Reklama

Reklama

Snímek Cesta bez návratu, který vznikl podle skutečných událostí, vypráví příběh dvou mužů, stavbyvedoucího Romana Melnyka (Arnold Schwarzenegger) a letového dispečera Jakea Bonanose (Scoot McNairy). Jejich životy se tragicky protnou ve chvíli, kdy letadlo, na jehož palubě je Romanova manželka s dcerou, havaruje. (Bontonfilm)

Diskuze

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Jo, tak děj k tomuhle mi přijde lepší než k Blitz. Tam to ani drsný Statham nezachránil. Můj názor. :)

na příspěvěk reagoval Lacike

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Já se spíš bojím režiséra, film Blesk mě vůbec nebavil. :)

na příspěvěk reagoval Lacike

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

U filmu za par drobnych si R-ko môzu dovolit.

Aj tak to je jedno a film prepadne.

na příspěvěk reagoval Lefty86

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jdi už s tím fejzbukem do prdele. Já s každým novým příspěvkem vyhlížím trailer nebo info o tom kdy to konečně vyjde. Tyhle sračky nikoho nezajímají.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

No to šaškování v různých show a pochybných pořadech by si pánové mohli odpustit. Já viděl ten Souboj bijáků co uvádí Lundgren a málem mi vypadli oči :-) Dolph si to moderování sice viditelně užíval, ale divák trpí :-(

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Nechce se mi lézt na fuckbook napíše mi sem někdo krátce co sem Urolog83 nahodil? předpokládám, že to asi nebyl trailer na tenhle film...

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Do kina uz nikoho neprilaka, ale ako nam vysvetlil Bugrtt, Arnie je stale legenda a zadarmo sa na neho snad niekto pozrie.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Preboha. Z Arnieho sa stáva skutočný looser. Za chvíľu si bude môcť podať ruku s Davidom Hasselhoffom.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Mas pravdu, ale treba dodat, ze aj v sucastnosti je este stale vela akcnych scen zalozenych na kaskadérskej robote a CGI to nasledne doplna.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Arnold nejlepším zabijákem na světě

Arnold nejlepším zabijákem na světě

05.05.2016

Čtvrtý díl Expendables je zatím v nedohlednu a šestý Terminátor se taky nechystá, Arnold Schwarzenegger tedy nemá zrovna napilno. Ještě letos ho uvidíme v dramatu 478, kde bude nahánět leteckého… (více)

Reklama

Reklama