Bella a Sebastián 3 - Přátelé navždy

• Austrálie

Belle and Sebastian, Friends for Life

Rodinný / Dobrodružný

Francie, 2017, 91 min

Nejlepčí dáreček pod stromečkem 2018, DVD Bella a Sebastian 3- jako jasně, dvojka byla lepší, ale opět dávám za pět...už jen za ty štěnátka...Je to pochopitelně spíš pro děti, ale na Vánoce skvělý filmek...90% (uznávám, že jsem jednu hvězdu přidal za to,že to je prostě Bella a Sebastian a takových filmů pro celou rodinu by mělo být víc)(24.12.2018)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $17,950,000▐ Príbeh rutina, nič zvláštne neponúkne, aspoň že občas máme pekné obrázky zamrznutej zimnej krajiny. /45%/(24.12.2018)

• Johnny.ARN

Bella má štenatá. A zlý ujo v americkom polopáse ich chce. Trojka to už príliš hrá na city a je najmenej svižná a zaujímavá. Ďakujeme, ale skutočne už by táto séria mohla skončiť. 2 z 5(12.12.2018)

• tom88

Tak trochu zbytočné pokračovanie veľmi dobrej jednotky a priemernej dvojky. Stále sa je ale na čo pozerať. Prekrásna krajina a milí hafani. To sú jediné pozitívne veci v tomto filme. Príbeh už varí z vody a nezachraňuje to ani zostarnutý Tcheky Karyo. 45%(13.12.2018)

• ARI50

Přesně jsem dostal co jsem čekal, pro mě klasický příběh už v několikátem podání. Jednoduché pěkné ale neohromi.(3.2.2019)

• - Celosvětová premiéra proběhla 21. října 2017 v Lyonu ve Francii. (Stoka)