Trojí život (TV film)

Komedie

Česko, 2018, 80 min

• serbero

scénar napísany asi za jeden víkend na záhrade, na gril party pri nejakej pijanskej párty. Tvorcovia mali už asi " pod kalapom " ako sa hovorí na východnom slovensku a potom začali tvoriť tento film. 1* preto lebo sú aj debilnejšie filmy, pri ktorých som zaspal alebo sa mi dvíhal žalúdok. tuto hovadinu som dopozeral do konca.(29.4.2018)

To je snad zázrak, že v Čr vznikla po delší době česká komedie co není trapná a dá se na ni bez problémů dívat. Navíc v produkci sluníčkářské sračkovité Čt. Jediné mínus je konec, který je strašně na náhodu (že byly zrovna všechny 3 těhotné). Zasmál jsem se cca 4 krát což se v rámci českých komedií rovná zázraku většinou se zasměju max 1. Tohle mělo jít do kin místo těch tupých sraček od Renče.(18.4.2018)

Strašná pitominka přitažená za vlasy, ale odsejpala takovým tempem, jak už dlouho žádný český tévé film. Vystupují tu krásné herečky (což byl také důvod, proč jsem se díval), ale jsou tu malinko za husičky, takže mezi ženami tohle dílo asi oblíbené nebude a ač jsem hlavnímu hrdinovi ani za mák nefandil, tak mne jeho přehrávání a patálie vskutku bavily.(16.4.2018)

Škoda, že se tvůrci snažili z vtipnýho námětu vytěžit každou scénou maximum, místo aby se alespoň trošku zamysleli nad souvislým příběh. Ovšem snaha diváka pobavit je nadřazena všemu, tak jsem ochoten přimhouřit oči neb jsem se docela hodně bavil, zejména první část byla zábavná. Nevidím důvod proč bych tady měl hercům něco vyčítat, protože Trojí život odehráli adekvátně žánru a zápletce navíc i obě dámy jsou hodně sexy a hezky se na ně dívá.(15.4.2018)

• Ephemeris

Keď chcete sklamať dvoch ľudí naraz, nemusíte liezť do postele s dvoma ženami... Stačí ísť na návštevu k rodičom... ako vraví starý vtip. No a po chvíľke slabšieho humoru prichádza hodnotenie slabšieho kúsku. To, čo by ako-tak ešte mohlo fungovať ako fraška na doskách divadla, absolútne nemôže fungovať na obrazovke TV. Každé jedno gesto, každá jedna scéna... bola hyperbola. Veľká bieda, veľká bieda...(15.4.2018)