Film Vymazaný kluk vypráví odvážný příběh Jareda Eamonse (Lucas Hedges), syna baptistického pastora v malém americkém městě, který musí překonat následky přiznání své homosexuality rodičům (Nicole Kidman a Russell Crowe). Ti bojují s tím, jak uvést v soulad svou víru s láskou k synovi. Ze strachu ze ztráty rodiny, přátel, komunity se Jared nechá dotlačit k návštěvě terapeutického programu přeměny. Během pobytu se dostane do konfliktu s jejím lídrem (Joel Edgerton) a začíná jeho cesta k nalezení vlastního názoru a akceptování sama sebe. (Magic Box)

olivertris odpad!

Vymazaný kluk? Co třeba Vymazaný film? Z mého disku C: deset sekund po tom, co jsem film dokoukal a okamžitě jsem tomu dal odpad na ČSFD. ()

peproch

Film užívá pro scénář předlohu memoáru. Garrard Conley vypráví příběh svého dospívání, potíže comingoutu, nejen jeho, ale i rodičů, kteří musí ponechat lásku k synovi a přítom nesouhlasit s jeho homosexualitou. Terapie přeměny orientace sexuality je zde vnímána konfliktně a bolestně. Soucitnost a slabost matjy v podání Nicole K. je sehrána výtečně a Lucas H se mi též velmi líbil. ()