The Super

Horor / Thriller

USA, 2017, 90 min

• Morholt

Úvodní napínavá cca desetiminutovka byla parádní, ale jak už to tak bývá, zůstalo jen u začátku. Následující hodina je vlastně jen o tom, že občas někdo násilným způsobem zmizí, z čehož dvojice zaměstnanců obytné budovy pořád dokola podezírá hlavního údržbáře, který je nějaký divný. -SPOILER- Jenže na tohle neskočí ani nijak zvlášť zkušený divák, takže je celkem jasné, kdo vrahem není a celkem záhy člověk uhodne, kdo vrahem je. Rozuzlení proč tomu tak je mě sice překvapilo, ale zároveň patří k těm nejdebilnější, jaké jsem kdy viděl. No a co se úplného závěru týče, nelze než souhlasit s CARNIFEXEM. 30%(10.11.2018)

• Mamlas

Blejt.(10.11.2018)

Mně se to líbilo - 50%. Val Kilmer zahrál slizkého údržbáře. K tomu odporný barák, ve kterém bych nechtěl bydlet ani zadarmo!(10.11.2018)

• Mr.Ward

A mě to i bavilo... Napětí se dalo krájet, začátek fakt dobrej, ale postupem času to padalo a padalo až to spadlo na totalní dno sračkoidních rozuzlení. To jako vážně? V tomhle podání to teda moc nefungovalo.(18.1.2019)

• *CARNIFEX*

V jednom zo starších, obytných domov v New Yorku, neustále dochádza k záhadným vraždám podnájomníkov z tamojších apartmánov. Najväčšie podozrenie, padá na údržbára ruskej národnosti, ktorý pôsobí nesmierne podivným dojmom. Všetci sa mu všemožným spôsobom snažia vyhýbať. A zdá sa, že absolútne oprávnene .. Trailer solídne navnadil, herecké obsadenie celkom nalákalo, akurát samotný film, akosi sklamal. Čakal som viac, pričom najmä záver, je ako vystrihnutý z knihy: "kroky idiotov".(19.10.2018)