Barry se snaží přesvědčit Sally a třídu, aby představení odehráli i přes nepřítomnost Cousineaua. Nyní, když je Goran pryč, čelí partneři z NoHo Hank a Cristobal problémům. V Clevelandu Fuches zjistí, že nájemných vrahů je nedostatek. (HBO Europe)

Z natáčení  - Bill Hader, Alec Berg

korect

Nemám rád, když u seriálů nová série ztrácí dynamiku série předchozí, vše se znovu od začátku vysvětluje a atmosféra se musí budovat znovu. Nikoliv u Barryho, tady se naskočilo do rozjetého vlaku loňského finále a funguje to parádně. Těším se, co z toho bude, ale už nyní to vidím hodně nadějně, bylo tam všechno, co mělo být.. Scéna s Barryho střelbou byla famózní ()

Hellierer

Původně jsem chtěl dát čtyři hvězdičky, ale za ty dvě naprosto dokonalé scény ke konci z kterých vás zamrazí, musím dát plný počet. Barry je zpět v plné síle a opět funguje jak na komediální, tak i v dramatické rovině. Rozhodně se těším na další díly. ()

DwayneJohnson

Výborný začátek. Vezl se přesně na té odlehčené vlně z konce první série. Pár nových tváří a postav a pak hlavně můj miláček Barry. Zabiják s tváří amatérského herce, s pár kostlivci ve skříni. Prostě ideální začátek, jen doufám, že stejně kvalitně bude pokračovat až do konce. ()

warrenur

Otvaracia scenka pre dverach bola uzasna :) Tiez novy, holohlavy a mily sefik Cecencov bol vyborny. "Don't f*ck with me Barry, its not polite". Bola opravnenou vycitkou, Barrymu. Slusny "otvarak" a nerusene pokracovanie prvej serie. ()