Všemocný Batman: Zvířecí Monstermánie

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA, 2015, 77 min

Butch Lukic

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)
  • kaylin

Nelíbí se mi animace, nelíbí se mi příběh a už vůbec se mi nelíbí, jak se batmanovský svět rozrůstá, aniž by byl nezaujatý fanoušek schopen pobrat, proč jsou ty postavy pořád jiné, apod. Ještě horší na tom je, že ty postavy jsou pořád stejné, akorát vypadají jen trochu jinak. V tomhle nejsou nápady, a pokud, tak nejsou dotaženy do konce.(10.8.2015)

• DEMON

Pokracovanie serie Bamtan Unlimited. Serie financovanej Matellom, tocenej pre male deti a s cielom predaja hraciek. Filozofia "deti zozeru cokolvek" a doraz na minimalne naklady je ocividny: slaby scenar, slaba animacia, ale co mozno najviac postav (kvoli predaju miniatur) a vsadepritomny trapny humor. Kvalitativne porovnatelne s jednotkou.(18.9.2015)

• Khanemis

Poměrně velká slátanina, bohužel. Film je viditelně zaměřený na menší děti, čemuž odpovídá jak skoro až hračkářský vzhled všech možných technických udělátek, tak poměrně velká odlehčenost a důraz na vtip. Naštěstí alespoň právě humor ve snímku není špatný, trošku prvoplánový, občas poněkud v rozporu s postavami, ale dá se. Hlavním problém je nepříliš logický příběh, který je jen slepencem náhod vedoucích k dalším a dalším akčním scénám, kde se každá snaží trumfnout tu předchozí za každou cenu. Pro dorost to nebude asi špatné, kdokoliv starší to musí brát s nutnou rezervou.(4.8.2015)

Animák určený hlavně pro děti a už mě nebavil tolik jako jeho předchůdce Animal Instincts. Máme tu stejný tým hrdinů jako minule - Batman, Nightwing, Red Robin a Arrow (+ ten debilní Cyborg) a proti nim se postaví Halloweenská sestava Batmanovy galérky - Solomon Grundy, Silver Banshee, Scarecrow, Clayface a vede je samozřejmě Joker.(12.12.2015)

Co naplat, s Jokerem je o zábavu vždy postaráno. Zároveň téměř vždy zaručuje i jistou úroveň kvality. Monster Mayhem má vcelku slušné tempo a solidní hlášky (většinu vtipů obstarává Grundy). Jako jednorázovka svůj účel plní dobře. Zaujme i "matrixovská" scéna ve virtuálním světě ve stylu replikujícího se Mr. Smithe. Jen ten Cyborg je tak nějak otravný.(8.5.2017)