poster

Blade Runner 2049 - 2036: Nexus Dawn

 • USA

  2036: Nexus Dawn

Krátkometrážní / Sci-Fi

USA, 2017, 6 min

Režie:

Luke Scott

Hudba:

Blitz//Berlin
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PEZ
  ****

  Syn Ridleyho Scotta, Luke Scott, natočil po kraťase k Alienovi aj dva kraťasy k novému Blade Runnerovi. A vydarené. Tento prvý nám prvýkrát odhaľuje postavu tajomného Niander-a Wallace-a. Nie je úplne nutné vidieť pred pozretím dvojky, ale dotvára nám to príbeh a to ako Wallace vstúpil na scénu, ako aj ukážku novej verzie Replikantov.(26.11.2017)

 • easaque
  ***

  +3* zkouknul jsem tři krátké filmy, které zobrazují zásadní události mezi oběma filmy, díky nimž je lépe pochopitelný děj v tom nejnovějším Blade Runneru 2049. Kvalitativně jsou všechny na slušné úrovni a sami o sobě smysl nemají, takže pokud chcete být v obraze, tak si je přehrejte ve správném pořadí - tento z roku 2036 najdete v češtině třeba tady. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ](15.1.2018)

 • joker.george
  ****

  Na pokračování Blade Runnera jsem se těšil dlouho dopředu. A tento předfilm mě na něj nalákal ještě víc. Atmosféra fungovala ještě před příchodem Jareda Leta a potom už se dusno jen a jen stupňovalo. A dokázal bych si představit, že by tahle ukázka šla smysluplně rozpracovat do delší podoby.(10.10.2017)

 • filmmovier
  *****

  Tenhle kraťas mě bavil ze všech nejvíc. Jedna místnost, jeden dialog a představení nové generace androidů a Leta, kterej je fakt učiněnej démon a já se na jeho úlohu ve filmu těším, takhle na první dobrou fakt dokonalej záporák. Navíc je to na prostoru pouhých pěti minut neskutečně hutné, napínavé a velmi, velmi znepokojující. Působivé drama, které na malém prostoru rozehrává velikou a zajímavou hru, která snad bude stát za to. 98%.(7.1.2018)

 • kajas
  ***

  Původní Ridleyho kultovka mě docela minula, ale tvůrci připravující dalšího "Blade Runnera" (no dobře, hlavně Gosling) mě přesvědčili se o film trochu více zajímat. Tudíž mě neminuly ani tyto kraťasy, které mají diváky navnadit na blížící se pecku podzimu (jak to zatím vypadá). "2036" nám představuje postavu hlavního záporáka a musím říct, že Leto mě zaujal víc než jako Joker. Takže... jsem zvědavá, co bude dál.(1.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace