Všechno nejhorší

• USA Happy Death Day (více)

Jak by se vám líbilo uvíznout v časové smyčce, kdy byste dokolečka prožívali ten samý den? A zrovna své narozeniny? A jak by se vám líbilo, kdyby vás na jeho konci pokaždé někdo zabil? Přitom, když se vysokoškolačka Tree probudila, bylo všechno normální. Ačkoliv, otevřít oči v posteli cizího kluka, který na vás vyděšeně zírá, a vůbec nic si nepamatovat, to úplně běžné není. Jenže Tree je tak trochu zlobivá holka, která se s ničím a nikým nepáře, a podobné věci se jí stávají celkem běžně. A zítra to bude asi podobné, protože Tree má dnes narozeniny a večer se chystá trochu kalit. Plány a krční tepnu jí však přetne podivné individuum s maskou. Když se Tree probudí, není ani v nemocnici, ani na onom světě, ale ve stejné cizí posteli stejného cizího kluka. Že by to byl jen špatný sen? To sotva, zvlášť když se to, co se v něm odehrálo, až příliš podobá prožívané realitě, včetně ukázkově morbidní tečky. S dalším probuzením už Tree začíná být jasné, že se ocitla v noční můře, která neskončí, dokud neodhalí identitu vraha s maskou. A tak se stává vyšetřovatelkou vlastní vraždy, která má oproti vrahovi jednu velkou výhodu – ví, co se stane v každé další minutě, a může se na to připravit. Ke své smůle si však svým dosavadním chováním zadělala na pěknou řádku nepřátel a pod maskou zabijáka se může skrývat kterýkoliv z nich. Tree si navíc nikdy nemůže být jistá tím, že i tu příští smrt dokáže přežít. (Cinemart)

Pitryx

Tak ten konec pěkně zmrvili s tím vysvětlením. Buď jsem blb já, nebo to nesedlo jim. Snímeček je to svěží, zpočátku dost hluchý. Dalo se na to dívat, ale nebyla to žádná pecka. Jessica Rothe dosti dobrá, zbytek zase tak moc nehrál. Doporučit lze, když není nic jiného po ruce. ()

Daertelon

Skloubení mnoha nesourodých tematických úchopů se vymstilo v historii kinematografie většině scenáristů. To ale neplatí u Všeho nejhoršího. Tady se prolíná napínavý thriller s mysteriózním tajemstvím, komediální nadsázkou a detektivním příběhem. Přestupy mohou ale být lehce nepříjemné, zvláště při změně žánru ze zábavy na příšernou nudu. Nápad je to zajímavý, zápletka zapletená a rozuzlení jednoduché. Nadšení ale vystřídá častá naivita skutečností a děsní herci. Přirovnal bych to k míchaným vajíčkům, která jím moc rád, ale fakt to není žádná extra třída. 60% ()

PlayEasy

Momentálně se trochu víc pouštíme do takových těch úspěšnějších teen hororů a musíme říct, že v případě Happy Death Day jsme dost spokojeni. Originální nápad časové smyčky byl jaksepatří režisérem využit a zde musíme vyzdvihnout především scénář, kde se přiměřeně vyskytují zábavné a přiměřeně zase napínavé, chvílemi hororové scénky. No, výběr hlavní herečky mohl být přeci jen trochu lepší a vystřihnutí pár blbých, ujetých a rádoby zábavných scének (viz. závěr) by také neuškodilo :-) Přesto jsme se včera večer nadmíru bavili a v dnešní záplavě céčkových hororů se jedná o výjimečný kousek ve svém žánru! 75% ..... Btw, bez projekce filmu Na hromnice o den více bychom opravdu nepřežili - to je asi důvod, proč byla hlavní postava zavražděna... :-D ()

kubas369

6/10. Horor? Jako vážně? Nevšední romantický film z vysoké, s trochou teen drama? To spíš. Líbí se mi vývoj hlavní postavy, kdy z naprosté kravky vyleze člověk, kterému se dá fandit a dá se pochopit. Bohužel jsem konečné rozuzlení a padoucha prokouknul v momentě, kdy podpáli auto svíčkou z dortíku, takže mě ten konec vůbec nedostal. Škoda musím uznat, že to celý nebyl špatný nápad jen by se s tím dalo daleko více vyhrát. ()

