Reklama

Reklama

Bella a Sebastián 3: Přátelé navždy

  • Francie Belle et Sébastien 3, le dernier chapitre (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Uběhly už dva roky od posledního příběhu o přátelství mezi Bellou a Sebastianem. Sebastian dospívá a z Belly se stává maminka tří roztomilých štěňátek. Pierre a Angelina budou mít svatbu a sní o novém životě na jiném místě, jinde než v horách… Sebastian však své hory opustit nechce. Když se najednou objeví Joseph, bývalý vlastník Belly, je pevně přesvědčen, že ji získá zpět. Sebastian si uvědomuje nebezpečí, které Belle i štěňatům hrozí a rozhodne se udělat všechno pro to, aby je ochránil. (Mirius FD)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (20)

Torgal 

všechny recenze uživatele

Chlapec a jeho pes po tretí krát a najslabšie (hoci len o vlas). Rutinný rodinný film v ktorom deti dostanú psíkov a dospelí zasnežené Alpy, ale v podstate nič viac. Dej je klišé o tom ako zlý a krutý cudzinec tvrdí že Bella je jeho a chce si ju vziať, čo mu samozrejme Sebastián a jeho priatelia nemôžu dovoliť. Spracovanie je primerané zápletke a zo stoličky vás nepostaví, ale s ohľadom na cieľovku sa viac ani nečakalo. 5-/10 ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Ukončenie trilógie v zásade v podobnom štýle ako boli predošlé dva diely. Atmosféra fajn, príroda opäť nádherná a dejovo nič prevratné. Z toho rodinného pohľadu je to pekný film, z toho odbornejšieho by som povedal, že nič nového neprináša a je to maximálne na jedno pozretie. Takýmto filmom s psíkami tu už bolo mnoho mnoho a niektoré o dosť lepšie. 50 % ()

Reklama

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Nejlepčí dáreček pod stromečkem 2018, DVD Bella a Sebastian 3- jako jasně, dvojka byla lepší, ale opět dávám za pět...už jen za ty štěnátka...Je to pochopitelně spíš pro děti, ale na Vánoce skvělý filmek...90% (uznávám, že jsem jednu hvězdu přidal za to,že to je prostě Bella a Sebastian a takových filmů pro celou rodinu by mělo být víc) ()

Radko 

všechny recenze uživatele

Pre Bellu si po vojne prichádza bývalý majiteľ. Šťastie s ním ale neprichádza. Sebastian čelí hrozbe odchodu do Kanady. Predtým sa ale musí postarať o Bellu a jej šteňatá. Tretie filmové dobrodružstvo je zároveň podareným detským filmom. Nemá už tak univerzálne posolstvo ani vydarenú výpravu ako jednotka, no ak má niekto rád psy a vysoké zasnežené hory - nemá čo riešiť. ()

panvasik 

všechny recenze uživatele

No a na závěr tu samozřejmě máme třetí pokračování, které je bez debat nejslabší. Film se snaží zaujmout, přes magora, který je fakt hodně nesympatický a je to debil, ale tohle ten film opravdu nezachrání. Kouzlo hor a Alp je fuč, příběh se nikde moc neposouvá a hraje se jenom na jistotu jedné zápletky s magorem, která není bůh ví jak dobrá. Film se snaží nahnat nějaké to drama a zajít, do vážnějších vod, ale co si budeme moc jim to nejde, protože o tom, tahle série není. Samozřejmost je ta, že se film snaží nahnat na přepálené finále filmu, které se snaží být až thrillerem. Tyhle filmy, jsem si pustil, jenom, kvůli tomu, že teď v kině hraje nová Bella a Sebastian. Tak snad nebudu zklamaný.... 4,5/10 ()

Galerie (48)

Zajímavosti (1)

  • Celosvětová premiéra proběhla 21. října 2017 v Lyonu ve Francii. (ČSFD)

Reklama

Reklama