poster

Armed Response

Akční / Horor / Thriller

USA, 2017, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lacike
  odpad!

  Horor v ktorom banda elitnych idiotov pobehuje po opustenej väznici v ktorej niekto alebo nieco zabilo predoslych elitnych idiotov. Vyse hodiny sa vsetci len tak prechadzaju. Sem tam na nich vyskoci nejaky bubububak, ktoreho poriadne nevidime alebo halucinacia, ale postrada to akukolvek temnu atmosferu alebo napätie. V poslednych par minutach konecne dôjde aj na nejake tie bitky alebo prestrelky. Bitky su zbesilo zostrihane a kamera roztrasena, takze hovno vidno. A prestrelky su sterilne. Trocha krvi im stavu nedoda. Nenapada ma jediny dôvod kvôli ktoremu tento film komukolvek odporucit. Snipes je bez dalsieho Bladea nadobro v riti. 1/10.(9.8.2017)

 • kingik
  ****

  Film odkazující na levná a zábavná horor scífka z devadesátek. Produkujícímu Wesleymu Snipesi vypomáhá akčně naladěná kolegyně Anne Heche, v tvůrčí realizaci má v zádech českou stopu v podobě skladatele Ilji Cmírala a režiséra Johna Stockwella, který vždy udrží svůj (akčně/hororový) standard. Tedy žádní bezejmenní realizátoři. Velkých inovací film není schopen. Děj je zasazen do odlehlé vojenské základny, která má v podstatě velmi sofistikovaný zabezpečovací systém, jedná se o unikátní zařízení zvané Chrám. Jeden tým zdechne, druhý je vyslán, aby zjistil, kde soudruzi udělali chybu. A za vším je umělá inteligence, která se zase jednou obrátila proti svému stvořiteli. Wesley Snipes zpočátku není moc středem pozornosti, prostě jeden z týmu. On je ale hlavním lákadlem filmu, i pro mě, dlouho jsem s ním žádný film neviděl. Je ve stále dobré formě, talentovaný maník. Není úplně jasné, k čemu v objektu došlo, co je příčinou selhání. To odhalení bylo stupidnějšího rázu. Průběh filmu byl fajn. Základna je rozlehlá, ne úplně ideálně nasvícená, takže bloudění mihotavým bludištěm chodeb je příjemně dobrodružné. A pořád se něco děje. Parta není úplně celistvá, na povrch vypluje nejeden temný charakter, případně i nějaký přeživší negativního smýšlení do děje zasáhne. Asi nejméně příběh fungoval v té mysteriozní/hororové podobě, v těchto fázích byl film nenápaditý, působil obehraně, fádně. Akční dynamičnost ovšem převažovala. Stockwell je v akci solidně krvavý. Strhání filmu je přehnané. Přece jen nejde o ambiciozní projekt, v podstatě se jedná o připomenutí starých akčních video časů v přijatelnějším technickém zpracování a v méně inovativním scenáristickém podání. Veskrze se jedná o příjemný brak se vším všudy, co k němu patří. 8/10(6.2.2018)

 • Marceloo
  *

  Vojenský tím prichádza kvôli zlyhaniu systému na základňu. Po príchode nájdu všetkých kolegov zavraždených neznámou silou. Keď sa budova sama od seba uzamkne, je jasné, že nebezpečenstvo ešte nie je zažehnané. - Už podla hodnotenia je jasné, že ide o jeden z najhorších hororov posledných rokov a osobne to môžem len potvrdiť. Už dlho som nevidel niečo tak nezmyselné. Dokonca je pre mňa ťažké uveriť, že čo i len jediný člen obsadenia je profesionálnym hercom. V každom jednom momente, kedy sa stane niečo dôležité, alebo niečo, čo ich má vydesiť, sa postavy rozdelia a každý vojak sa po obrovskej budove potuluje sám, takže už len to naznačuje, aké katastrofálne to je. Akýkolvek horor s lietajúcimi žralokmi od Syfy je lepšou alternatívou. + John L. Armijo + herečka z Nothing Left to Fear + herec z Sharknado 4: The 4th Awakens + herec z Toxin + herec z Kristy(1.12.2017)

 • dannyd14
  *****

  Bál som sa na základe hodnotenia a popisu, že to bude iba obyčajný odpadový, klišovitý film, kde banda nemotorných ľudí pobehuje po základni kade-tade, ale nakoniec som ostal milo prekvapený. Áno, je to dosť nelogické, postavy sa chovajú od veci a dlhú dobu sa nič nedeje. Ale je to tajomné, podmanivé, zábavné, hudba pri akčných momentoch dodáva tomu šťavu a vôbec som sa celú dobu pri tom nenudil. Takisto, to nie je také dosekané a kamera nelieta zo strany na stranu ako pri totálnych assylumovkách. Nie je to hollywoodske dielo, čo by pobralo všetky sošky, avšak ja tomuto filmu udeľujem 5* a nie je to len preto, že by tam hral Wesley Snipes či Anne Heche.(28.2.2018)

 • mzss1
  odpad!

  |0%| O takové sračce se nedá nijak rozepisovat. Nebylo to ani srandovně ubohé. Občas se tam něco dělo, někdo někoho nezřetelně sejmul, polekal atd. Akce tu skoro vůbec není, pár obyčejných a nezáživných přestřelek. Wesley Snipes je tu úplně zbytečný. Má jediný fight při kterém si nechá dát na prdel – jo, tohle je fakt vrchol. Celé je to tak neuvěřitelně amatérsky natočeno, že to prostě nemůže ani na chvilku zaujmout. ODPAD jak vyšitý!(17.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace