Eli

Zoufalí rodiče přivedou jedenáctiletého chlapce stiženého vysilující nemocí na odlehlou kliniku, kde má podstoupit experimentální léčbu. (Netflix)

B3n

Spoiler alert: nečítať ďalej, kým si nepozriete film. Výborný zvrat, podarilo sa mi ho odhaliť až tesne pred tým ako nastal (keď otec začal úplne odveci trepať o nejakej lúke, kde boli na výlete). Chvíľu som dokonca rozmýšľal nad plným počtom. Opäť sa potvrdilo, že na natočenie dobrého a prekvapivého hororu nepotrebujete násilie, ani hektolitre krvi, stačí dobrý nápad a plus mínus slušný scenár. Ľakačiek je tak akurát, párkrát pri pohľade do zrkadla aj zamrazilo. ()

Agonie

Okey, má to hodně chybiček na kráse. Herectví je docela nic moc, scénář často zaváhá, poslední minuta filmu je čistě mizerná, ale má to tak úžasnou atmosféru, že jsem si to stejně užil. ()

palmovylist

Film, který měl hodinu dvacet našlápnuto velmi dobře. Parádní atmosféra navzdory několika klišé, který ale vůbec nevadily. Závěrečné rozuzlení mě však zklamalo a donutilo jít s hodnocením výrazně dolů. Ale velké plus za to, jak film diváka (nebo aspoň mě) nechává pohrávat si s tím, jestli je dění skutečné nebo reakce na léčbu....55% ()

Mamutol

Jedna hvězda za Kelly Reilly, protože ten konec to poslal celý do odpadu. Takhle zkazit celkem dobře rozjetý horor na záhadné klinice, to jsem ještě neviděl. A taky nemám rád v hororech desetiletý děti v hlavních rolích, protože se z toho nikdy nemůže stát plnohodnotná hororová řežba. ()

VendaCiki

Pěkný rozjezd. Nemocný kluk, léčebna, pěkná duchařina a co z toho na závěr? Udělali úplně šílený konec. To co vypadalo na dobrý námět, se skutálelo do bláta. Škoda, jinak bych dala víc. Lepší vypnout dřív než to dokoukat ()

mnx

Přímo ďábelsky geniální a skvěle natočená duchařina. Vypadá to, že filmy s Kelly Reilly jsou zárukou kvality už samy o sobě (Eden Lake). Dětská role je taky vynikající. ()

TesterX

Další dětský horor, který krom pár lekaček nedokáže vyděsit. Nápad je zajímavý, o tom žádná, rozuzlení originální, nicméně zpracování ke konci dost směšné. Potenciál to mělo, škoda. ()

Ace.A.T.L.

Já byl spokojenej. Bylo to temný, mysteriózní, nádech duchařiny, pěkný záběry neviditelnýho působení duchů a kone? Tak konec byl masakr nečekanej a rozhodně to byla ta 4*, co jsem dal. Začal jsem tušit, že to bude celý úplně naruby, než jsem myslel, ale že to bude až takhle, to mě dostalo. Takže, za mě 4* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU ()

brasek odpad!

Od Netflixu nič dobré nečakaj! Pochabý, unudený horor o ďalšom diablovom potomkovi. V podstate väčšinu filmu sa opakuje ten istý dej iba v inom šate, kde kadejakí duchovia v noci otravujú Eliho a ráno nastáva procedúra liečby. ()

Dacsus

Veľmi milé prekvapenie. Zaprvé - žiadne idiotské jump scares, zadruhé, fakt atmosférické, a prekvapivé k tomu. Len taký detail - ľudia čo nevideli určitý film z roku 1968 (schválne neuvediem jeho titul) si to asi tak nevzchutnajú, keďže sa to zjavne pohráva práve s tými čo ho videli. ()

Emperor1

Jedno velké plus za překvapivé rozuzlení - to jsem opravdu nečekal ... tvůrci filmu si s diváky hezky pohráli, třebaže z náznaků se dalo (spíše intuitivně) vytušit, že nic není takové, jak se na první pohled zdá ... na klasickou duchařinu to bylo málo atmosférické, ovšem s ohledem na vývoj děje to není až tak podstatné, největší devizou filmu je zvrat, který asi jen málokdo očekával ... ()

kaesko

Zhruba do 3/4 mě tento filmový kousek opravdu bavil. Těšila jsem se na jeho vyvrcholení a tak nějak jsem netušila jaký by mohl být závěr (a to se mi fakt moc líbilo). A že teda ten závěr byl. Byl zklamáním. Tvůrci to teda pěkně pokonili. Asi jim došla fantazie a tak dali dohromady všechny myšlenky a použili je naráz. No a tím to pokazili. Mít to lepší finále, určitě by mé hodnocení bylo vyšší. ()

Kushina

Tak tento film mě celkem mile překvapil. Aneb ve jménu zla a o co líp, člověk zlu fandí, což je naprosto super. Jediné, co mně nešlo do hlavy je to, jak imitovali tu jeho nemoc? Jako krmili ho svěcenou vodou nebo co? Každopádně člověk věřil fakt tomu, že jsou to duchové a že ona je psychopatická doktorka, ale konec byl prostě fakt luxusní. Jinak jak psal zde už jeden můj kolega, chtělo by to víc krve a strachu. Jako trošku napínavé to bylo, ale dalo se z toho vymáčknout o trošku víc. A celkově na mě zapůsobilo hlavně to, že i zlo má svoji srdce a lásku. Prostě se tak nějak sešly věci co mám rád. 70% ()

Naghavi

Hodně solidní duchařina a opět neuvěřitelně dobrý dětský herec. Závěr překvapivý a kupodivu nepředvídatelný. ()

veverysiak

Podpriemer, a je to škoda, lebo vyvrcholenie bolo určite nadštandardné, chlapi to možno chceli spracovať takto komornejšie, aby to bolo cítiť takou nezávislosťou, v tomto prípade to bolo na škodu, takže 35%. ()