Real Life (E05) (epizoda)

Real Life

Sci-Fi

USA / Velká Británie, 2017, 52 min

Jeffrey Reiner

Předloha:

Philip K. Dick (povídka)

Ronald D. Moore

Ze začátku nenápadné,ale pak...TOTAL! ne Recall ale něco podobného s Rogue a mou milovanou Irenou Adlerovou ze Sherlocka.:) A jelikož se toto (s místy žůžovou koncepcí alá Blade Runner,což je taky sranda,neb by totiž většina dodnes natočených Dickovek měla vypadat právě tak trochu dost,jako svět BR a ne,pokaždá úplně jinak. To jen tak pro zajímavost),dílo opět s povídkou moc nepotkává (vlastně vůbec) vznikl tak zcela originální,tj.původní příběh,který jsem nemohl tím pádem poznat a pokud bych se nekoukl na wikipedii,tak bych předlohu nemohl poznat,i v př.,že bych ji znal nazpamět. P.s.to nejvyšší hodnocení je za ten konec,který je (konečně!!!) alá Dick!(1.5.2018)

Doslova a do písmena "mind f**k". Zatiaľ najlepšia epizóda, hlavne z pohľadu poviedky - predlohy. Aj keď opatrnejšie, ale predsa, som sa niekde od polovice začal dobre baviť. Veľmi mi nesedela herečka hrajúca hlavnú hrdinku v budúcnosti, no dalo sa to zvládnuť. Ostatní fajn. Je to tesné, ale dávam 81% - 5*(19.10.2017)