Epizody(12)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
Hrají
Mi-ran Ra
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dobrá špatná matka (2023) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Manyeoeui yeonae (2014) (seriál)
Yo-won Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
49il (2011) (seriál)
Se-bin Myeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Doktorka Čcha (2023) (seriál)
Joon-young Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo giganje (2019) (seriál)
Dezertér (2021) (seriál)
Dong-mi Shin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Euisayohan (2019) (seriál)
Popelka a čtyři rytíři (2016) (seriál)
Neoreul gieokhae (2015) (seriál)
Byeong-sook Seong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Seok-yong Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Nae Nampyeongwa Gyeolhonhaejwo (2024) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Byeong-mo Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Jsi taky člověk? (2018) (seriál)
Ae-yeon Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sangeo (2013) (seriál)
Chongriwa na (2013) (seriál)
Yong Jang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Poolhawooseu (2004) (seriál)
Oktapbang koyangi (2003) (seriál)
Bo-ra Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Květiny v písku (2023) (seriál)
Joogoonui taeyang (2013) (seriál)
SKY kaeseul (2018) (seriál)
Hee-bong Jo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Ah-in Jo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Byutipul maideu (2016) (seriál)
Sa-kwon Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Láska na talíři (2018) (seriál)
Producenti (2015) (seriál)
Jin-sol Yoon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Segajisaek pantaji - woojooeui byeoli (2017) (seriál)
Dvacítka na krku (2016) (seriál)
Eurachacha waikiki (2018) (seriál)
Chae-kyeong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Signál (2016) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Young-joo Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Signál (2016) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Můj drahý soused (2018) (seriál)
Hee-jung So
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nově psané dějiny (2019) (seriál)
Toowikseu (2013) (seriál)
Euisayohan (2019) (seriál)