TheKniGht

Super film!tohle mam rad zasmat se i byt napjaty chvilkama,film nebrat vazne!je to proste jako edge of tomorrow!pripomina to online akcni hry zabijou te respawn a jdi znova!proste top :-D ...je to thriler trochu horor ale obcas i zasmejete!takze super nezklame!neni to klasickej trapnej horor nejakej ani nic extra vazneho!musi te to brat po dloouhe dobe dobry film na oddech.doporucuji povedeno ()

Papoushek

V hlavní roli sympatická herečka, slušné herecké výkony, obrovský vývoj hlavní postavy a zajímavě propletený příběh, ve kterém však nesmíte hledat slabá místa v logice. Jelikož film působí jako detektivka a vraha hledá divák zároveň s obětí, určité scény se musely odehrát tak, aby divák ani oběť neuhádli vraha hned na začátku, což muselo být pro scénáristy dost omezující. Obzvlášť ta celá věc s maskou tam ani moc jiných důvodů neměla. Popravdě jsem ale čekal, že bude výsledek o dost horší, přece jenom, není zrovna jednoduché udržet pozornost diváka, když se na plátně odehrává ten stejný den pořád dokola a dokola. Spojit "cestování časem" s hledáním vraha byl dost odvážný nápad. Tvůrci se však úkolu ujmuli na plno a je to vidět. Když film dospěje do bodu, kde se zdá, že už nemá čím překvapit, přece jen se mu to podaří a ne jednou. Jak tu už několikrát zaznělo, jedná se spíš o komedii, než horor - ale to mi vůbec nevadilo. Celkově jsem si snímek užil a skvěle jsem se bavil. "Když prožíváš stejný den pořád dokola, zjistíš, jaký člověk doopravdy jsi." 80 % ()

K1NGSLAYER

Pro mě dlouho očekávaný snímek, z traileru jsem byl přesvědčen, že se bude jednat o jeden z těch lepších filmů roku 2017. Na kinovém plátně to už takový trhák nebyl. Nečekal jsem že se skoro ten stejný děj bude opakovat minimálně 10x za sebou, akorát vždy s menší změnou a postupným přibližováním se k závěru. Neříkám že to byla úplně nuda, bylo to docela svižný a sem tam jsem se i pěkně jako zbytek kina zasmál, ale sledovat jeden a ten samý děj je jako bych si pustil v jeden den určitý film několikrát po sobě. To rozuzlení a odhalení "vraha" bylo dosti unáhlené a docela mě to zklamalo. Abych ale jen nekritizoval, musím uznat že zde byla hodně povedená kamera a zajímaví herci. Moje očekávání to bohužel nenaplnilo, a proto dávám 3 hvězdy pouze za to, že byla Tree (Jessica Rothe) tak neskutečně sexy! ()

