poster

Armed Response

Akční / Horor / Thriller

USA, 2017, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MickeyStuma
  ***

  Velice jednoduchý sci-fi thriller s hororovou akcí odehrávající se v jediném uzavřeném prostoru s neznámou hrozbou s Wesleym Snipesem v jedné z rolí. Tento filmový počin vlastně odkazuje na dobu přelomu 80. a 90. let, kdy takovýchto videosnímků vzniklo přehršel, což dokazuje už samotný začátek, který tvůrci v rychlosti odvyprávěli během 13 minut. Máme tu chlapíka mající trauma z tragické smrti své malé dcerky a za ním někdo přijde od armády se žádostí o pomoc. A samozřejmě jde. Dějově tu tedy máme jakousi poskládanou jednotku, která vstoupí do nějaké vojenské základny, ve které se něco stalo. Nikdo však neví co a kým. A tak se tu chodí sem a tam, tam a sem, občas se někde něco strhne a nikdo pořád neví co se vlastně děje a proč. Hororový nadšenci budou zklamáni, neboť tu z poza rohu nevyskočí ani bubák a akční nadšenci budou zase zklamáni z absence pořádné akce. Děj je sice jednoduchý, ale nutí přemýšlet. a kdo to nepochopí, je ztracen úplně stejně, jako veškeré postavy tohoto příběhu. Film spíše pro pamětníky dávných dob takovýchto filmů.(15.2.2018)

 • Morholt
  *

  Budu trochu spoilerovat, ale tady je to asi jedno. Parta jelit si medí na základně, když v tom je něco napadne a pozabíjí. Podle všeho je to elitní jednotka, ale člověk by je nenechal hlídat ani invalidního jezevčíka. Ale to je jedno. Přijede druhá parta jelit a když zjistí, že prvňáci jsou po smrti a přežil to jen vězeň Ahmed, pustí si video a zjistí, že je zabilo něco, co není vidět. A tak se po tom začnou pídit. Wesley si tohle za rámeček určitě nedá a Anne Heche už vůbec ne, ale u prvně jmenovaného to určitě není absolutní dno. Viděl jsem ho už v mnohem větších sračkách. Jo, je to příšernost plná ochotníků hrajících debilní postavy, kteří běhají kdesi po základce a hrají si na vojáky, ale když přišla pointa, tak jsem filmu musel přiznat ne úplně špatný nápad, který by stálo za to znovu zpracovat. Za to těch 10%.(3.2.2018)

 • Lacike
  odpad!

  Horor v ktorom banda elitnych idiotov pobehuje po opustenej väznici v ktorej niekto alebo nieco zabilo predoslych elitnych idiotov. Vyse hodiny sa vsetci len tak prechadzaju. Sem tam na nich vyskoci nejaky bubububak, ktoreho poriadne nevidime alebo halucinacia, ale postrada to akukolvek temnu atmosferu alebo napätie. V poslednych par minutach konecne dôjde aj na nejake tie bitky alebo prestrelky. Bitky su zbesilo zostrihane a kamera roztrasena, takze hovno vidno. A prestrelky su sterilne. Trocha krvi im stavu nedoda. Nenapada ma jediny dôvod kvôli ktoremu tento film komukolvek odporucit. Snipes je bez dalsieho Bladea nadobro v riti. 1/10.(9.8.2017)

 • kingik
  ****

  Film odkazující na levná a zábavná horor scífka z devadesátek. Produkujícímu Wesleymu Snipesi vypomáhá akčně naladěná kolegyně Anne Heche, v tvůrčí realizaci má v zádech českou stopu v podobě skladatele Ilji Cmírala a režiséra Johna Stockwella, který vždy udrží svůj (akčně/hororový) standard. Tedy žádní bezejmenní realizátoři. Velkých inovací film není schopen. Děj je zasazen do odlehlé vojenské základny, která má v podstatě velmi sofistikovaný zabezpečovací systém, jedná se o unikátní zařízení zvané Chrám. Jeden tým zdechne, druhý je vyslán, aby zjistil, kde soudruzi udělali chybu. A za vším je umělá inteligence, která se zase jednou obrátila proti svému stvořiteli. Wesley Snipes zpočátku není moc středem pozornosti, prostě jeden z týmu. On je ale hlavním lákadlem filmu, i pro mě, dlouho jsem s ním žádný film neviděl. Je ve stále dobré formě, talentovaný maník. Není úplně jasné, k čemu v objektu došlo, co je příčinou selhání. To odhalení bylo stupidnějšího rázu. Průběh filmu byl fajn. Základna je rozlehlá, ne úplně ideálně nasvícená, takže bloudění mihotavým bludištěm chodeb je příjemně dobrodružné. A pořád se něco děje. Parta není úplně celistvá, na povrch vypluje nejeden temný charakter, případně i nějaký přeživší negativního smýšlení do děje zasáhne. Asi nejméně příběh fungoval v té mysteriozní/hororové podobě, v těchto fázích byl film nenápaditý, působil obehraně, fádně. Akční dynamičnost ovšem převažovala. Stockwell je v akci solidně krvavý. Strhání filmu je přehnané. Přece jen nejde o ambiciozní projekt, v podstatě se jedná o připomenutí starých akčních video časů v přijatelnějším technickém zpracování a v méně inovativním scenáristickém podání. Veskrze se jedná o příjemný brak se vším všudy, co k němu patří. 8/10(6.2.2018)

 • Marceloo
  *

  Vojenský tím prichádza kvôli zlyhaniu systému na základňu. Po príchode nájdu všetkých kolegov zavraždených neznámou silou. Keď sa budova sama od seba uzamkne, je jasné, že nebezpečenstvo ešte nie je zažehnané. - Už podla hodnotenia je jasné, že ide o jeden z najhorších hororov posledných rokov a osobne to môžem len potvrdiť. Už dlho som nevidel niečo tak nezmyselné. Dokonca je pre mňa ťažké uveriť, že čo i len jediný člen obsadenia je profesionálnym hercom. V každom jednom momente, kedy sa stane niečo dôležité, alebo niečo, čo ich má vydesiť, sa postavy rozdelia a každý vojak sa po obrovskej budove potuluje sám, takže už len to naznačuje, aké katastrofálne to je. Akýkolvek horor s lietajúcimi žralokmi od Syfy je lepšou alternatívou. + John L. Armijo + herečka z Nothing Left to Fear + herec z Sharknado 4: The 4th Awakens + herec z Toxin + herec z Kristy(1.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace