Jak balit holky na mejdanech (festivalový název)

How to Talk to Girls at Parties

How to Talk to Girls at Parties

Komedie / Romantický / Sci-Fi / Hudební

Velká Británie / USA, 2017, 102 min

• griph

Punk? Kolonie? Už od prvních minut, je to tak zvraceně zvláštní výmysl.. kterej se mi nepovedlo pochopit. Grejt Britn má tak skvělý filmy a pak tohle?!! Co to do psí prdele jako je?? Pár mladých kluků, vyznávající pank, narazí na mejdan, kde jsou lidé v zavěsech, holky z vlasy ve tvaru dílda, sladěné do černo-oranžové, které mají především zvýražněny kozy a kundu, pak nějakej fialovej tlusťoch, modří, červení, "normálně" oranžoví, sakáči, tohle ani nevím jak popsat, vypadá to jak prasklý kondom plnej semene, protahlý přes pusu, pak snad matka, avšak vypadá jako starej zdegenerovanej chcípák a nakonec žlutí.. takže mladí kluci navštíví mejdan, aby se pobavili, avšak budou omámení, první týn zůstane s podivíny, kde "kříčí", druhý s kozo-kundama a poslední najde žlutej koutek, druhej zjistí, že kozo-kundy se nějak množí a chcou ho rejpnout, zatímco ten poslední se zalavískoval do žluťavky, takže jí čmajzne.. veme jí domu, kde se seznámí s mammy-ou na hajzlíku.. Zan poté půjde s Ennem na pank, to co se jí tak líbí, když se nakonec dostane k výstoupení, kde zazpívá svou kolo(a)nální píseň o kanibalismu, dáv jí začně milovat a pohádají se.. Enn se z toho úspěchu naštve a odejde.. nakonec je tam nějakej boj s kolonií matky, aby jeho Zan nesnědlí, nakonec ho stejně lívne,.. Je pank vážně tak divný? :)(30.6.2018)

Na film jsem šel jen díky názvu a vysokému hodnocení na ČSFD, neviděl jsem dopředu trailer ani si o něm nic nepřečetl. Výsledkem tedy bylo jedno obrovské WTF, opravdu větší bizár si asi nepamatuji. S odstupem několika hodin ale přicházím k závěru, že to vlastně bylo takové klasické staré sci-fi, kdy lidé nechápou princip onoho mimozemského života. Podobně jako u Odyssea a hvězdy nebo Světa podle Prota. Celkové hodnocení mi tak osciluje mezi 3-4★.(16.2.2018)

V životě jsem neviděl divnější film. Když došlo na kolonisty, tak jsem se smál a ani jsem to nestačil pořádně pobrat. Tohle člověk nevymyslí. První polovina mě neskutečně bavila. "Konečně něco originálního!" říkal jsem si. Podivná party plná divných lidí, roztomilá Elle a celé to propojení s punkem a jeho anarchistickou podstatou. Velmi líbivé. Ten Gaiman na tom jde znát. Hrátky s kamerou a fantaskní výjevy ve filmu fungují. Škoda jen té druhé poloviny, která stále zábvná byla, ale trošku jí docházel dech. Tempo zpomalilo, hrálo se víc na city a přestože konec je svým způsobem hezky dojemný, tak bych byl radši za víc punkové hudby, za víc podivností, za víc Elle Fanning a jejího zkoumání našeho světa. Silné 3/5 a určitě to chci vidět ještě jednou a zhulenej. Dvě hoďky před začátkem projekce jsem sehnal lístky a vyrazil na to se svym teplym kámošem. Já miluju punk, on miluje podivnost a oba milujem Elle Fanning.(10.7.2017)

• EvilPhoEniX

Britská podivnost, která mě trápila. Do filmu jsem šel bez jakýchkoliv informací,což dělám výjimečně a zrovna zde se mi to vůbec nevyplatilo. Většinou mi úlety sedí a možná kdyby byl film Thrillerem, tak by se mi i líbil, ale ono je komedií, která mi nepřišla bohužel vůbec vtipná. Občas oplzlé, povětšinu času podivné a místy mi to přišlo i trapné. Škoda, ale tohle nebyl můj šálek kávy. Dokoukáno s velkými problémy. 20%(15.6.2018)

Jak balit holky na mejdanech, Elle Fanning a punk ... okrem tohto, som nič iné o filme nevedela, takže to čo prišlo, ma našlo nepripravenú. Hlavné tie divné sci-fi veci mi hlava niekedy nebrala. To ostatné boli ale výborné dialógy, sem-tam skvelá hláška, slušné herecké výkony, ale predovšetkým ma bavila trojica mladíkov. Vskutku zábavná divočina. 3,5*(24.6.2018)

• - Celosvětová premiéra proběhla na filmovém festivalu v Cannes 21. května 2017. (griph)