Dvě odcizené sestry jsou nuceny vyloupit banku, aby zachránily svého bratra, který vypálil sklad vlastněný nechvalně proslulým gangstrem. Není to ovšem jen tak obyčejná banka. Snímek Trezor je mysteriózní thriller o loupeži, který je plný akce, napětí, zděšení a neuvěřitelné hrůzy. (HBO Europe)

Hpatrik

Místy příjemně děsivé ale horor to rozhodně není, a dobrý už vůbec ne. Mizerný scénář a nelogické chování postav, sráží film do nezajímavého podprůměru. ()

Cinematrix odpad!

Nemusím vám snad ani říkat, že James Franco v tomto kousku hlavní roli nemá, ale nepopírám, že nepodává ten nejlepší herecký výkon. Osobně si myslím, že tento talentovaný herec se rozhodl pohřbít svou kariéru (podobně jako Nicolas Cage) v kvantitě natočených filmů. Ale já bych to dělal stejně. Proč se vydat na pokraj sebezhroucení pro nějaký oscarový film, když stejný výdělek mi přinese pohodlné účinkování v nenáročných béčkách? Prostě přijdu včas na natáčení, něco zamumlám, protože mám vybudované jméno, fotogenickou tvář a honorář je doma. Základ je nenasrat reřiséra. Ale nejsem Mickey Rourke ani Mel Gibson, takže nikoho neseru a mám víc peněz, než by se vám zdálo v nejbujnějších snech. Mám navíc normální vejšku, takže na rozdíl od Toma Cruise můžou do komparsu vybírat i normálně rostlý lidi. Prostě pohoda. Film jako takový sice opravdu za moc nestojí, ale kéž bych dokázal i já v něčem tak špatném účinkovat... ()

Shanen29

Řadit tento film do hororového žánru se v žádném případě nepodařilo.Je to slabý thriller a vůbec mě to nechytlo.HBO EUROPE je zřejmě úplně mimo. ()

beso74

Vylúpiť banku je stále veľkým rizikom, predovšetkým, ak ide o banku, ktorú spravil ktosi pred niekoľkými desaťročiami pred vami a navyše, s rukojemníkmi sa príliš nemaznal. Trojica (ne)podarených súrodencov však zobrala vec s nadhľadom a pripravila si aj plán B na bezpečné opustenie budovy. Avšak nepočítala s možnosťou, že hlavnou úlohou nebude udržať policajtov mimo budovy banky, ale ubrániť sa niečomu, čo je v nej, čo sa roky skrývalo v trezore. Prvá fáza filmu je celkom slušne rozbehnutá, lúpež prevedená poloprofesionálne a padne aj jedna a škoda že jediná dobrá hláška (Bankár vyhlási, že jediná vec z ktorej ma strach je zlá pôžička). A potom to už ide dole kopcom, kombinácia hororu a zlodejiny trpí na suchoty aj po stránke hororovej aj po stránke akčnej. Posledných 10-15 minút film opätovne zvýši obrátky, aby to nakoniec všetko zabil hlúpy predvídavý koniec... ()

Zombiepod

V dnešnej dobe vymyslieť niečo nové v hororovom žánri je celkom fuška. The Vault nie je vôbec takou inováciou, ako spočiatku vyzerá. Ide viac-menej o jednoduché a príbehovo veľmi naivné béčko, ktoré trochu pôsobí ako nie príliš podarená adaptácia nejakej zabudnutej kingovky. Musím však uznať, že i napriek predvídateľnému spádu to malo niečo do seba, náznak tajomnej atmosféry a zle viditeľné zlo tomu dodávali istý znak tradičného hororu. Francova rola bola v tomto prípade iba lákadlo, a vrcholné mrhanie jeho hereckým talentom. ()

johnsnow

Začne to celkom dobre a hovoril som si, že zase nejaký blbovia dali zlé hodnotenia. A po prvej polke keď začne tá hororová tak je to už slabšie a korunu tomu nasadí postava hraná Francom u ktorej absolútne nechápem význam prečo tam bola. Jo a koniec je dosť typicky pre hororovky takmer všetkého druhu ()

Kushina

Bankovní přepadení, které se postupem času mění v boj o holý život všech pachatelů. Sice dost jednoduchý příběh, ale bylo v něm napětí a občas i strach. Duchařiny byly dobře propracované a člověk nevěděl, kdo zemře další. Docela slušný horor. 50% ()

v.indruchova

První půlka dobrý, byla jsem natěšená, ale ten závěr a druhá půlka. Jako kdyby secénárista doopravdy nevěděl a několikrát to předělal. Postavy i situace byly převážně chaotické. Škoda, že to neuchopil někdo jiný. Dobrý nápad který byl úplně zašlapán. R.I.P. ()

DanZverina

Kdyz jsem film pustil vubec jsem nevedel o co jde takze jsem si asi 20 minut myslel ze to muze byt zajimavy akcnak nebo thriller potom co mi doslo ze tam jsou duchove se to zmenilo v peknou kokotinu , scenar byl stupidni stejne jako chovani postav a divny chovani duchu ,celkem se divim se ze v tom hral James Franco. Ne ze by se tim filmem nedal vyplnit cas , ale myslim ze hodnoceni tady je rozhodne adekvatni. ()

Mark1983

Kdybych tento snímek hodnotil v souladu s oficiální diváckou úspěšností, byl bych buď pokrytec a nebo ovce, jenž jde tam, kudy ji vedou, i na jatka. Co se týče mě, já byl s tímto snímkem dostatečně spokojen, ač se mi líbil i samotný nàpad, který se tady zrealizoval. Spojení kriminálního žánru s hororovým, i když se film do krimi podle tvůrců nezařazuje, tady vyšlo celkem chvalitebně. ()

kyblik2

Verte Neverte v 1,5 hodinovej verzii alebo Bunker smrti v inom podaní. Zas tak zlé to nebolo. Nápad je myslím originálny, keby to trošku lepšie potiahli, mohol z toho byť mega zážitok. Ale takto je z toho jednohubka, ktorá neurazila ale ani nenadchla. ()

Jessica_Biel

Tak jsem si takhle rozhodl udělat filmový program na úterní večer s Trezorem, bez tušení oč se jedná a co mě čeká. jelikož byl film titulován jako "horor" očekával jsem zcela něco jiného než "To" ,co mi běželo na obrazovce... Počátek filmu docela slušný, v případě, že by se jednalo o "béčkovou" alá akční kriminálku,ale i pocit béčkového filmu se vytratí, když sledujete a vnímáte hlavní postavy, které vlastně nechápete a neumíte se ani do jedné vžít. A když už si v ději nuceně podpíráte víčka očí zápěstím ruky, tak se na scéně objeví "duchové", kteří film už totálně potopí. Kdyby se tenhle kousek natočil opravdu, ve stylu krimi o přepadení banky a vyjednávání s lupiči, netahalo by to tolik za oči. Musím ovšem přiznat, že jsem nedokázal tento film dokoukat celý, protože jsem si uvědomil, že je asi lepší otevřít fantasy knížku, než ztrácet čas hezkého večera s tímto... Koukněte a posuďte sami, jelikož jednu hvězdu dávám pouze a jenom z lítosti a za hlášku policajta "špekáčky" v úvodu. ()