Villa Capri

• USA Just Getting Started (více)

Duke Diver (Morgan Freeman) je bezstarostný manažer luxusního letoviska Villa Capri v Palm Springs. Diverova minulost je sice zahalena tajemstvím, v jednom je ale profesionál. Návštěvníky jeho exkluzivního resortu vždy čeká nekonečný večírek. Když se však ve vile ubytuje bývalý voják, šarmantní Leo (Tommy Lee Jones), začíná souboj, ve kterém se s Dukem utká o pozici alfa samce, stejně jako o přízeň nové návštěvnice Suzie (Rene Russo). Pak ale Dukea nečekaně dostihnou stíny minulosti a oba soupeři nechávají stranou nevraživost, aby zastavili toho, kdo usiluje o Dukeův život, a zachránili dovolenkový ráj. (Bontonfilm)

BOURQUE

Nenáročná ľahká komédia v „senior“ štýle (dúfam, že s tým nikoho neurazím). Súperenie medzi M. Freeman a T. L. Jones je malou lahôdkou pre fanúšikov týchto velikánov. R. Russo stále vo skvelej forme. Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

Shitonit

komedie sic tak nějak bez ducha, naštěstí v záplavě ostatních srtaček lehce překonává očekávání, uspokojí náročného flákače, a bez sebemenšího zaváhání mě dovedla ke spokojenýmu konci, takže ..za mě dobrý. ()

elimS

15% - komentář 20ti slovy: Pííííč*vina!!! "Děj", akce, vtip, pointa = nula. Většina postav = zbytečná. Všechny scény = odnikud nikam. Vedlejší zápletky = prázdná vata. Áááá bože, proč?! ()

mac000

Tady asi poočáteční trable vězí ve scénáři. Neposouvá zápletku dopředu v tempu, je to rozvleklé, a i když se Freeman a Tommy Lee Jones snaží seč mohou, moc toho nezmůžou. Takže žádného překvapivého , neřku-li originálního rozuzlení se divák nedočká a je rád, že to skončí. Film je věnován památce hetečky Glenne Headly /role Marguerity), jež zemřela krátce po konci natáčení. ()

baclajean

Takto to dopadne, keď chce niekto za každú cenu vtesnať veľké hollywoodske hviezdy do jedného filmu, a spraviť z toho komédiu. Sú prípady, kedy sa zámer vydarí zrealizovať na divácku spokojnosť, a potom sú prípady ako tento film. Zopár replík zachraňuje česť, inak by to mohol byť takmer aj brak. ()

allegria

Navzdory všem nedokonalostem jsem se docela bavila, tak chci hodnotit poctivě. Ale co mi absolutně nesedí - a setkala jsem se s tím v "romantickém" filmu už podruhé, že tu je Morgan Freeman prezentován jako neodolatelný svůdce, jehož kouzlu žádná žena na první dobrou neodolá. ()

im8

Řachanda (jak) z domova důchodců. Asi tak od 10 minuty jsem přemýšlel, proč do něčeho takového Freeman, Jones a Russo vůbec lezli a kdy se to konečně rozjede. Nerozjede. ()