Trojí život (TV film)

Triple Life

(festivalový název)

Komedie

Česko, 2018, 80 min

Strašná pitominka přitažená za vlasy, ale odsejpala takovým tempem, jak už dlouho žádný český tévé film. Vystupují tu krásné herečky (což byl také důvod, proč jsem se díval), ale jsou tu malinko za husičky, takže mezi ženami tohle dílo asi oblíbené nebude a ač jsem hlavnímu hrdinovi ani za mák nefandil, tak mne jeho přehrávání a patálie vskutku bavily.(16.4.2018)

• noriaki

Dají se udržovat dva paralelní vztahy? Dají, pokud jsou obě ženy hloupé jak troky a nemají ani špetku sebeúcty. Já vím že jde o odpočinkovou komedii, ale děj je nepravděpodobný a prostoduchý i na standardy žánru. Použitelných vtipů je minimum. Občas jsem se zasmál, ale většinu času mi bylo trochu trapně. Jako nechtěný bonus je hlavní hrdina slizoun bez šarmu, takže o nějaké sympatii se nedalo mluvit. Víc mě zaujala vedlejší linie zahraná slušným Jiřím Hánou. Vágnerová & Kubařová předvedly zapomenutelný podprůměr a Plouhar má nejspíš na víc, ale vynikl jen v osamocených scénách, speciálně když mu scénář neházel klacky pod nohy.(27.5.2019)

To je snad zázrak, že v Čr vznikla po delší době česká komedie co není trapná a dá se na ni bez problémů dívat. Navíc v produkci sluníčkářské sračkovité Čt. Jediné mínus je konec, který je strašně na náhodu (že byly zrovna všechny 3 těhotné). Zasmál jsem se cca 4 krát což se v rámci českých komedií rovná zázraku většinou se zasměju max 1. Tohle mělo jít do kin místo těch tupých sraček od Renče.(18.4.2018)

Divadelní řachanda, lehce dementního rázu, nicméně já primitiv se docela bavil, a to nejen díky duu sexydam Kubařová - Vágnerová. Plouhar se pro tuhle roli frajírka narodil, Langoš může jít do důchodu. Vypněte mozky a jděte do toho. Jen se divím, že tohle vyrobila ČT, to je věc typicky pro komerční TV.(17.4.2018)

Námět je sice x krát viděné klišé, ale v našich luzích a hájích zase ne tak často používané. Občas je to sice přestřelené a herci občas nemístně přehrávají, ale v zásadě jsem neměl nic proti. Zasmál jsem se, na holky se dobře koukalo a potěšil i Plouhar v pro něj ne zrovna obvyklé komediální rovině. Za mě spokojenost a podle mě je to další ze zbytečně podhodnocených českých filmů. 70%(16.4.2018)