Trojitá hrozba

• Slovensko Trojitá hrozba (více)

Skupina hrdlořezů dostane zakázku zabít bohatou dědičku čínského miliardáře, která chce část svých peněz darovat na boj proti zločinu. Zdá se, že se žena smrti nevyhne. Naštěstí ale narazí na tři bývalé čínské vojáky, kteří jsou odhodlaní jí pomoct... Komando několika zabijáků napadne základnu MI6 v jihoasijské džungli poblíž města Maha Jaya. Žoldnéři vystřílejí obránce a z vězení osvobodí nebezpečného teroristu Collinse. Základnu pak následně vyhodí do vzduchu. Co, však zabijáci nevědí, je, že jejich útok přežil jeden z obránců, Jaka. Ten za několik dnů ve městě v nelegální aréně, kde se pořádají turnaje v thajském boxu, najde dva z útočníků, Payua a Long Feie. Jaka přímo v aréně vyzve k souboji Payua a při souboji mu řekne, že ho chce zabít. Komando, které napadlo základnu, nezabilo jen najaté vojáky, ale i ženu Jaky. Jaka však svůj souboj s Payuem prohraje. Zraněného Jakau vezme Payu do svého domu, kde se Jakaovi snaží vysvětlit, že Payu a ani Long Fei nechtěli na základně nikoho zabít, že sami byli podvedeni zabijáky, kteří si je jako místní stopaře najali. Payu a Long Fei věřili, že jsou na humanitární misi. V té době do města přilétá čínská dědička bohatého realitního podnikatele, Xian. Ta je rozhodnuta část svého jmění darovat na boj proti místnímu zločineckému syndikátu. Jaka z domu uteče a přivolá na Payua a Long Feie policisty. Ti oba muže zatknou a převezou je na policejní stanici. V té době jde Collins se svými zabijáky do akce... (TV Prima)

johnsnow

Tak toto bolo niečo. Moji dvaja najobľúbenejší fighteri Uwais a Jaa spoločne vo filme s Whiteom a Adkinsom. Tešil som sa dopredu a film mňa nesklamal. Okrem mojich dvoch obľúbencov tu celkom dobrý výkon podá i tiger Chan, a White i Adkins sú skvelý záporáci, jediná škoda, je že hlavná záporáčka je úplne nerozvinutá plus tam máme linku s tým týpkom s telefónom ktorá je nedoriešená. Ale tieto chybičky odpúšťam, ide tu hlavne o drtivú akciu a tej je tu požehnane. Najmä celá záverečná pasáž. ()

Ivoman

Taková ta klasika. Adkins jako další maniakální zabiják, White dobrej, ale viditelně nesměl prohrát při boji, proto dopadl jak dopadl, Iko tentokrát nechal vcelku v pozadí svoje umění, Tony předvádí co se očekává a pro nás málo známý Tiger je skvělej. Taková ta malá linka, kdy se poodkrývá homosexuální vztah mezi Tigerem a Tonym, zůstane neodkrytá a jen v pár náznacích a úsměvech. Asiati by asi takové hvězdy nechtěli vidět jak se líbají ... ()

DonBraso

Mno.Jeden by řekl,že režisér a Scott Adkins si jdou na ruku.Fakt je,že zrovna mě Adkins absolutně nevoní a jeho herectví patří právem zde.Což je bohužel k nasrání,když vidíte,že vedle máte Tony Jaa a Iko Uwais.Samozřejmě další smrad už je jasný,když to rovnou jde do různé koprodukce a není to "čistá" Asie.Choreo je zde bohužel bez nápadu a Iko se ho vzdal.Příběh je do béčko céčko archivu.Chvílema to kupodivu jiskru má a vcelku přesnou kameru,která zbytečně nevýmýšlí harikiri.Těšil jsem se hlavně na klasickou školu,kde budou ty různý katany,sekáčky a hlavně různá prostředí,který mají filmu v bojových částí nejvíc pomáhat.Zde je absolutně bez nápadu,kromě klavíru.Opět vše spadá pod špatné režisérské řemeslo,kdy se jde z části do části,aby závěrečný fight byl zde dvakrát jen o metr dál.To je ten problém.Je jedno,kde to je,je to pořád stejný.Což u tohohle typu filmu je stěžejní.Diváka prostě nebude bavit si ve skladě či v domě ve stejných kulisách pošmakovat,když se zde ještě především střílí a je tu vymyšlená báchorka o elitních zabijácích,který se nestrefí v jeden okamžik na metr a druhá střela je přesná jak z Aše až do Ostravy.Máte tu bitky,jedno gore,pro někoho Scotta a vše ostatní je hrozně špatný. ()

jokino odpad!

