Reklama

Reklama

Poslední turné

  • USA Here and Now (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

24 hodin ze života newyorské džezové zpěvačky Vivienne, která se právě dozvěděla osudovou diagnózu a zjišťuje, že není nikdo, komu by se svěřila… Jazzová zpěvačka Vivienne se dozvídá od své lékařky, že má velmi agresívní mozkový nádor, glioblastom, a že okamžitá operace a léčba jí může zajistit maximálně čtrnáct měsíců života. Šokovaná Vivienne odchází z nemocnice a bezcílně se potuluje ulicemi New Yorku. Nesčetněkrát jí volá její francouzská matka, která ji přišla navštívit a čeká na ni v jejím bytě, její manažer Ben jí připomíná, že má zkoušku. Vivienne dorazí do studia, po zkoušce dává interview mladé novinářce, ale odpovídá mechanicky a bez zájmu. Pak se ztratí někam do prázdné místnosti s mladým bubeníkem kapely Jordanem, svým milencem, a mají vášnivý sex. Pak se opět vydá bloumat do ulic, koupí si drahé šaty, které následně zapomene v taxíku po hádce s řidičem, Arabem Samim. Vrací se domů, kde na ni čeká matka, plná výčitek a vlastních starostí s italským milencem, který jí nebere telefon. Vivienne se s ní pohádá, pak se usmíří, uvědomí si, že v taxíku nechala šaty a shání řidiče. Sami jí šaty doveze, ale odmítne ji naložit, protože má vzrušený soukromý hovor. Vivienne jede – neohlášena – navštívit svého bývalého manžela Nicka, který má v péči jejich šestnáctiletou dceru Lucii. Zřejmě by se mu chtěla svěřit, ale nedojde na to… (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (10)

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Film o žene, ktorá sa snaží vysporiadať so zlou správou, ktorú dostane od lekárky. Film nie je jednotný, jednotlivé snímky nie sú „kontinuálne“ a z hereckej stránky nájdeme mnoho iných kvalitnejších filmov z tohto žánru. Napriek tomu musím povedať, že na S. J. Parker som videl snahu presvedčivo zahrať postavu Vivienna. To, že to na filmu nie vždy je vidieť, nemusí byť nutne jej chyba. P.S.: Veľmi malá/krátka až zarážajúco bezvýznamná rola pre R. Zellweger. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Čím víc se vám líbí hip hop, tím víc se vám bude líbil dynamické představení Andrey a jejich přátel a třeba budete mít i chvíle katarze. Ale pokud ho rádi nemáte, budete mít velké přání , aby už konečně vyjádřili svoji bolest. Je to hloupé a bezcílné.O zpěvačce bez zpívání (příšerné zpěvy v 51.minutě). Autor se natáhl na gauč a napsal si něco televizního pro sebe. Nikdy jsem se v životě nenudil více. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Ako hovorí Pethuska, film je kompletne postavený na hereckom umení Sarah J. Parker. A to umenie je dosť diskutabilné, až by som povedal, že chabé. Je treba upozorniť, že celý dramatický príbeh o človeku s chorobou nemá koniec a ja osobne príbehy bez konca nemám až tak rád. Dejovo film nudí, ak vás teda nebavia rozhovory napríklad dvoch výzorovo šesťdesiatničiek, ako zažili noc plnú búrlivého sexu. Neviem s čím, asi s nejakou plastovou pomôckou. Film nakoniec neprinesie viac ako pár útrpných výrazov a divák dostane v podstate k dispozícii len jednu hádanku: ktorá z herečiek sa na seba podoba stále menej? Parker či Zellweger? Zatiaľ to Renée dáva u Suezský prieplav, ale Parker ju už doháňa míľovými krokmi. ()

Denny23 

všechny recenze uživatele

Řekla bych, že myšlenka a herecký výkon Sarah J.P. není vůbec špatný. Pravda, celý film jsem čekala, kam se to tedy dopracuje a ono ve finále vlastně nikam. Je to o jedné špatné zprávě a o jednom dni vstřebávání dané zprávy. Nic víc, nic míň na povrch. Ale když se chce člověk asi hodně zamyslet a brát to trochu víc do hloubky, tak nějaká hlubší myšlenka v tom je. Vstřebávání pocitů, uvědomění se. Nuže, za mě 60/50 a těch 10 za to, že Sarah mám hrozně moc ráda. ()

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Bolestně krásný výkon Sarah J. Parker ve filmu, který by mohl být depresivní, ale je jenom přirozeně a klidně vypovídající o tom, že k životu patří i smrt a jde jen o to, čím ty mezníky vyplníme a jak s vizí konce na dohled naložíme. Jeden den, tolikrát nahoře a tolikrát dole, čas odtikává a nejde vrátit zpátky, písně, které to dopoví. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama