Velikonoce (E07) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 12 min

Scénář:

Robert Geisler

Kamera:

Viktor Smutný
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (7)

 • honajz
  odpad!

  Hodně trapný díl. Úroveň jde dolů.(14.4.2018)

 • SOLOM.
  ***

  Stream se rozhodl konečně trošku přitvrdit, protože ten stereotyp už nikoho moc nebavil, navíc poslední díly už byli podstatně slabší, než zezačátku. Takže kromě pomočeného Beránka tu máme i dvojici agresivních vlků, kteří alespoň na chvíli zavřeli Liškovi hubu a dělali si z každého prdel. Hodnocení v červených číslech však nechápu, protože zas až taková pecka to rozhodně nebyla. Čistý průměr. Tak Mařenko utíkej, ať nás nepochčije…(25.5.2018)

 • rakovnik
  ***

  Zajíc vajíčka nesnáší. Opět pár vtipných momentů a hříček, ale nějak se vytratil drajv prvních dílů.(25.6.2018)

 • Cheeter
  *

  Už byla i horší epizoda, ale že v i této jednalo o nějaký zázrak, to vážně ne.(28.4.2018)

 • Landauer
  *****

  Z vlků jsem plakal smíchy. Tenhle seriál je herecký koncert s naprosto přesným obsazením a skvělým netradičním scénářem, který dal možnost představitelům zvířeny se vydatně vyblbnout. Jinak téma Velikonoc je tu vyčerpáno naprosto do mrtě. Finální ráno s nadílkou mě dorazilo.(15.3.2018)

 • maoc
  ****

  Velikonoce exploited! Bavilo a nebylo přespříliš trapné, dokonce místy slovně hravé. Oproti dřívějším epizodám víc drajvu a všechna 3 "hostující" zvířata přinesla výrazné oživení - vlci agresivitu a beránek pobavení.(16.7.2020)

 • Alagaesie
  *****

  „Na co potřebuješ Tatara, když máš tady Turka?“ Speciál! „Já vajíčka nesnášim.“ „Já nevim, kterej blbec vymyslel, že zajíci snášej vajíčka.“ Veršovák. Žížalo! Ahá… Beránek/Žížala zabiják! Tak proto se bál, že se rozmočí. Chudák beránek. Tak před tím varoval – já umřu! Ten titulek neměl chybu! A nadílka? Muhehehe - k posrání toto!(17.3.2018)