Skleněné peklo

Akční / Dobrodružný / Rodinný

Francie / Belgie, 2017, 90 min

Eric Summer
  • arowhill

Neočekával jsem zázrak,ale tak špatný remake jako bylo tohle...snad ani natočit nelze.Nejvíc mě fakt rozbila hlavní protagonistka,utrhne si rukávy z košile omotá a jede po nosném lanu dolu popírajíc fyzické zákony zrychlení a tření? Zdá se že se dnes dá natočit paskvil a režiser je štastný že ho natočil.Obsazení a nepřesvědčivé výkony herců umocnili pouze dojem že pokud existuje Béčkový film, tak tenhle zjevně otevřel skupinu D(4.3.2018)

• vlada67

Kdyby se to nejmenovalo Skleněné Peklo, tak se na to ani nedívám, protože vím, jak na tom jsou katastrofické filmy v dnešní době. Prostě katastrofálně. Tento film není žádná výjimka. Efekty otřesné, oheň neskutečně umělý a digitální, scénář debilní, postavy se chovají jak kdyby měli IQ 10 a ten pád vrtulníku, to je teda síla! Že se tvůrci toho filmu nestydí. Jako studentský film o požáru mrakodrapu bych to určitě vyzdvihl. Ale toto? Jedna hvězda za pár "napínavých" scén.(3.3.2018)

• pan_Bily

Pokud někdo dělá remake TAKOVÉHO filmu, měl by si s tím dát větší práci, a pokud na to nemá, tak ať to nedělá. Všechno špatně, v čele s lacině vypadajícími digitálními efekty. Jak z tohoto filmu může někdo udělat „rodinný“ film!?! který se celý točí jen kolem jedné svépomocí zahraňující se rodiny, které venku nečinně fandí všichni ostatní (včetně záchranářů).(25.5.2019)

• Wacoslav1

Film který nepřekvapil a zároveň ani neurazil a nepotěšil. Od producentské dvojice, která to má na svědomí jsem ostatně ani nic převratného nečekal. Film je nabitý hromadou žánrových klišé a bohužel až na jednu výjimku nemá odvahu je porušit. Tou výjimkou myslím předtitulkovou scénu která mě pobavila, ale pak už to nepřekvapí. Rozpočet evidentně velký nebyl, takže ve filmu furt hoří jenom jedno patro baráku, takže na pořádnou destrukci zapomeňte. Druhou hvězdu přidávám za svou náklonnost k žánru, jinak když to neuvidíte o nic nepřijdete.25%(18.2.2018)

• StanislachKo

S odpadmi narábam opatrne, ale tu nedarujem ani tú jednu. Najväčší filmový kenser aký som videl. Všetko, ale faktže VŠETKO zle! O technickej, či hereckej stránke nejdem ani rozdumávať, ale čo ma najviac dorazilo... Niekomu prišlo ako dobrý nápad spraviť remake klasiky za málo peňazí (to ešte ok, stane sa), ale "haló, ľudia, pridáme tam rodinnú vzťahovku, to bude ppč, ne? Budeme tam mať decká v ohni a statočná manka (mimochodom, Claire, haló?! Moc ťa nesledujem, ale to si na tom fakt až tak zle?!) ich bude v plynovej maske zachraňovať." ? Nie som naivný a viem, že niektoré filmy sa točia bez akýchkoľvek umeleckých ambícií. Je to predsalen biznys. Ale v tomto odvetví ma to štve obzvlášť...(5.5.2018)