Reklama

Reklama

Bella a Sebastián 3: Přátelé navždy

  • Francie Belle et Sébastien 3, le dernier chapitre (více)

Uběhly už dva roky od posledního příběhu o přátelství mezi Bellou a Sebastianem. Sebastian dospívá a z Belly se stává maminka tří roztomilých štěňátek. Pierre a Angelina budou mít svatbu a sní o novém životě na jiném místě, jinde než v horách… Sebastian však své hory opustit nechce. Když se najednou objeví Joseph, bývalý vlastník Belly, je pevně přesvědčen, že ji získá zpět. Sebastian si uvědomuje nebezpečí, které Belle i štěňatům hrozí a rozhodne se udělat všechno pro to, aby je ochránil. (Mirius FD)

(více)

Videa (3)

Recenze (17)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Ukončenie trilógie v zásade v podobnom štýle ako boli predošlé dva diely. Atmosféra fajn, príroda opäť nádherná a dejovo nič prevratné. Z toho rodinného pohľadu je to pekný film, z toho odbornejšieho by som povedal, že nič nového neprináša a je to maximálne na jedno pozretie. Takýmto filmom s psíkami tu už bolo mnoho mnoho a niektoré o dosť lepšie. 50 % ()

finkie 

všechny recenze uživatele

Poslední díl kráčí ve šlépějích dvojky, takže se víc a víc blíží hollywoodskému mainstreamu (ovšem spíše tomu kolem roku 2000 než dnešnímu). Dvojka byla akčnější a výpravnější, tady se zase objevují hlavně v závěru náznaky hororu. Malý Bossuet zde předvádí svůj ze všech tří dílů zdaleka nejvýraznější výkon, což je logické. ()

Reklama

Radko 

všechny recenze uživatele

Pre Bellu si po vojne prichádza bývalý majiteľ. Šťastie s ním ale neprichádza. Sebastian čelí hrozbe odchodu do Kanady. Predtým sa ale musí postarať o Bellu a jej šteňatá. Tretie filmové dobrodružstvo je zároveň podareným detským filmom. Nemá už tak univerzálne posolstvo ani vydarenú výpravu ako jednotka, no ak má niekto rád psy a vysoké zasnežené hory - nemá čo riešiť. ()

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Nejlepčí dáreček pod stromečkem 2018, DVD Bella a Sebastian 3- jako jasně, dvojka byla lepší, ale opět dávám za pět...už jen za ty štěnátka...Je to pochopitelně spíš pro děti, ale na Vánoce skvělý filmek...90% (uznávám, že jsem jednu hvězdu přidal za to,že to je prostě Bella a Sebastian a takových filmů pro celou rodinu by mělo být víc) ()

Torgal 

všechny recenze uživatele

Chlapec a jeho pes po tretí krát a najslabšie (hoci len o vlas). Rutinný rodinný film v ktorom deti dostanú psíkov a dospelí zasnežené Alpy, ale v podstate nič viac. Dej je klišé o tom ako zlý a krutý cudzinec tvrdí že Bella je jeho a chce si ju vziať, čo mu samozrejme Sebastián a jeho priatelia nemôžu dovoliť. Spracovanie je primerané zápletke a zo stoličky vás nepostaví, ale s ohľadom na cieľovku sa viac ani nečakalo. 5-/10 ()

Galerie (48)

Zajímavosti (1)

  • Celosvětová premiéra proběhla 21. října 2017 v Lyonu ve Francii. (Stoka)

Reklama

Reklama