Knedlíky (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1981, 18 min

Jaroslav Kotouč

Michael Gahut

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

• Marthos

Jak Miloš Kopecký smažil vajíčka na slámě... Letošní porce bakalářských příběhů mě zas a znovu utvrzuje v tom, že tenhle pofidérní cyklus opravdu stojí za starou belu. Inteligenční kvocient některých epizod se pohybuje na samé hranici idiocie (2%).(26.8.2017)

• LadyPupu

Jediným světlým bodem tohoto baka paskvilu je Petr Nárožný. K mému překvapení tady totiž všichni kromě něj hrají opravdu špatně a nejsem si jistá, zda je to režijním vedením, či debilitou scénáře. Miloš Kopecký je celou dobu pragmatický až běda a najednou se uvolí k sežrání otýpky slámy (?!?). Jen tak v rámci sázky. Kde je nějaká logika? Samotnou přípravu pokrmu ze slámy jsem si pro jistotu pustila 3x a jen mě utvrdila v tom, že tohle je ten typ bakalářského příběhu, který už nikdy vidět nemusím.(8.8.2017)

Slepené příběhy o knedlíkách a sázce, spojené oslím můstkem s pravým jamajským Rumem s plastovou zátkou. Jako nevtipné vystřižené scény z Chalupářů, ovšem s jinými herci. Chalupa mi silně připomínala domek dědy Komárka...(8.8.2017)

• lubospoti

Bakalářský příběh z kategorie "nezábavné". Podivný slepenec dvou rádoby vtipných situací nezachránili ani Petr Nárožný nebo Miloš Kopecký. Ten mi obzvlášť připadal "z formy".(14.8.2017)

• Mates Hradecky

Některé výplody normalizačních let by měly být uzamčeny v trezoru. Ano, třeba v tom, kde dříve byly kvalitní trezorové filmy.(11.8.2017)