Dva agenti CIA a bývalí milenci (Chris Pine a Thandiwe Newtonová) se po letech od neúspěšného pokusu o záchranu opět shledávají a jsou nuceni překročit hranice mezi profesí a vášní v tomto strhujícím příběhu globální špionáže, morálního dilematu a smrtelné zrady. (Prime Video)

Kushina

Příběh o únosu letadla s rozebíráním všech detailů. Jen jeden detail zůstal skrytý a ten by změnil vše. 55% ()

furrec

konečne poriadny film ktorý núti človeka premýšlať. Podla komentárov som sa bál že to bude nedomyslené, ale našťastie je to velmi pekne prerozprávané a určite stojí za pozornosť. ()

veverysiak

Podľa tohto je špiónčina ohromne nudný džob, pri ktorom hrozí tak maximálne zlomenie mozgového závitu, taký Džejms Spojka by sa aj schuti zasmial, keby mal na také zdržiavacie malichernosti čas, takéto spracovanie mi nereže, behačky a strieľačky majú predsa len svoje čaro, takže 25%. ()

Kamil111

Pan režisér si zřejmě myslel, že točí roztahanou erotickou romanci, a on to měl být prý strhující špionážní thriller. Áčkové obsazení, béčkový režisér (přitom Zero zero zero mu vyšlo) a námět, z něhož mohl být i skvělý film, kdyby se ho ujal někdo jiný. ()

Sopholojong

Prispata spionazno-teroristicka hra s velkym castingovym omylom menom Chris Pine. Ten sa tak hodi akurat na rolu kapitana v Star Treku, alebo do romantickych komedii, ale na ulohu drsneho agenta (nepomaha ani niekolkodnove strnisko na ksichte) ani nahodou. Oproti nemu ale pritazlivo chrumkava "tmava milfka" Thandiwe s obsesiou opat raz ukazat tie jej lakave "afro-stuple" na hrudi. Par z prsta vycucanych zvratov, ci obeti s krvavymi popravami v lietadle to z priemeru uz nevytiahnu. ()

Polux

6/10 | Slušná komorně-konverzační záležitost s ne-až-tak-fungující (ex-)romancí mezi Pinem a Newton, hrubě nevyužitým Prycem (o Fishburneovi ani nemluvě) a závěrečným plot twistem, u kterého jsem celý film doufal, že jej tvůrci nepoužijí (protože v drtivé většině případů nedává při zpětném pohledu na události, které k němu vedly, valný smysl a zde tomu není jinak) a bohužel marně:-). Pine i Newton hrají obstojně, film táhne nahoru detektivní linka a napětí mezi postavami (kolik je toho vyřčeno vs kolik toho zůstává nevysloveno) a naštěstí se pyšní relativně střídmou stopáží. Je to rozhodně lepší než nedávný Contractor, ale stále se pohybujeme v oblasti "vidět a zapomenout", tj. nic, na co by mohl být Pine hrdý. | PeZet ()

Chicharron odpad!

Autoři filmu se rozhodli, že uflashbackují diváka k smrti a namíchali koktejl stejně toxický, jaký nakonec požil hlavní hrdina. Film bohužel není ničím zajímavý - ani námětem, ani zápletkou, ani odulým Fishburnem, ani tunou jalových žvástů, ani akcí a ani koncem. Prej "strhující příbeh globální špionáže"...hahahaha...vtip roku. ()

brkerez

Ze začátku převládá dobře napsaná a zahraná variace na hon na krtka, která postupem času víc a víc ustupuje špatně zahraný a napsaný emocionální drámě. V závěru se napínavej scénář a uvěřitelnost totálně zaprodá vztahům postav a celej film jde do kytek. ()

McGuffin

Prosklený kalifornský vinný restaurant s pár najatými číšníky a hosty je místem setkání a zúčtování dvou bývalých špionů, dřívějších vídeňských kolegů a milenců, kteří si svým vztahem podělali práci a tím i svůj vztah. Nemluvě o stovce mrtvých civilistů. Je to tedy osobní i pracovní inventura, listování zaprášeným a zkrvaveným rakouským deníčkem a vyšetřování tajné služby v jednom, zkrátka Všechny staré nože, All the Old Knives, na jedné hromadě u jednoho stolu s mnoha skleničkami vína. Trpělivé publikum a scénárista a též autor knižní předlohy Olen Steinhauer vědí, že živý z toho zúčtování vyvázne jen jeden. Muž nebo žena? Publikum nebo autor? Taková je tajenka knižního příběhu i filmu z něj. MacGuffin ()

melmoth

Špionážny triler s minimálnym rozpočtom, minimálnou dávkou originality nakrútili so srdiečkom. V rámci kinematografie ako takej sa jedná o mierny nadpriemer. V porovnaní s obdobnými kúskami pohybujúcimi zo sveta špionáže, tajných služieb a početných zvratov (napr. Jeden musí z kola von, 2011; Munich, 2005) hovorme skôr o číročírom priemere. All the Old Knives by som odporúčal milovníkom daného žánru – na jedno pozretie je viac než fajn. Vhodný je i na daždivé popoludnie, keď má človek chuť uvariť si horúci nápoj, schúliť sa do deky a niečo si zapnúť, no nevie sa rozhodnúť, čo by to „niečo“ malo byť. Viac tu ()

stret

Tazka romantika s kulisou spionskeho sveta. Tej chemii som nejak neveril, hoci Pine aj Newtonova zahrali svoje role kvalitne. Pine dozrieva, a uz mu sedia charakterove role. Obom spionom chybalo klasicke sociopatstvo, a spravali sa ako bezna romanticka sedlac. Zapletka je natolko komplikovana, ze moze byt problem ju pochopit. Tato komplikovanost je nutna, aby tam vyznel ten "thriller" a takmer Romeo-Juliovsky zaver. Neodporucam. ()

griso

Tento príbeh je ideálnym kľudným spestrením zimného večera, pre fanúšikov filmov o špionáži, prípadných problémoch kancelárie oddelenia. Je to naozaj veľmi pomalý konverzačný film založený len na diaológoch. Určite príjemná pomaly prebiehajúca zákulisná hra kde sa ako už X tý krát ukazuje, aké nevhodné je pozeranie do výstrihu a následne aj inde kolegyni z pracoviska ak sa jedná o tento typ zamestnania. Je to oddychovka v tom zmysle že tam nič nevybuchuje, nestrieľa sa do nemoty, nepresúvajú sa čierne limuzíny z bodu A do bodu B. Jaj a dobre sa pri tom zaspáva, herecké obsadenie úplne v poriadku. Slušné *** hviezdy. ()

domco61

žiadna nuda ako píše veľa ľudí. Príbeh s s postupným odkrývaním deja rozprávaný v reštaurácii s nečakaným koncom ktorý je pointou celého príbehu. za mňa super ()