Přírodovědec, který v ponuré aljašské zimě loví vlky, je obviněn z vraždy místního chlapce. Brzy se však dozví mrazivé tajemství. (Netflix)

Jindra_S

Uvěřitelná atmosféra chladného severu a lesů, pomalé temné záběry - a tím výčet kladů končí. Podivné chování a motivace všech zůčastněných, podivný konec, který vyžaduje trpělivost pro dodívání. ()

Tempter

Buď to bylo tak mysteriózní, že jsem to nepochopil a nebo to nebylo mysteriózní vůbec a pak to teda byla pěkná blbost. 125 minut. Solidní přestřelka, rejža zřejmě ujíždí na kulometech :-D Atmosféra: Twin Peaks, Thrue Detectiv. ()

peter.m

"No hľa, čo urobila ohnivá voda od bieleho muža na americkom kontinente. Indiáni namiesto vysedávania pri fajke mieru strieľajú z guľometu a čierny muž má dokonca povolenku na odstrel vlka dravého." /príbeh-/herecké výkony*/pointa-/hudba-/výprava*/ ()

Gomez518

Dvě hvězdy dávám pouze za to, že to byl pokus udělat něco jiného, ale jinak je to dost chaotické a smysl to nedává ()

NavzdyMlady odpad!

Strašná pičovina bez nejakého zmyslu. Rád si pozriem aj intelektuálne :D filmy, ale toto je totálna kokotina bez nejakého posolstva, zmyslu, významu, proste hovadina. Kolega nižšie v komentoch je na vetvi z prestrelky vo filme a vedel by vysvetliť jej význam? Strašná pičovina, nepozerať. ()

lineker

Zvolený styl vyprávění mne neuvěřitelně sedl. Jde o jemně temný kousek, který dokáže tu a tam nepříjemně překvapit drsnější vsuvkou. Nedoporučuji těm, kteří vyžadují vše, vždy finálně pochopit. ()

vonBahnhof

Ľuďom je*e. Keď si chcete pozrieť jednu vojnovú scénu obalenú tulením tukom tak toto je ten kúsok, ktorý vás uspokojí. Inak nič nesúvisí s ničím a na záver sa to nepospája. ()

Netflix mění filmovou strategii

Netflix mění filmovou strategii