Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(9)

Obsahy(1)

Policie je Profesorovi v patách a komunikace s tiskárnou utichá. Výsledkem je vzpoura a zatčení jednoho ze zlodějů. (Netflix)

Recenze (81)

klukluka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mělo to vymazlenej Shawshank závěr a krásně se to uzavřelo, v průběhu těch devíti dílů mě ale některé postavy začaly iritovat přílišnou výřečností (Berlín) a do kola opakovanými gesty (Tokio). Po delší době je to ale zase seriál, který mě do sebe dokázal vtáhnout a nepustí mě, dokud se na něj nedodívám (ještě mě čekají 2 série). Přesto mu jednu hvězdičku uberu, spokojenost na 80 procent jsou u mě 4. P.S.: Zajímavý sledovat, co musí normální smrtelník absolvovat kvůli cca 5-ti miliardám. Babiš by kvůli tomu ani nevstal z postele. ()

L_O_U_S 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tento komentář obsahuje spoilery. Nejsem spokojen. Po první sérii, kterou jsem hltal, je druhá slabší, zejména v začátku. Po epizodě s „vyhlášením matriarchátu“ jsem na pár týdnů seriál úplně přestal sledovat a dokopal se k němu zpátky až před pár dny. Druhá věc, která mě dost srala, byly postavy a jejich rozhodování. Jednak jsem dost nesnášel Tokio, která začala hysterčit takovým způsobem, až jsem byl nucen Berlínovi zatleskat za to, co jí nakonec provedl. Ale proč by se tahle čůza nakonec po vykázání nevrátila mezi lupiče, žeáno, a nezpůsobila tím nepřímo smrt jedné z nejsympatičtějších postav. Za druhé jde o postavu Raquel, ze které se ze zásadové policistky stane totální pinda. Její odhalení Profesora je takovou symbolickou tečkou za érou rozumu a profesionality. Jednak Profesora odtáhne na lovecký zámeček, tam ho fackuje, vyčítá mu všechny lži a donese si na něj nevyužívaný erární detektor. Ne, že by ho předhodila nadřízeným jako největší trofej – mozek loupeže. Prostě ho de facto navzdory všem předpisům unese a mučí. Opravdu profesionální a logické jednání, které jistě napomůže vyšetřování. Načež Raquel o dva díly později otočí o stoosmdesát stupňů, kdy po Profesorových slovech o lásce a půlminutovém projevu o zlotřilém bankovním systému („sice si nelegálně tiskneme stamiliony eur, ale jsme ti hodní, koukni na to, jak ECB tiskne peníze a posílá je komerčním bankám“ – WTF?!) překabátí a přidá se k němu. Já nevím, ale tohle tak nějak odpovídá definici toho, co označuju za scenáristickou píčovinu. Nějaké špatné mušky policajtů v takovém případě fakt nehodlám řešit, to je proti výše uvedenému scenáristickému veletoči úplná banalita. Jestli ve třetí sérii bude Raquel po Profesorově boku plánovat další loupeže, ztratí tenhle seriál jakýkoliv kredit. Pokud máte na tohle jiný názor a máte cokoliv, čím byste rozhodnutí tvůrců obhájili, napište mi zprávu, rád si to přečtu (abych si následně poklepal na čelo a zahučel cosi o prdeli). Na závěr bych tak trochu mimo téma dodal, že místní pseudokonzervativní individuum Trevor, které mentálně zkyslo někdy v éře Slovenského státu, úspěšně ignoruju už od čtení komentářů ke Hře na oliheň. Howgh. (1 370.) ()

Reklama

Nalimator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Série 2 mi přišla už trochu lepší, něco se občas dělo. Stále sice spoustu chyb, nelogičností, zbytečných rozhovorů a flashbacků, ale občas se alespoň objevila nějaká akce a posunulo se to dopředu. Nechápu, proč si aktéři (jak lupiči tak policajti) v tomhle seriálu rozhodli řešit všechny svoje midráky v průběhu loupeže. ()

majec4 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prva seria  bola skvostna, v druhej mi uz par veci vadilo, aj ked hodnotenie si to u mna udrzalo. Ako celok ma to stale bavi, ale uz citit jemne problemy. Niektore tie rozhodnutia su uz fakt cez hranu a tie osobne problemy medzi "mestami" su az smiesne. Nairobi vs Berlin, Helsinky vs spanok, Denver vs Moskva, Tokio a Rio su sami o sebe mimo :). Laska a sex vo filmoch a serialoch je len na to aby sposobovali zvraty a natahovacky jednotlivych casti. Tu sa to prejavuje na plnej ciare. Postava komisarky ma dost sklamala, lebo necakal som taku amatercinu z jej strany. Inak ako vravim vyssie, je to stale zabavne, nebojim sa ist do tretej serie, ale snad budu mat ti vychodoeuropania aj nieco ine na robote ako byt za hromotlkov. Take povsimnutie na zaver. ()

Fr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„SNAŽILA JSEM SE, ABYSTE MOHLI VOLNĚ DÝCHAT. A VY JSTE NA MĚ SRALI!...“ /// I geniální plán musí počítat s lidskou omezeností… Na "prófu a jeho partu" se valí lavina problémů s rukojmími, policajty a sebou samými. Skoro furt někdo řeší prekérku a proto je to fakt zajímavý. A zakončení se povedlo! /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ** ()

Galerie (45)

Zajímavosti (2)

  • Když Helsinky (Darko Peric) dává ve spěchu Arturovi (Enrique Arce) levou vrchní bombu na tělo, nalepí páskou pouze kousek okraje. V dalších mini střizích má Artur bombu přilepenou krásně přes střed. (Shr1nK)

Reklama

Reklama