Pete (Mark Wahlberg) a Ellie (Rose Byrne) se rozhodnou založit rodinu a vrhnou se po hlavě do světa pěstounské péče. Když zjistí, že má jejich vysněné dítě dva sourozence, rozroste se jejich domácnost přes noc hned o tři členy! Pete s Ellie se musí s notnou dávkou humoru naučit, co znamená být rodič, aby svým novým ratolestem vytvořili opravdový domov. (Magic Box)

ngel01

Díky vysokému hodnocení jsem se na film těšil. Místo toho jsem zažil velké zklamání. Herecké obsazení bylo sympatické, ale film neměl žádnou šťávu. Vtipy byly nedotažené a působily nuceně. Jedinou vtipnou scénou byla holčička, která seděla u stolu sama. Závěrečná scéna u soudu mě přesvědčila, abych místo dvou hvězdiček dal hvězdu jen jednu. ()

Fonnel

Je mi jasné, že spousta diváků je z toho naměko, mohl bych být taky, ale je to až moc průhledné citové vydírání. S dojením emocí to hodně přepískli a poslali do kopru. Hvězda za dobré téma a Marky Marka. ()

Jimmy.y

Kde začít... Nejdříve musím všechny emoce vstřebat. Velice pěkně natočené, lidské, vtipné! Vypráví o dětech, které přišly o matku,jelikoz se nestačí starat ani sama o sebe. Adaptuji je Mark a Rose...ale cíl nejstarší Lizzie je dostat se k matce, která své děti projeví zájem... Nakonec opět vycouva.... Rozhodnou se nakonec správně, konec je srdcervoucí... Marky Mark mě nepřestane udivovat, co všechno dokáže zahrát.... Vypadá to jako normální snadná role, ba naopak. Smekám před hereckým výkonem Rose Byrne, ty její pytle pod očima mluví za vše... Dala do toho naprosto všechno! A ty děcka byly zlaté, na zabití a přesto je milujete... Ten klučina, ten byl vážně luxusní :D 5/5 není o čem... Skvěle obsazené, skvěle zahrané ()

-marti-

Pro českou společnost je film jako dělaný. O pěstounské péči tady pořád panují extrémní představy. Jedna část lidí si myslí, že pěstouni jsou zlatokopové (zkuste si někdy přepočítat odměnu pěstouna na hodinovou mzdu při službě 24/7), druhá, že to jsou ty divnolidi, co budou nejspíš pedofilové nebo lůzři. A pak je tu třetí skupina, co se dojímá nad plakáty smutných opuštěných blonďáčků a věří, že jakmile se dítě dostane do rodiny, radostí zaplesá, vyroste z něj vysokoškolák a všichni budou žít život zalitý sluncem. A všichni svorně míchají dohromady pěstounku s adopcí. Tenhle film je poměrně dobrým zrcadlem běžného pěstounského života. Ne, děti vám nebudou vděčné, ano, biologická rodina pořád má jistá práva a pro děti jsou vždycky mámou a tátou, a ano, i vy budete jejich mámou a tátou. Ne, puberta nemusí být zrovna jednoduchá, a ano, stojí to za to! U nás nedostanete do péče hispánské děti, ale můžete se rozhodnout starat se o romské, ty sociální kontexty jsou tam a tady podobné. Pokud jste někdy přemýšleli o pěstounství, tohle je film pro vás. ()

andydufrsn

Pro mně strašně blízký příběh, Moc se líbil, protože ukazuje touhu po potomkovi přesně takovouo jaká je, tedy ohromnou , tak ohromnou, že člověk hodí všechno za hlavu a jde do osvojení i s tím rizikem, že to může dopadnout všelijak, A správně ukazuje taky to, že nakonec dospěláci zjistí, že vůbec nejde o jejiich touhy a potřeby! ()

PORTER44

Povedlo se jak hereckými výkony tak vtípnymi snénami,nevím proč ale nestačil jsem se nudit nějak to uteklo snad proto že vtipný scény sřídaly ty dramatičtější a byl konec a tak dojal když je jejich pravá máma nechala ve štichu  že i slza ukápla. ()

Sejkorka

Film drží svými výkony Mark Wahlberg a Rose Byrne. v ústřední roli manželů, kteří si vezmou zprvu do pěstounské péče 3 latino děti. Je tu ale moc řevu, emocí, neposlušnosti, výstřelků. Tudíž občas velmi vtipné, ale nepříliš romantické. Až na ten hepyš, který je jako vždy zřejmý ve chvíli, kdy se děti objeví na scéně. Šestnáctiletá Isabela Merced, (dnes 21) má určitě před sebou skvělou kariéru. V roli nejstarší z ve finále adoptovaných dětí si vede velmi dobře. ()

peproch

Jasně, úvod je standard - přijmu, osvojím si dítě, poskytnu domov. Tenhle film ale klade ty podstatné otázky: jsem připravena dát domov svobodné bytosti nebo chci mít domácího závisláče na sobě? Jsem připravena akceptovat nejen jiný kulturní původ dětí ale i fakt, že biologická matka má přednost? Film použil v závěru scénáristickou zkratku, mimo drama bio matka odmítla poskytnout péči o své děti a ty tak byly kvůli happy endu přisouzeny dobrým rodičům. Ten laciný závěr, toto marmeládové finále zkazilo mi film, který mne jinak nadchnul, povzbudil, potěšil. Chápu, scénář se psal v limitech rozpočtu  stopáže. ()