poster

Zůstaň nablízku

 • USA

  Please Stand By

 • Austrálie

  Please Stand By

Komedie / Drama

USA, 2017, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Johnny.ARN
  ***

  Život autíka je ťažký. A malo by to svoju cielovku. Ale keď tu cielovku chcete zvýšiť, primiešajte tam Star Trek, 20gramovú čivavku a je to. Fanning skvelá, ale na to, aký je svet zlý a krutý to mala až príliš jednoduché a tie nepríjemnosti čo sa jej stávali boli priam akademické. Raz to človek dokáže, druhý krát by som to už asi nedal. 3 z 5(9.6.2018)

 • misterz
  ****

  Spojenie Dakoty Fanning s autizmom ide vážne dohromady, bola skvelá. Samotný príbeh ma síce moc neoslovil, no na druhú stranu ani nenudil. Tiež bolo sympatické, že obsahoval zopár emotívne silnejších scén, takže ma nenechal pocitovo chladným. Inak tá klingončina znela fakt zaujímavo, je super že sa tak vie niekto porozprávať. Slabší nadpriemer. 70/100(9.7.2018)

 • kingik
  ****

  Dakota Fanning křižuje Kalifornii a vytváří dokonalou "rainmanovskou" iluzi. Stačí to na dobrý film? Určitě ona i její snažení má něco do sebe. Ten zbytek, tedy všechno pod ní, má fádní zabarvení i uchopení. Že to ale není vyložená nuda je hlavně její zásluha. Obdivujete-li filmy typu Rain Man, máte o nástavbu postaráno. Tentokrát je příběh veden v opačném genderovém gardu, namísto bratrské dvojice je zde sesterská dvojice, z níž ta mladší z ní je tou postiženou. Ta miluje Star Trek (na ženu celkem nezvyklé) a má spisovatelské/scenáristické ambice, tudíž je pro ni jedinečnou příležitostí, když filmové studio vyhlásí soutěž o nejlepší nový scénář k této sáze, což je podpořeno i lukrativní hlavní výhrou.A jelikož adeptka má do uzávěrky už jen dva dny a pošta to nestihne doručit, rozhodne se vydat do L.A., aby filmovému studiu odevzdala svůj výtvor osobně. Na své pouti střetne různé existence, potkají ji nehody i náhody a doprava pěškobusem i povozem z toho činí nenásilný road movie film. A režisérovi stačilo, že autistická hrdinka nenavazovala oční kontakt a přepadl ji občasný hysterický záchvat, způsobený vlivem nezvládnutí nějaké situace, pro normálního člověka celkem běžné. V patách ošetřující psycholožka a spol. byla jen naprosto scénářem vynucená zbytečnost, neb Toni Collette dostala jen mělce napsanou roli, o nic lépe na tom není ani Alice Eve jako její starostlivá sestra. Dakota má své sólo pevně v rukou. Příběh se tváří, že vychází z nějaké skutečné události, ale není tomu tak, předlohou byla divadelní hra. Základ režisér Ben Lewin, který několikaletou tvůrčí pauzu věnoval vzniku hned dvou filmů, vlastně pojal režijně standardně. S Dakotou Fanning se podařilo získat nějaký ten bodík k dobru. 7/10(28.7.2018)

 • Necrotongue
  ****

  Za jiných okolností bych film ohodnotil třemi hvězdičkami, protože mi vadilo, jak zůstaly hanebně nevyužity schopnosti Toni Collette a Alice Eve, s touto dvojicí hereček to mohli tvůrci klidně vytáhnout o level výš. Takhle stál celý příběh hlavně na výborném hereckém výkonu Dakoty Fanning, žádné další dějové linie se nerozvíjely, a to byla podle mě škoda. Vzhledem k tomu, že byl hlavním hrdinou filmu společensky omezený jedinec, radostně jsem zastříhal ušima a přihodil jeden kousek navíc, jelikož je mi to téma blízké.(10.1.2020)

 • Dlubal David
  *****

  Nemůžu si pomoct. Nemůžu. Prostě musim dát plnej počet warpů. ■ Jestliže jsem čekal jak na zázrak až se objeví zase film, kterej mě posadí na prδel, tak zázrak se zase udál a to v nejméně očekávanou chvíli, když jsem si řikal, že by to chtělo něco šťavnatýho. Šťavnatý to bylo a navíc i dost mokrý. Útok ze všech stran... ■ Srdce zastydlého trekkie zaplesalo a já se několikrát přistih, jak spockovsky zvedám obočí. Uf. ■ Oči se koupaly radostí, uši si seděly blahem, čekal jsem, zda se to Wendy podaří, či zda odkopnuta bude šmahem. ■ Držel jsem jí pěsti na nohách a párkrát zadržoval dech, když se pak objevil ten policajt, zíral jsem, že mluví v kli̲ng̊ØṊɇCH. ◢ ■ ◣ (R) [90/100] ■ (K) [85/100] ■ (V) [70/100] ■ (H) Hannah Dakota FANNING [90/100] ● Toni COLLETTE [80/100] ● Alice Sophia EVE [70/100] ■ (E) Star Trek: TOS (1966) ● Galaxy Quest (1999) ● Wonder (2017) ● Little Miss Sunshine (2006) ■ (Č) 1 ■ (P) [Pátek, 16-II-2018; 18:14] [1080p] ϿϾ [PZ-sk] [95/100] ■ (CSFD) silentname(C) [95/100](16.2.2018)

 • - Alice Eve (Audrey) je téma Star Treku blízké, protože hrála Carol Marcus ve filmu Star Trek: Do temnoty (2013). (tessincolor)

 • - Ve filmu soutěž scénářů organizuje Paramout Studios, ale všechny práva na seriály Star Trek patří televizi CBS. Původně to byl sice Paramout, který vlastnil a produkoval seriály a filmy Star Trek, ale zůstaly jim jen filmová práva. (tessincolor)

 • - Skály, které jsou v pozadí fantasy představ Wendy (Dakota Fanning), jsou Vasquez Rocks, které se nacházejí v Agua Dulce, California. Toto místo bylo populární filmová lokace Star Trek filmů a seriálu, nejvýznamněji v epizodě Aréna z roku 1967. (tessincolor)