Minifilm k veleúspešnému hitu Michaela Jacksona sa považuje za prvý videoklip natočný cinematickým prístupom a ako v prvom sa tu vyskytujú herecké pasáže takže akoby sme sa nepozerali na klip ale na krátky filmový muzikál. Thriller v 90tych rokoch vyhral cenu MTV za najlepší klip a dodnes je jedným z najoceňovanejších videoklipov vôbec. (JohnFarst)

SkyCaptain

Velmi zábavný a technicky dobře provedený a hlavně příběhový "klip", Michael natočil i lepší, ale tenhle neměl ve své době konkurenci... ()

bery71

Těžko můžu tohle hodnotit jako film, ale rozhodně je to pěkně natočené a za podobnou atmosféru by se nemusel stydět leckterý režisér. Kéž by se takové klipy točily i dnes. ()

BOURQUE

„Vec“, ktorá začiatkom osemdesiatych rokov priniesla radikálnu zmenu pri tvorbe videoklipov. Aj dneska je to alfou a omegou pre pop videoklipy (ale aj pre ostatné žánre hudby). Jaj, mimochodom veľmi dobrý song so skvelou choreografiou. A to hovorím tak, že moja každodenná dávka muziky je tvorená z rocku a metalu. Osobné hodnotenie: 100% (*****) ()

Jeanecek

Luxusní atmosféra, luxusní hudba. Michael se vždy obklopal jen nejlepšími a nejschopnějšími ať už šlo o hudbu či o film... ()

roses_Andy

Troufám si říct, že už nikdo nikdy nenatočí lepší videoklip, než je tento ,,staroušek" z 80. let. Můžu si ho pouštět stále dokola a vůbec se mi hororový příběh neohraje. Samozřejmě Thriller taneček se tancuje dodnes a zpestří každou ne/rozpustilou zábavu. ()

PlayEasy

Je to sice naivní a směšné, ale taky jsme se trochu zapotili :) Navíc Michael je náš oblíbenec pěvecky nadaný, ale nemůžeme si pomoct - je to něco mezi dobrou písničkou a kýčovitým short hororem. ()

julyberda

Jako parodie na béčkové horory to nemá chybu. Morbidní text, chraplák Vincenta Price a legendární tanec zombií. Kdo neviděl Thriller neví nic o videoklipech. ()