Velikonoce (E07) (epizoda)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2018, 12 min

Robert Geisler

Viktor Smutný

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

• honajz

Hodně trapný díl. Úroveň jde dolů.(14.4.2018)

Stream se rozhodl konečně trošku přitvrdit, protože ten stereotyp už nikoho moc nebavil, navíc poslední díly už byli podstatně slabší, než zezačátku. Takže kromě pomočeného Beránka tu máme i dvojici agresivních vlků, kteří alespoň na chvíli zavřeli Liškovi hubu a dělali si z každého prdel. Hodnocení v červených číslech však nechápu, protože zas až taková pecka to rozhodně nebyla. Čistý průměr. Tak Mařenko utíkej, ať nás nepochčije…(25.5.2018)

• Cheeter

Už byla i horší epizoda, ale že v i této jednalo o nějaký zázrak, to vážně ne.(28.4.2018)

Zajíc vajíčka nesnáší. Opět pár vtipných momentů a hříček, ale nějak se vytratil drajv prvních dílů.(25.6.2018)

Z vlků jsem plakal smíchy. Tenhle seriál je herecký koncert s naprosto přesným obsazením a skvělým netradičním scénářem, který dal možnost představitelům zvířeny se vydatně vyblbnout. Jinak téma Velikonoc je tu vyčerpáno naprosto do mrtě. Finální ráno s nadílkou mě dorazilo.(15.3.2018)

„Na co potřebuješ Tatara, když máš tady Turka?“ Speciál! „Já vajíčka nesnášim.“ „Já nevim, kterej blbec vymyslel, že zajíci snášej vajíčka.“ Veršovák. Žížalo! Ahá… Beránek/Žížala zabiják! Tak proto se bál, že se rozmočí. Chudák beránek. Tak před tím varoval – já umřu! Ten titulek neměl chybu! A nadílka? Muhehehe - k posrání toto!(17.3.2018)