Válka mezi lidmi a upíry se zdá být u konce a dobří i zlí, kteří přežili, vzhlíží k budoucnosti. (Netflix)

Arkanoid

Najprv uzatvárame udalosti s ústrednou trojicou. Potom poteší animační dokonalosť Isaacových rúk čiahajúcich ku vode v jednom obraze s jeho odrazom vo vode, ku ktorej čiaha. Stretáva sa s otrokármi, z ktorých vyniká desivo, arogantne rozprávajúci zjazvená blondiak. Isaac to samozrejme nenecháva len tak, a máme tu vysoko kvalitnú, brutálnu šermiarsku akciu. Príbeh sa vracia aj ku Carmille a Hectorovi a jej plánom, ktoré sa Hectorovi vôbec nepáčia, ale vzhľadom na jeho submisivitu vôbec nekladie odpor, len prosí o milosť, kým si ona ukája chúťky a potvrdzuje svoju dominanciu. Tieto scény sú veľmi desivé a so spoločenským presahom. Seriál potrebuje viac záporných hrdinov, lebo pri ústrednej trojici sa divák cíti, akoby dej ku ničomu nesmeroval. ()

Martrix

Předchozí epizoda byla luxusní a vlastně mohla být i poslední. Celá řada směřovala do tohoto okamžiku. Alucard, bastard, který je synem samotného Draculy a lidské ženy, vytvoří podivnou alianci společně s Belmontem, lovcem upírů, který je poslední svého druhu a Syphou, Mluvčí a čarodějkou, aby se utkali s nejmocnějším upírem všech dob a zabránili vyhubení lidstva. Zlomený Dracula je ale svým zármutkem tak unavený, že jde za svou pomstou spíš ze setrvačnosti a nemá dost energie čelit intrikám ostatních upírů. Závěrečná bitva v sedmé sérii, nabídla skvělou podívanou. Tím, že tvůrci přidali ještě poslední osmou epizodu, vyslali fanouškům jasný vzkaz. Máme dostatek nápadů, jak v Castlevanii pokračovat, pořád zbylo dostatek zajímavých postav, boj nekončí. A já jsem za to rád. Příběh se mi moc líbí, atmosféra je parádní, postavy jsou fajn...a navíc...od animáku je k hranému filmu mnohem blíž, než z papíru. A že Castlevania by byl parádní film. Takže i když poslední epizodu druhé řady hodnotím pouze třemi hvězdami, za ta pootevřená vrátka pro pokračování, jsem velmi rád a celkově bych dal druhé řadě lepší 4* ()