DonBraso

Pravda je,kdo hrál Life is strange tak je jako doma.Co je potřeba si říci,že zde o hororovou show,která by diváka dostala do stavu bez tíže vážně nehrozí.Přesto je to stále zařazeno jako horor,protože tenhle žánr poslední dobou zažívá jakousi renezanci a vymýšlí se jak se se odlišit od zbytku mraky hororů.Časová smyčka je určitě spestření,ale předem víte,že hlavní postava nemůže dopadnout špatně,protože má tolik pokusů.Sice tu pak tvůrci přijdou s vysvětlením,že to nemusí být tak úplně pravda,diváka to stejně do napětí nedostane a přestane ho to zajímat.Nejhorší na tom je,že je toho tolik,kdy si říkáte proč jednou neudělá věc úplně jinak,ale pořád víte,že to takhle přeci může být díky časové smyčce.Tímhle se tvůrci skvěle vyhnou všemu,kdy naprostá zhovadilost je jen díky tomu,že Tree je prostě taková blbka,aby nakonec její charakter se dokázal díky restartu zlepšovat.Začínající vyšetřovací část,kdo může být tím vrahem je tu v rychlé sledu,který má jen za cíl udělat to,aby si každej divák neklepal rukou do čela,co je to za ptákovinu.Vcelku se zde zapojí i notná dávka lepšího porozumění,kdy najednou mě počáteční skepse,že scénář je fakt vycucanej z prstu,přejde do stavu,že aspoň někdo myslel při psaní.Příběh vlastně rotuje neustále a chvilku příběh posune jiným směrem.Pořád to má sice dost mouchy,ale snesitelné to doopravdy kupodivu je.Vlastně rozuzlení je trochu alá Vřískot,kdy vlastně pátráte po tom kdo je vrah.Jen zde k tomu máte romantickou notu,která je přímo k prasknutí na to,aby se tu vůbec někdo bál,ještě,když víte,že Tree je vlastně nesmrtelná,ikdyž tvůrci si to nechtějí připustit.Tady je ten největší problém,že film prostě nemá strach.Byla chvilka,kdy jsem si říkal,že už to vážně nudí,naštěstí díky rychlým střihům,prostě vstanete zase v pokoji a jedete znova.Nejhorší na tom je,že je to největší slaďárna,kterou by zde málo kdo hledal,která je jen dobře zakomponovaná jako čistá romantická komedie s vrahem.70% ()

ynnel

Je to spíš tak trochu komedie než horor, ale naprosto geniální! Vtipné a napínavé zároveň, doposud jsem se s takovým žánrem nesetkala. Je to zase něco nového, neokoukaného, moc mě to bavilo. ()

WeeLass

Začal bych tím, že většinu slasherů si ani nepustím už z principu, ale znáte to. Zhlédnete většinu filmů, na které jste byli nedočkaví a pak už musíte dělat ústupky. V tomhle případě to dopadlo mnohem lépe, než bych čekal. Film se sice ze začátku vyvíjí jako každý jiný teen slasher, nechybí ani univerzitní prostředí. Ale ve chvíli, kdy se ukázala pravá podstata filmu, zpozorněl jsem a užil si to až do konce. Nápad samozřejmě nebyl naprosto originální, hned jsem si vzpomněl na perfektní kousek Before I Fall z téhož roku, ale ke spokojenosti mi to bohatě stačilo. Dle mého názoru, filmů o časové smyčce nikdy nebude dost. Za mě plný počet. ()

chr0ust

Patlanina několika filmu na jedné hromadě a moc to nefunguje. Nejak se nevedelo jestli to ma byt komedie, horror nebo akční vyvražďovačka a tak je to all-in-one. ()

IZFNP

V pohode oddychovka, ktorá neurazí ani odporcov hororu. Osviežujúca záplietka, sympatická bitch aka hlavná herečka, príjemný mix komédie a thrilleru a na žáner prekvapivo poctivo budovaná dramatická linka. Čakala som viac zábavy, ale menej dobrej filmáriny, takže v podstate asi spokojnosť. ()

J.Mayen

No jo, musel jsem si na necem spravit chut , po velkem zklamani od Del Tora v podobe The Shape of the Water, tohle mi udelal dobre, asi starnu, nebo mladnu,ale neco presne v tomto stylu jsem na jeden bezvyznamny vecer osamocen v posteli potreboval. ()

djbarrel

Strašně mi to připomnělo " Na Hromnice o den vice " a fakt mě to bavilo. Nakonec i zvraty nebyly špatné a postavy byly vcelku sympatické. 75 % ()

Vince Vaughn v těle mladé dívky

Vince Vaughn v těle mladé dívky