Crowded (TV seriál)

Komedie

USA, 2016, 13x22 min

Komedie, u které je škoda že má jen jednu řadu. Chemie mezi herci fungovala, občas samozřejmě hluchá místa, ale převažovaly momenty, které nutí k smíchu. Obzvlášť oceňuji obsazení Carrie a Patricka, ti byli prostě nejlepší.(13.6.2016)

• xxENDxx

Patricka Warburtona mám rád hlavně kvůli Rules of Engagement. Crowded ale krom něj a sympaticky obsazených dcer nic, proč by to mělo dostat další řadu. Celej seriál tak působil, jako by utekl z roku 1994. Největší problém byl scénář a nevlastní matka. Celkem mě překvapilo, že tam nebyl žádný muslim, aby si mohli odnést zlatého bludištáka za maximální politickou korektnost. Takhle tedy ne. 3/10(5.7.2016)

Komplet. Skoda zrusenia. Nie je to ziaden LOL alebo inovativny serial, ale sledoval sa fajne. A Patrickovi s Carrie, znamych z inych (aj) serialov, to spolu ludsky prekvapivo funguje.(25.5.2016)