Marek (J. Plouhar) miluje Martu (H. Vagnerová) a žije s ní, zároveň ale miluje i Soňu (V. Khek Kubařová) a také s ní žije. Marta a Soňa o sobě nevědí. Markovi se daří jeho dvojí život tajit. Před oběma ženami předstírá, že část týdne tráví pracovně v jiném městě – ve skutečnosti ale zůstává stále v Praze a jen se stěhuje z bytu do bytu. Funguje to perfektně. Každá z žen má svoje pozitiva a díky pravidelným změnám nepropadají Markovy vztahy stereotypu. Marek ale není žádný podrazák. Své dva životy bere seriózně. Obě ženy miluje a s oběma to myslí docela vážně. Zařídil jim stejné útulné byty, protože je spravedlivý (a zrovna měli slevy). Nechtěl být bigamistou, ale nějak se to tak vyvinulo, nějak do toho prostě spadl… Marek věří, že díky dokonalému systému může udržet svůj dobrodružný způsob života v chodu a vyhnout se všem úskalím. Funguje mu to perfektně a on je na sebe pyšný. Až jednou ráno se stane něco, s čím opravdu nepočítal… (Česká televize)

tomik99

No, tak jasně, je to blbost na entou, někdy to postrádá trošku kvalitnější zábavu a chytřejší vtipy, přesto jsem se nějakým podivným způsobem bavil. Většina herců totálně přehrává a já si říkal, zda je to naschvál, nebo neschopností našich herců, ale ono to v tomto celém bizáru docela funguje. Pokud si chcete odpočinout po dlouhém dni a naprosto vypnout u vygumované komedie, tak toto je film pro vás. Nejde za nic pochválit, ale svým debilním způsobem to ani neurazí. Viděl jsem o dost horší české filmy. ()

Lachtaan

Strašně hloupá, přesto jakýmsi způsobem odsýpající a místy zábavná nevinná komedie, absolutně dostačující na večer, kdy člověk potřebuje jen a jedině vypnout a na film se téměř nesoustředit. V záplavě množství především amerických romanťáren, které se tématem nevěry zabývají ve velkém, mi tahle jednohubka nijak nevadila. Ale na dlouho dobu už zase podobné dílo nechci vůbec vidět. ()

rikitiki

Tohle nešlo dokoukat. Připitomělá taškařice, kde se všichni chovají jak stereotypy pipin, machů nebo hlupáků. Situace jsou toporné, nevtipné, křečovité. Až mi bylo stydno za celý ansámbl, že v tom hraje, protože mnozí z nich vůbec nejsou špatní herci. V takové ubohé škváře jim to však k ničemu není. Je to urážlivé, jak snímek pohrdá inteligencí diváků. ()

Cesty timem

To jsem z toho janeček, to snad vymýšlí Janeček, tyto mnohoženské filmy :-) A že jich je, jen v tomto týdnu jsem shlédnul dva. Tenhle a nový Chlap na střídačku. I tenhle pobavil. No jsou to kravinky, ale pobaví. Ale já bych na víc ženských neměl čas, nechápu jak to může v reálu někdo stíhat, ale jsou tací, no... ()

quido.morava

Na rozdíl od některých trapných dílek, které se tváří jako něco vyjímečného, je tady hned od počátku jasné, že půjde prvoplánovou komedii. Cítil jsem v tom návrat ke starým českým komediím z meziválečného období, ale bylo tam poněkud mnoho hluchých míst - jinak pohodová nenáročná taškařice pro vypnutí intelektu, která pobaví. Celkový dojem dost posílilo posledních několik vteřin! ()

• Mezi pražské lokace, kde se film natáčel, patří mj. Vinohrady (ulice Lužická a Korunní, Vinohradská vodárenská věž nebo náměstí Jiřího z Poděbrad s kostelem Nejsvětějšího Srdce Páně), Holešovice (Veletržní palác, Národní zemědělské muzeum, Letenské sady nebo ulice Heřmanova), Praha-Nové Město (Senovážné náměstí, Václavské náměstí či ulice Na Příkopě) nebo Smíchov (ulice Mozartova). (HonzaBez)