Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na večeři pořádané pro milovníky nebezpečných chutí se otráví šest hostů. Šéfkuchař má od všech podepsáno, že riziko podstupují dobrovolně, i přesto žádá Lenku o pomoc. Brzy se ukáže, na vině nebylo žádné z jídel, ale jed. Podezření padá na všechny, kdo ten večer přišli s jídlem do styku. Podaří se Lence, Milanovi a Prokopovi zjistit, kdo mohl mít motiv zavraždit šest lidí? (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

sorrow 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Obhájce je povinen poskytovat obviněnému potřebnou právní pomoc, účelně využívat k hájení jeho zájmů prostředků a způsobů obhajoby uvedených v zákoně, zejména pečovat o to, aby byly v řízení náležitě a včas objasněny skutečnosti, které obviněného zbavují viny nebo jeho vinu zmírňují, a tím přispívat ke správnému objasnění a rozhodnutí věci (§ 41 Trestního řádu). Tahle povedená advokátka Braunová si namísto chránění a hájení svého klienta hraje na vyšetřovatelku a státní zástupkyni v jednom a svého klienta usvědčí z několikanásobné vraždy. Policista opět naprostý hňup, kterého na místě činu školí Milan jak malého kluka, veškerou práci za něho odvede advokátní kancelář + přemoudřelý Král z domácího vězení. Mělo by to být asi takhle, Černý by měl odejít do důchodu, protože už se stejně Donutil v seriálu prakticky nevyskytuje, Braunová by se měla přihlásit do výběrového řízení na státního zástupce a advokátní kancelář by se zavřela. Jedna epizoda hloupější než druhá. A jak se zase Milan dostal na pitevnu, aby si popovídal s tím patologem, jako nemohl za ním normálně zajít? Namísto toho se převléká do lékařského mundůru a vydává se za patologa… ()

Dawe2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tohle by šlo. Nechápu, proč dělají právníci detektivy, navíc proč nehájí klienta a naopak ho usvědčí a pošlou ho sedět! .... To je firma, panečku! :-D. Hádek upozaděný, Donutil chybí úplně, asi Nova šetří :-). ()

fafejt001 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takové  divné . Hlavně  ke konci . Tam  říká  postava  , co  jí  hraje  Měcháček , že  nejlepší  delikatesa  je . . . No  kdo  to  viděl  , tak ví . I  když  jaký  je  rozdíl  mezi  zvířetem a  tvorem  zvaným  . . . No ,  takže  ne  vlastně  až  tak  divné . Ale  stejně  , za  mne  divný  díl . ()

Reklama

Reklama