Všechny prachy světa

• USA All the Money in the World (více)

Film sleduje únos šestnáctiletého Johna Paula Gettyho III (Charlie Plummer) a zoufalou snahu jeho milující matky Gail (Michelle Williams) přesvědčit Johnova miliardářského dědečka (Christopher Plummer), aby zaplatil výkupné. Když to Getty senior odmítne a narůstá prchlivost a brutalita únosců, snaží se Gail jeho rozhodnutí zvrátit. Když život jejího syna visí na vlásku, obrátí se zoufalá Gail na Gettyho poradce (Mark Wahlberg) a sotva myslitelné spojenectví v závodě s časem nakonec ukáže, že bezpodmínečná a trvalá láska má větší hodnotu, než peníze. (Vertical Entertainment)

JerryPilsen

Příběh je dobrý,ale děj je zbytečně pomalý.Postavy jsou až moc černobílé a dost věcí je v zájmu filmu přitaženo za vlasy. ()

trulda

Scottova rutinní práce, kterou bych možná ocenil i 4*, kdyby ... Kdyby tak předpo*raně, nesmyslně a hlavně neprofesionálně nevyhodil z již prakticky hotového filmu K. Spaceyho (kvůli pseudokauze #metoo) a všechny scény s ním nepřetočil s Ch. Plummerem. ()

r3musko

Trochu ťažkopádne a pomalé ale technicky majstrovsky zvládnuté. Škoda že sa to zaobišlo bez výraznejších emócií. ()

APLSMLS

Překvapivě koukatelný, přestože nejzábavnější byl úvod a zbytek má takovej děj neděj. Unesenej kluk ani jeho saviour matka mě nijak neládovali, za to mi výjimečně nevadil Wahlberg, no a postava J.P. Gettyho byl pro mě zdaleka ten největší tahák. Tenhle archetyp Strýčka Skrblíka byl se svou chladně vypočítavou chamtivostí až zvráceně fascinující. Líbila se mi i vizuální stránka snímku, celý to vypadalo hezky a hudba taky fajn. ()

SNCIS

Být bohatý je prý peklo. Jednat s bohatým je určitě ještě větší peklo. Kolik stojí život vnuka? - 100%. ()

LEFTFLANK

Scott je autorom ako dobrých, tak aj horších filmov. Tento by som zaradil do takého priemeru. Na danú tému zdĺhavý, ale nie otrasne nudný. Fakt je , že tu herci dostanú veľký priestor vyniknúť naproti samotnému príbehu. Jak Plummerovci tak Michellle alebo M. Wahlberg. Na druhej strane je sila príbehu ľudia vs. peniaze a ten má dobrý základ ale nie je rozpracovaný do dokonalosti na akú sme u Ridleyho zvyknutý. Rozhodne to ale nie je prúser ()

PowPow

Vizuálně krásná a dobře zahraná kriminálka, která je ale také dost rutinní a nezábavná, což její kvality naprosto degraduje. ()

peproch

Ještě jsem neviděla ošizený film Ridley Scotta. Některý je super akční, jiný laskavě poklidný, ale nikdy žádný trpně zbytečný záběr, promítání nevýznamné scény, smysl postrádající dialog, pohled do nikam. Tak je tomu i zde. Postavy nejsou výrazně propracované, ale to si mohu domyslet. Scény nejsou nabité komparsem, ale to mě neruší. Prvoplánově považovat starého pána Gettyho za arogantního, za škudlila, za bezcitného, ukazuje se být omylem, i když my soucítící s Abigail máme pokušušení se tak nechat svést. Být bohatý není totéž jako stát se bohatým. Někteří by jen chtěli se bohatými stát. ()

Sejkorka

Film sleduje únos šestnáctiletého Johna Paula Gettyho III (Charlie Plummer) a zoufalou snahu jeho milující matky Gail (Michelle Williams) přesvědčit Johnova miliardářského dědečka (Christopher Plummer), aby zaplatil výkupné. Asi jsem tenhle film vidšěl, ale nehodnotil. Proto 2*. ()

Kevin Spacey musí zaplatit 31 milionů

Kevin Spacey musí zaplatit 31 milionů

24.11.2021

Filmové servery obletěla čerstvě zpráva, že herci Kevinovi Spaceymu (Americká krása) bylo v loňském roce nezávislým arbitrem přikázáno zaplatit produkční společnosti zodpovědné za tvorbu seriálu Dům… (více)

Kevin Spacey si zahraje v italském dramatu

Kevin Spacey si zahraje v italském dramatu

24.05.2021

Po četných obviněních a kauzách se v Hollywoodu před pár let zavřeli herci Kevinu Spaceymu dveře. A prozatím to nevypadá, že by se mu ještě někdy mohly otevřít. Nyní se ale herci přesto podařilo… (více)

Zemřel Christopher Plummer

Zemřel Christopher Plummer