poster

Všechny prachy světa

 • USA

  All the Money in the World

 • Slovensko

  Všetky prachy sveta

 • Kanada

  All the Money in the World

 • Velká Británie

  All the Money in the World

 • Nový Zéland

  All the Money in the World

 • Austrálie

  All the Money in the World

 • Irsko

  All the Money in the World

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2017, 135 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kuča
  **

  Měl jsem možnost tenhle film zhlédnout na dovolené v Austrálii. Bohužel je to pro mě celkem velké zklamání. Děj je neuspořádaný, filmu chybí hlavní myšlenka a tak trochu skáče od jednoho k druhému, aniž by přinášel nějaký hlavní význam. Postava Gettyho jako nejbohatšího člověka všech dob je naprosto nevyužitá, stejně jako jeho příběh, na který film na začátku evidentně láká. To samé s postavou, kterou hraje Mark Wahlberg – o té člověk vůbec netuší, co si má myslet. Občas se tam vynoří, něco vymyslí a pak zase zmizí, aniž by měla nějaký charakter. Nevyčnívá ani autenticita prostředí, zločinci mluví celkem dobře anglicky, prostory v Itálii nejsou moc zajímavé, i když by určitě být mohly. Konec očekávatelný podle ohraného scénáře. Nepřivede vás to ani k moc velkému strachu, napětí, čemukoliv, co trochu rozvíří emoce. Velká škoda nevyužitého námětu.(10.1.2018)

 • Davered
  ***

  Mluvi se o pretackach s Plummerem (jenz je tu mimochodem celkem asi tak 10 minut), ale pretacet se toho melo mnohem vic. Zhruba do poloviny je to totiz poradny prusvih s nepochopitelne neobratnymi vypravecskymi tahy (flashbacky, voiceover), jehoz neustale casove i geograficke preskakovani vede k absenci sebemensiho napeti. Jeste vice zarazejici jsou ovsem postavy, at uz svou podezrelou absenci (ostatni clenove Gettyho rodiny), prebytecnosti (Chase), ci celkovou plochosti. Teprve s pribyvajicim casem to nabere tempo alespon jako thriller, coz vsak nic nemeni na tom za zaverecna Gettyho katarze je ponekud neveryhodna a neuspokojiva.(18.1.2018)

 • drake31
  ****

  All the Money in the World je filmom u ktorého vôbec nebudem prekvapený, keď bude žať ocenenia jedno za druhým. Jedná sa totiž o vysoko kvalitný film, a keď zoberiem do perspektívy že Scott za deväť dní bol schopný nahradiť Spaceyho bez akéhokoľvek odrazu na kvalite filmu - tak to si zaslúži potlesk. A práve Christopher Plummer ktorý je fantastický posúva tento film o úroveň vyššie (aspoň pre mňa). Keď tak nad tým rozmýšľam, nemám čo tomuto filmu vytknúť. Všetko je na tej najvyššej úrovni - réžia, scenár, vizuál, herecké výkony, atď. - jednoducho všetko dosahuje najvyšších štandardov. No chýbalo mi tam niečo extra, čo by podčiarklo tieto kvality, a umocnilo môj filmový zážitok. Ale ako som povedal, ocenenia pravdepodobne budú a ja absolútne nič proti tomu mať nebudem.(5.1.2018)

 • JohnnyV
  odpad!

  To co Scott s tímhle udělal je fakt debilita. Zbavit se Spaceyho jen kvůli nějakým trapným MeToo pomluvám, je ubohost těžkýho kalibru. A přetočit všechny jeho scény před zeleným plátnem je fakt umění. Chtěl jsem vidět, jak to dopadlo, ale prach a bída. A kdo tomuto tleská jako drake, ať si nafackuje.(19.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace