Chůva na zabití

• USA The Babysitter

Cole jednou zůstane déle vzhůru a zjistí, že jeho krásná chůva je členka satanského kultu – a ten udělá všechno pro to, aby ho umlčel. (Netflix)

Profík

Když jsem si film pustil, nevěděl jsem o něm zhola nic, neviděl jsem popis děje, trailer, dokonce ani žánr a to patrně způsobilo, že jsem byl překvapován, hlavně cca po první asi čtvrthodině. Cole mohl být možná lepší, ale Bee byla za mě výborná a Sanaru Weaving budu sledovat a už se těším na Krvavou nevěstu. Nevím, jestli se na to někdy budu mít chuť podívat znovu, ale napoprvé to bylo kvůli výše popsanému efektu za pěkných 75%. ()

Pavlis.xxx

Bohužel ani Samara to nezachrání. V rámci hororu slabé, v rámci komedie ještě slabší. Dohromady nic moc. Postavy blbé jak rádio a klasickej přerod loosera nuda. Better Watch Out jednoznačně lepší i když tam je komedie naštěstí málo a několik zvratů a dejme tomu dobře promyšlenej plán hlavního padoucha ještě stojí za zhlédnutí. I když tohle člověk bere hodně s nadsázkou je to nuda. ()

Kokotek230mm

Zvládl jsem to celé, ale byl to potrat a utrpení. Hlavní čubka dobrý a dětská dějová linie ušla, ale to ostatní na mě působilo jako by to točil někdo z Čech ()

martin2702

Co tohle mělo být za horor spíš my to připomínalo prcičky a jemu podobné projekty.Ale docela mě to rozesmálo na horor je to hodně trapné ale ty tři hbězdy dávám té krasné herečce Samaře Weaving ta tam byla nejlepší nebyt jí tak sem to vypnul dost váham jestli si pustit i pokračování ale jako komedie by to bylo super :) ()

Memphz

Tento snímok je tak strašne naivný a hlúpy až je vlastne celkom podarený. Zo začiatku mi to celé prišlo ako každá druhá teen dráma o dospievaní a hľadaní zmyslu života a tak ďalej, však to určite všetci poznáte. Okamžite som sa do našej milej a veľmi peknej opatrovateľky zamiloval a rozmýšľal som či naozaj pozerám horor alebo čo sa to vlastne deje. No pravda na seba nenechala dlho čakať a moja reakcia na prvú preliatu krv bola prakticky totožná ako reakcia hlavného protagonistu. Určite sa nechajte prekvapiť. Treba ale podotknúť že ak sa chcete naozaj baviť, tak vás žiadam aby ste si naozaj vypli všetky mozgové funkcie, pretože veľa vecí je nelogických a miestami som mal pocit že sledujem fantasy či sci-fi a nie horor. Čo sa mi ale páčilo boli rôzne filmové narážky na kultové hororové filmy ako napr. Piatok trinásteho. Pre mňa ako človeka ktorý sa veľkým oblúkom vyhýba hororom, avšak občas nazriem aj do týchto končín, bol tento snímok veľmi milé a celkovo vtipné prekvapenie pri ktorom hlavne nesmiete moc premýšľať a odmení vás celkom vtipnou a hlavne krvavou jazdou. Slabé štyri hviezdy s prižmúrením obidvoch očí. 75%. ()

ProkesPetr

Skvělá mírně nadprůměrná komedie. Se spoustou krve, humoru a na styl Sám Doma který bylo o něco málo lepší což říkám bez nostalgických brýlích :) a i když jsem to viděl už tak 5x pořád je to zábava. krásných 75% ()

Dark_Hark

Musím povedať, že tieto comedy horory sa mi moc zapáčili, vždy pri tom cítim strach a aj zábavu. Silno odporúčam. 5* ()

petopetovic

Snímek není nic světoborného, ale zabaví, sice ne na žádné velké intelektuální škále, to od něj snad ani nikdo nečeká, zkrátka klasická teen komedie na večer s přáteli. ()

vrch07256732

s odstupom času blbinka čo poteší, rovnako aj 2 diel. Čistá teenee záležitosť vrátane sprostého slovníku ktorý miestami pôsobí už samoúčelne. Ale inak neurazí, pobaví ()

Zaks

Miesto hlúpeho a extrémne nudného kecania sa radšej malo pridať viacej akcie. Okrem pasáže s Queen to stálo celé za prd. ()

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

15.10.2019

Kolem chystaného spin-offu akční série G. I. Joe Snake Eyes se dlouhou dobu nic nedělo, spousta lidí tak projekt považovala za mrtvý. Studio se ale v posledních měsících zdá být spokojené s dosavadní… (více)