Jak ukrást Rembrandta (S02E03) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2018, 1 h 2 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

Podstatu detektivní zápletky filmu, kterou samozvané vyšetřovatele z nepochopitelných důvodů vůbec nenapadla, musel odhalit (nebo alespoň napadnout) snad každého diváka již na začátku. Celkově se díl drží na průměrně standardní úrovni televizního detektivního seriálu.(27.2.2018)

Vcelku ok...Nevím jak scénarista přišel na to že Mona Lisa nevisí v Louvru...(18.4.2018)

Způsob vyšetřování zdál se mi poněkud neuvěřitelný, nicméně jsem jej shledal poutavým. Jen škoda, že minulost hlavní postavy je odbývána dvěma třemi větami. Navíc pozadí zločinu není rozhodně originální - viz Nahá pastýřka.(25.2.2018)

• mira007

Jak vyšetřit vraždu v muzeu? Povolat advokátní kancelář, která s tou vraždou nemá nic společného, ale zaměstnává bývalého nepotrestaného zloděje, a ten oplývá dedukcí na hraně jasnovidectví a případ řeší tím, že se do toho muzea vloupá a ukradne obraz Rembranta, což nějakou záhadou vede k tomu, že si seřadí na konci dílu všechny zúčastněné a za asistence všehoneschopné policie ukáže na pachatele. Že je to ultrablábol? To by mi nevadilo, není to dokument ani drama, stačilo by, aby mne to večer pobavilo... jenže mne to nepobavilo, mne to unudilo!!!! Neskutečně sterilní impotentní nezábavné kopírující americké Mentalisty a Monky... tak uvidíme příští neděli.(26.2.2018)