Chůva na zabití

• USA The Babysitter

Cole jednou zůstane déle vzhůru a zjistí, že jeho krásná chůva je členka satanského kultu – a ten udělá všechno pro to, aby ho umlčel. (Netflix)

BrusVejn

Toto sa malo potenciál stať indie klasikou, lenže je to až nekonečne stupídne. Navyše je to lajdácky natočené, napríklad nie sú výnimky scénky kde v jednom zábere má postava krvavé tričko v ďalšom zábere je biele a hneď v ďalšom zas krvavé. Na celom filme ma najviac zaujal neskutočne obrovský účes (či hlava?) hlavnej hrdinky. Filmu ku cti slúži, že to má pár ako-tak uchádzajúcich nápadov a rýchlo to ubehlo. P.S.: Keď som videl to medzititulkové mega klišé dostal som chuť tomu napáliť iba 2 hviezdy. ()

mr.twizta

Pokud chcete pustit patnactce nejake bububu, zdvojnasobte pocet udelenych hvezd a prijemny vecer. Vsem ostatnim doporucuju dat ruce pryc, leda ze byste meli neukojitelnou chut na MTV klipowestern. McG opet nezklamal. ()

hrdygay

podarena teen hororova komedia, rozhodne lepsia ako better watch out, urobil som sa pri francuzaku medzi bee (samara weaving) a allison (bella thorne), samara weaving, bella thorne, leslie bibb su jebacky 7/10 ()

Kushina

No konečně po dlouhé době hororová komedie, která měla svoje kouzlo a příběh i nečekanou akci a neměl jsem při jejím průběhu chuť pozvracet monitor. Sice na moje oblíbence tucker a dale vs zlo to nemělo ani zdaleka, ale přeci jen to bylo úsměvně hezké. Konec mě trošku nasral když na sračku přejetá holka najednou skáče jako laňka a bezdůvodně napadne hasiče, ale holt i režiséři si nějaké to hovno zkrátka neodpustí. I tak moc hezké. 55% ()

stanyko

Film, ktory nemusel vobec vzniknut. Horor to nie je, a vsetky komedialne vystupy sa zmestili do traileru. Zvysok nuda, nevedel som sa dockat konca tejto chobotiny. ()

KukulienkaHO

Oproti iným podobným žánrovkám (napr. od Blumhouse Productions) sa jedná o veľkú slabotu. Ako ten film ako taký zlý nie je. Ale sú pasáže (hlavne úvod a záver), kde je to prestrelené viac, než by bolo dobré. Zato však prostriedok, alias "krvavý Sám doma", je vcelku fajn. Napomáhajú tomu hlavne 3 slušné vedľajšie postavy (skvelo zahraté a dostačujúco napísané). Samara Weaving je dobrá herečka, ale na Pestúnku mi skrátka nesedela (podľa mňa nie je tak sexi, ako má jej postava byť 😝). Samotná téma okolo satanistického rituálu nie je bohvieaká, proste je nepostačujúca. Niečo podobné bolo v obdobnej žánrovke "Ready or Not" (kde si iba tak mimochodom zahrala hl. postavu rovnako Samara Weaving, tam bola však klaďaskou). Tam to bolo ale zvládnuté omnoho lepšie, zakomponované do deja to bolo oveľa lepšie. P.S.: Dvojku asi dám, keďže kvôli nej som si pozrel tento film, ale teraz, keď viem, čo sa pred druhým filmom udialo, mi to aspoň podľa traileru pripadá ako strašná kravina. So... I shall see. ()

SmajdalfCZ1

Tak dnes jsem dostal chuť na .. dětskou hororokomedii? Teen horor? Horor ze střední či jak to nazvat. Samozřejmě jsem se na to podíval, pač jsem v traileru viděl hot chůvu. Od filmu jsem ani nic nečekal, krom toho, že tam prostě budou sexy holky. Což jsem v podstatě obdržel, protože Samara Weaving ... no slušelo ji to zde. Každopádně co mě na tom velice bavilo, tak ty způsoby úmrtí. Bylo to skoro realné ... navíc film je krátky, takže taková jednohubka ... Pokud od toho filmu nebudete nic čekat, tak nebudete zklamáni. A viděl jsem filmy, které se brali daleko vážněji a byly daleko horší. Dal bych tomu možná i 3 *, ale krom Queenu na konci ta hudba tam celkově vázne. ()

PepusGi11._

Jako....Bylo to fajn a rád někdy zkouknu znova,takova příjemna vyvražďovačka na propršenej večer 😀...Bavilo mě to...Krasny 3 hvězdy...za me 3,7 hvezdy 🙂 ()

Lilith03

Scary movie má novodobého nástupce a to je babysitter! Komediální horror je něco, co bych já sama prostě vymyslet nedokázala, ale baví mě to neskutečně. Najít hranici mezi prvky hororu a komedie je opravdu těžké a vždycky se vám mezi recenzemi objeví hlupáci, co od toho čekají něco extra. Neříkám, já sama se toho bála, říkala jsem si, že se to nepovede, ale šla jsem do toho a pane bože, to bylo skvělé. Hvězdička dolů šla jen za to, jak úžasná je dvojka, protože ta byla úplně top. Jsem ráda, že jsem mohla poznat díky téhle filmové sérii skvělou Samaru Weaving, která tu zazářila. Dále mě mile potěšila Bella Thorne, kterou mám extrémně ráda a vůbec bych si ji nedovedla představit v takovéhle roli. Co udělal Bella, zandala to tak, že jsem prostě nechápala a bavila mě ve filmu úplně nejvíc! + Cením vtipné zmínky známých hororů a filmů ()

xwerm

Neviem či sa mi to iba vidí, ale tá hlavná herečka sa strašne podobá na Mairgot Robiee. Niesú nejaká rodina? ()

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

15.10.2019

Kolem chystaného spin-offu akční série G. I. Joe Snake Eyes se dlouhou dobu nic nedělo, spousta lidí tak projekt považovala za mrtvý. Studio se ale v posledních měsících zdá být spokojené s dosavadní… (více)