná doplněné i o homosexuální večerní hrátky) a ochota položit jeden za druhého život. Poté už člověk sleduje výhradně boj o přežití, který hlavní hrdina nesvádí ani tak s nehostinnou džunglí, jako spíše sám se sebou a svými vnitřními démony. Divácký dojem mi narušoval, z mého odborného diváckého pohledu, celkem zprasený střih. Večer si snímkem určitě nepokazíte, ale rozhodně bych nečekal zázraky. Solidní zábava. Lepší tři hvězdy.(12.11.2017)

 • Elleannie
  *****

  Dávám nejvyšší hodnocení především za poslední fázi filmu, která patří převážně Yossimu. Věděla jsem, že mě Daniel Radcliffe nezklame, líbí se mi, jak ztvárňuje své postavy, a proto jsem mu jeho nadšení, bolest i úlevu věřila. Filmu nechybí pár vtipných momentů, avšak převládá krutá realita džungle, která je skvěle nastíněna..(30.12.2017)

 • Chrustyn
  ***

  Vousatý Harry Potter a jeho boj o přežití v nelítostné džungli. Od dob Revenanta mám jasno v tom, jak má vypadat survival thriller a přestože Ztracen v džungli neurazí, zmíněnému filmu se ani nepřibližuje. Možná kdyby tvůrci více přitlačili na pilu, byl by výsledný dojem lepší. Takhle je to jen slabší čajíček.(15.12.2017)

 • kaylin
  ***

  Dobrý snímek, dobře zahraný, ale tak nějak jsem měl pocit, že to je přesně to, co očekáváte, jen s tím rozdílem, že je to místy hodně drsné. To se mi líbilo, ale prostě jsem měl pocit, že i když to je něco, co někdo prožil, film nedokázal to utrpení, které musel prožívat, správně přenést i na diváka, a to je škoda.(26.1.2018)

 • - Natáčanie prebiehalo v Bonogin Valley, Gold Coaste a Queenslande v Austrálii, v apríli 2016. (Mathew234)

 • - Daniel Radcliffe se na roli připravoval tak, že denně jedl jen jedno kuřecí prso a jeden proteinový bar, doplněný velkým množstvím kávy a cigaret. (Delock)

 • - Radcliffova příprava na roli měla několik vrstev - kromě kontaktu se samotným Yossim musel vypilovat izraelský přízvuk a držet velmi přísnou dietu - zhubl zhruba 7 kilogramů. (Stoka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace