Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

Druhá řada seriálu "K smíchu" navazuje na okamžiky po napínavém vyvrcholení první série. Jeff je i se svým milovaným maňáskem poprvé za třicet let bez pořadu a snaží se najít způsob, jak by mohl komunikovat s fanoušky, kteří ho stále potřebují. Jeff přijde na kontroverzní metodu, jak promlouvat přímo k dětem po celém světě. Náhle se však poprvé za svou kariéru stane terčem nepřátelství. Zatímco klopýtá přes různá morální úskalí vlastního života, odhaluje nové stránky svého já v období prodchnutém hudbou, kouzly, loutkami a patosem. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

vyfuk 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

U Kidding jsem měl takový zvláštní pocit, že jsem jasně věděl, o co půjde. Alespoň v rámci mé subjektivity, že se mi seriál bude líbit, i když jsem po první sérii nevěděl skoro nic, o co vlastně šlo. Jak čas běžel došlo mi něco a zjistil jsem, že jde přesně o styl bizarního humoru, který miluji, a který hledám. Nevím jestli jsem byl dříve skeptik nebo suchar, ale přijde mi, že ve druhé sérii už byli tvůrci vypuštěni plně z řetězů. A plus k tomu vydali ze sebe to nejlepší v oblasti provázanosti děje, absurdity a geniality v jednom. Těžko se to popisuje, zvláště, když se stále seriál nezbavil divným a skoro nelogických momentů, které někdy zbytečně kazí naprosto dokonalou atmosféru. Tento návrat skvěle vyšel. Ale uvidíme, co bude dál... já jsem pro. "Svět je plný magorů, kteří věří, že svět je plný magorů." ()

Dejf4 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První řada byla úžasná a proto jsem se na pokračování těšil. A přišlo menší vystřízlivění. Je zde pár hluchých epizod a téma začíná být již trochu vyčerpané. Ale přesto je tu stále hromada nápadů, hravá režie, zkrátka osobitá podívaná. V poslední třetině se to tvůrcům, ale povedlo a znovu z příběhu a postav mačkají sto procent a celé zakončení je přímo geniální, po němž už nic přijít nemusí, protože je dostačující a zcela originální. 7/10 ()

Reklama

BoredSeal 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá série není úplně špatná, ale není zdaleka autorsky vypiplaná a celistvá jako ta první. Škodí jí větší počet dílů, než dokáže naplnit a z hluchých dílů se dá poznat, jak vlastně dnes fungují pokračování seriálů na zakázku, kdy vznikne zcela pitomý díl mimo koncepci - nejhorší díl je bezesporu vzpoura mezinárodních moderátorských "klonů" Picklese, který nemá nic společného s cynickým humorem, ani poctivou porcí deprese z tragiky lidského života a vycpávkový dětský díl o jistém podpisu. Prostředek seriálu je nepodstatný a teprve s posledními díly se vrací kvalita. Samozřejmě to opět stojí celé na Careym, který tady skvěle hraje tragikomickou postavu a drží seriál nahoře. Radši bych, kdyby už seriál nepokračoval. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na druhou sérii K smíchu jsem se po první sérii chystal poměrně s opatrností. Přeci jen existovali diskuze na téma, jestli si tímto seriálem Jim Carrey tak trošku nezfilmoval svůj životní příběh. Po druhé sérii už ale můžu říct, že si to nemyslím. Spíš si myslím, že si zrealizoval zajímavý námět, kde měl možnost říct pár svých myšlenek a názorů, kvůli kterým se pro nepochopení v minulosti raději uchýlil do samoty, kde poslední léta tvoří více, než se realizuje ve filmovém světě. No a nakonec musím říct, že ač jsem si někdy v polovině seriálu myslel, že tahle série bude slabší, tak poslední tři díly mě přesvědčily o opaku. Speciálně pak poslední díl, který byl jednoznačně to nejlepší, co tato série nabídla a určitě kvůli ní stojí za to vydržet u seriálu až do konce. Takhle by to mělo zůstat, takto by to mělo skončit. Tak doufám, že to tak také dopadne. Pokud ano, bude to jedno z nejhezčích seriálových zakončení, které jsem kdy viděl. Díky Jime, některé tvoje názory o podstatě štěstí každého z nás mi stále rezonují v hlavě. ()

Galerie (61)

Reklama

Reklama