Americký akční thriller o poldovi v nesnázích a padouchovi, který chtěl zabít dvě mouchy jednou ranou. Jericho Jackson je horlivý ale bezcitný policista. Je na stopě nepoctivého průmyslníka a než vyřeší případ, bude mít spousta lidí zlámané kosti. (oficiální text distributora)

AndewMX

Typický 80tky. Příběh plný klišé s pár dobrejma hláškama. Škoda , že se Carl Weathers nikdy moc neproslavil, je to sympaták. A taky je škoda, že Sharon zabil hlavní záporák tak brzo. ()

Psycho.R

Extrémně nahlaskovany a cool. Skoda, ze nemuzu jit nad 70%. Carl si zasloužil hrát v takových filmech, škoda, ze jeho kariéra šla dolů. ()

Nix

Jako určitě to špatný film není. Carl si svou roli užívá, hláškuje co to dá a jakmile jde do akce tak je to určitě fajn. Ale přišlo mi že od půlky film ztrácel ten náboj, který měl předtím, ale i tak je to fajnová hláškovací záležitost na kterou se jde v klidu podívat. ()

Boudyy

Slušný nadprůměr a klasický prototyp akčního filmu z osmdesátých let s několika představiteli klasického akčního žánru v čele s Weathersem. není to sice úplná akční jízda, ale i tak je to fajn a vyznavače žánru potěší. ()

Dinsberg

Carl Weathers měl na to stát se akční hvězdou. No, ale tahle postava na něj neseděla. Měl to být někdo mnohem rozvážnější. A za své mluví i to, že režíroval Craig Baxley, akční tragéd, který podobně pohřbil možnou akční kariéru Brianu Bosworthovi. ()

johnsnow

SPOILER ALERT. Podarený film len škoda, že po fakt po piči začiatku tempo upadne a napraví sa až v posleldných 20 minútach. Plus ma serie, že to špeciálne komando si tu všetkých dáva na pána a jackson s kamošmi ich zajebe za pár sekúnd. Tiež Sharon stone je odjebaná(to som nečakal a prekvapilo) No a najviac sa vydaril asi záver ktorý je fakt super najmä pasáž s Ferrari. Ale žiaľ s tou akciou sa šetrilo a aj tá čo tu je je prikrátka a proste preto nemôžem dať viac ako 4* P.S. Humor je strašne suchý až trápny ale nie je ho tu veľa. ()

Blazkowicz

Trochu nečekaný propadák. Nepůsobí to sice vůbec lacině a je tam pěkná plejáda známých herců, ale dohromady to jaksi nefunguje. Děsně jsem se u toho nudil a ještě k tomu nemám páru o co tam šlo. Kde asi udělali páni scénáristi (nebo režisér) chybu. 2-* ()

Honzulik

Action Jackson - velice průměrný krimithriller, kterých už jsme viděli stovky. Film, který nijak neurazí, neboť se na to dá dívat, ale také neutkví ve vaší paměti... ()

beowulf

Béčková akční komedie ze starých dobrých osmdesátek s charismatickým Carlem Weathersem v roli drsného detroitského policajta. Výbuchy, hlášky a zlámané kosti jak je máme rádi. ()

Fosgo

Koho napadlo označit film jako akční komedie? Akční byl film jen náznakem a ke smíchu mě nedonutil. Hodilo by se spíše označení: pohádka o jednom neporazitelném svalovci, méně inteligentní krasavici a naprosto bezcitném továrníkovi. Natočen byl film tuctově, bez jakékoliv atmosféry, staticky s naprosto předvídatelným závěrem... prostě takové slabší béčko. Snad jen svaly Carla Weatherse – to pro dámy a krása hrdinky - pohled pro pány – lze ocenit ... No a nesmím zapomenout na pár povedených hlášek – to jsou jen malé plusy v nudném spektáklu. ()

frankiiee

Jedna hviezda je za krasnu a mladu Sharon Stone, inak, vdaka kratkej stopazi a mnoho akciam, slusnym hlaskam, sledovanie filmu ubehlo dost rychlo, napriek tomu, ze to nie je ziadny velkofilm, dokonca ma dost daleko aj od nadpriemernych akcnakov, ale na taku neskoru noc, hodinu, dve po polnoci je to ideal ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers