poster

Všechny prachy světa

 • USA

  All the Money in the World

 • Slovensko

  Všetky prachy sveta

 • Kanada

  All the Money in the World

 • Nový Zéland

  All the Money in the World

 • Velká Británie

  All the Money in the World

 • Austrálie

  All the Money in the World

 • Irsko

  All the Money in the World

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2017, 135 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TeeAge
  *

  | Rozpočet: 50 miliónov $ | Tržby: 51 miliónov $ | Film, ktorý má deficit všetkých kľúčivých kvalít: zaujímavého scenára, nápaditej réžie, spádu, a nevšedných hereckých výkonov. All the money in the world je najhorší film, ktorý som od Scotta videl, nakoľko v ňom nefunguje žiadna elementárna remeselná chémia. Nevidím dôvod k vyjadreniu sa k výmene hlavného protagonistu, nakoľko je to veľmi komplexná záležitosť, a vychádzajúc z toho by bolo tiež nepsravodlivé súdiť Plummera za jeho výkon. Nedá sa tým pádom hodnotiť ani ostatních: film nie je animák - nesmie sa z neho niečo vyoperovať a potom implantovať, pretože je to jednoducho živý organizmus, podobne, ako divadlo. Takto prakticky neexistuje chémia medzi hercami. Keď k tomu pripočítam marný scenár bez náznaku využitia potenciálu Gettyho možností, je vlastne smutné, že Scott pravdepodobne z dôvodu nátlaku producentov musel tento nepodarok vyslať do sveta. Pre mňa filmová katastrofa - nepämetám sa, že by som niekedy v kine odvracal pohľad z plátna čiste kôli nude. Najhorší film, čo som za posledných niekoľko rokov videl.(24.1.2018)

 • T2
  ****

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $25,113,707 Tržby Celosvetovo $55,624,282▐ Precízny Ridley Scott, ten sa veru nešetrí. Vybral veľmi zaujímavú tému o zbohatlíkovi a v podstate o prístupe k životu. Dá sa povedať príbeh ponúkne také motto - peniaze nad rodinu. Film o človeku, ktorý je zasypaní peniazmi a k rodine sa správa ako k tým najposlednejším, pohŕdavo. Herecky tam všetci dominujú dokonca aj veterán Christopher Plummer z jeho chladným prístupom. /80%/(9.6.2018)

 • luka4615
  **

  Snímku All the Money in the World se nedá upřít jedna věc. Je to vážně jedna velká nuda. Upřímně, nějak mi nejde na rozum, jakým způsobem se režisérovi formátu Ridleyho Scotta podařilo natočit dvě hodiny trvající nudnou a odtažitou záležitost s topornými dialogy a "rozpadající se" výpravou. Jediným "highlightem" tedy zůstává herecký výkon Christophera Plummera. Nenastal již vážně čas odejít do režisérského důchodu Ridley? „When a man gets wealthy, he has to deal with the problems of freedom. All the choices he could possibly want. An abyss opens up. Well, I watched that abyss. I watched it ruin men, marriages, but most of all, it ruins the children.“ (8.4.2018)

 • EastWicka
  ****

  Scottovo volné zpracování příběhu slavného únosu osciluje mezi stylovým thrillerem a satirou. V souboji tchána a snachy se tu o výkupné hraje stejně tvrdě jako s kalábrijským gangem. Vizuálně jde nádherný film - od černobílé procházky nočním Římem 70. let, přes šerosvit hrající v zákoutích anglického sídla i kožené tváře skrblíka Gettyho nejstaršího, duny v Saudské poušti, marockou chvilku s Mickem Jaggerem, uneseného Paula, který jako by vypadl z andělského sboru na Botticelliho obraze, až po vedro mouchami olezlého italského venkova. Dědeček v podání Christophera Plummera vyhrává první místo na pekelném pořadníku hned za Dorotou Máchalovou!(25.1.2018)

 • mzss1
  ***

  (55%) Až taková nuda jak jsem zpočátku předvídal, to nebyla. Pravda, film je nehorázně dlouhý, ale přesto jsem se místy vcelku bavil. Je to pojaté s nadhledem, takže tu je pár scén, které zabaví. Samotný děj je docela nezajímavý, tématika únosu zde vyzní docela do ztracena, ale o to zde ani tak nejde. Je to točeno takovým stylem jakým to asi Scott točit chtěl. Úplně z toho odvařený nejsem, stavím se k tomu nezaujatě. Bavili mě herci Plummer, Wahlberg, M.Williams a i únosci. Je to takový pohodový jednorázový film, který v něčem zaujal a v něčem zase vůbec. Nevím, co k tomu mám dodávat. Připravoval jsem se na všechnu nudu světa, ale dopadlo to tak nějak rozumným průměrem.(12.6.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace