Pilot (S01E01) (epizoda)

 • USA

  Pilot

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2017, 44 min

 • Wysch
  ***

  Cheap and cheesy pilot. Celkem čurina a pocta 40 let starý čurině (viz theme song). LA + zvláštní jednotky SWAT jsou sexy, a ví to telka, kino i pc gaming. Tak proč tomu i přes celou řadu nesmyslností nedat šanci, že jo.(11.11.2017)

 • PatrikP4
  ****

  Pilot docela překvápko... A dost pozitivní... Čekal jsem daleko horší první díl... Ale uvidíme prvním dílem si pro mě nasadily docela vysokou laťku...(3.12.2018)

 • kenkaku
  ***

  I když nemám moc ve zvyku komentovat seriál dokud není alespoň jedna řada u konce, u S.W.A.T je to jedno. Každá epizoda má roboticky přesnou a sterilní kadenci, že je jasné jak bude vše pokračovat i nadále. Pokud někdo zná film, ocení informaci, že jde o seriálvý remake. nikoli prequel nebo sequel. Některé postavy se jmenují jinak, některé se kompletně změnily. Možná kdybych film neznal bych se na vše díval jinak. Takhle je pro mě seriál příliš nenápaditý a obyčejný. Ano, je natočený solidně, z diváka nedělá idioty a snaží se. bohužel je to jen sázka na jistotu. Vše je vykalkulovaně "akorát" a podle šablony. Opravdu nemůžu dát víc než průměr.(13.4.2018)

 • Decado23
  odpad!

  Fakt si asi nemůžu pomoct, ale mě tyhle politicky korektní témata už lezou krkem a vyloženě mě serou. A navíc swat je prd elitní jednotka, asi tak na úrovni českých pořádkovýh jednotek. Za mě prostě nablejskanej odpad, a šíleně nevyužitej potenciál k čemukoliv. Škoda, ale 0 % to jistí.(2.12.2017)