Nerád dávam filmom takéto hodnotenie, ale toto si to vyslovene, žiaľ, pýta.. Bezduchá akcia oničom. Amíci, samozrejme, takmer nepriestreľní a nedobitní, no a Aziati, presný opak. Škoda času.. ()

srolyma

Začíná to jako dvojka Rambo. Amíci osvobodí v asijské džungli z čínského zajateckého tábora rukojmí. Potud ještě OK. Jenže je to film čínské socialistické kinematografie, takže se velmi záhy ukáže, že Číňánci jsou tady ti hodní, Amíci ti zlí a osvobozené rukojmí je ze všech nejhorší. Takže to bohužel dopadne tak, že stokiloví nabušení rovnoocí svalovci dostanou od maličkých neduživých Maových pohrobků pořádnou nakládačku. A takový film se mi prostě líbit nemůže. ()

MartinReno

Mela efektných kopancov, plná najvačších súčasných akčných hviezd Ázie. Záporákov si tu zahrali B-čkari z USA a Británie a hoci nešlo zrovna o oskarových borcov, tak zrejme jediní kto niečo zahral, bol Scott Adkins. Zbravčovatelá hlava steroidmi predávkovaného Michaela Jai White išla hodne na nervi. Iko Uwais (Indonezia) i Tony Jaa (Thajsko) sú síce borci v bojových umeniach, ale herecky posobia smiešne. Celé to bolo nejak moc China friendly a tá kostrbatá angličtina tomu iba uškodila. Dobre vidieť takto borcov pokope, ale somarina na n-tú. Expendables boli v žánri etalónom a odvtedy sa to snaží kdejaký šašo kopírovať. ()

OpacDjs

Škoda tohohle Allstar teamu, na který nezbyly šikovné ruce, resp. vedení. Tak snad se kluci ještě někdy potkají na jednom place a projekt bude mít na starost někdo ambicióznější. ()

mucho3

Tak na tyhle fightery jsem se moc těšil,film mně dost zklamal,víc se střílelo než kopalo....finální souboje to trochu zachránily. ()

hufnagel

Pri takejto zostave by človek čakal viac,ale keď to dostane do rúk takýto béčkový režisér,potom je výsledok veľmi úbohý.A to som fanúšikom martial arts.WTF? ()

Kushina

Opět skvělý bojový akčnák se spoustou akcí a soubojů. Ačkoliv v něm byl Adkins a Jai White v roli záporáků, tak to mělo ty správné grády. Po dlouhé době něco, co mě fakt zaujalo a bavilo. 65% ()

Sunwheel

Snaha vtesnať všetky hviezdy do jedného filmu sa nie vždy vypláca. Vieme, že séria Expendables mala striedavé úspechy a ďalšími časťami upadala. Výkony hercov tu nie sú mizivé, no scenár a réžia to sem tam celkom spackala. Vidieť Michaela Bispinga v najhoršom zápase jeho kariéry bolo celkom smutné. Každopádne to celé odsýpa a na jedno pozretie asi splní, čo od toho človek očakáva. Ale mohli sa tomu chlapci z Thajska viac povenovať. Chvíľ, kedy vám bolo trápne bolo zbytočne veľa. Slabšie 3 hviezdičky. ()

JendaBenda

Tak na tohle jsem se hodně těšil a taky si to užil. Uwais, Jaa, Tiger Chan a Adkins k tomu navrch! Parádní akce, fighty a honičky. Za mě super zábava. 98% ()

Mukade

slabota. Neschopná réžia, scenár atď. Jediné čo je na tom filme zaujímavé sú hviezdne mená. Faking "klikbait" lol. Mno, videl som to ako torrent, takže... (: ()

Raziel811

Velké zklamání. Mít v jednom filmu Uwaise, Jaa a Adkinse a takhle to "podělat", to je k pláči. Stačí si jen představit, jak by v tomto obsazení mohl vypadat Raid 3. ()

j.O.k.E.r.

Navzdory zdejším hodnocením je to skvělý akční film ze staré školy. Skvělé obsazení i fajn bitky. Má to všechno co si fanoušek béčkové akční jízdy může přát. ()

Peroon666

Už mě serou takové ty přestřelky na konci filmů, ve kterých borec (který na začátku, trefí letící vosu na kilometr) netrefí ani vjezd do pískovny, natož chlapa na dva metry. Už mě nebaví ty trapný gesta a praskání si krčních páteří pohybem hlavy před každým fightem. Už mě nebaví nepochopitelné akce, jakože nedorazíš protivníka, který se Tě opakovaně snaží zabít. Myslím, že vzhledem k tomu, kolikrát dostal Iko Uwais na piču, měl se protentokrát přemenovat Iko Auwais. Ten film je sračka, nic víc, nic míň. ()

michalkop

Tenhle film jsem našel v žebříčku sedmi nejlepších asijských filmů. Zpětně můžu říct, že v žebříčku dosti pochybným nebo prostě nemám rád čínské věci - filmy, Komunistickou stranu Číny, čínskou mentalitu a neztrácení tváře a jejich poslední vývozní artikl - COVID-19, který postoupili jako úspěšnou frančízu do celého světa. Film je bezhlavá mlátička kombinovaná se střílečkou s nesympatickými osobami a dost špatně podanou zápletkou, která se doslova rozpadá pod rukama jako rýžový papír. ()