Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Marek (J. Plouhar) miluje Martu (H. Vagnerová) a žije s ní, zároveň ale miluje i Soňu (V. Khek Kubařová) a také s ní žije. Marta a Soňa o sobě nevědí. Markovi se daří jeho dvojí život tajit. Před oběma ženami předstírá, že část týdne tráví pracovně v jiném městě – ve skutečnosti ale zůstává stále v Praze a jen se stěhuje z bytu do bytu. Funguje to perfektně. Každá z žen má svoje pozitiva a díky pravidelným změnám nepropadají Markovy vztahy stereotypu. Marek ale není žádný podrazák. Své dva životy bere seriózně. Obě ženy miluje a s oběma to myslí docela vážně. Zařídil jim stejné útulné byty, protože je spravedlivý (a zrovna měli slevy). Nechtěl být bigamistou, ale nějak se to tak vyvinulo, nějak do toho prostě spadl… Marek věří, že díky dokonalému systému může udržet svůj dobrodružný způsob života v chodu a vyhnout se všem úskalím. Funguje mu to perfektně a on je na sebe pyšný. Až jednou ráno se stane něco, s čím opravdu nepočítal… (Česká televize)

(více)

Recenze (158)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Mohl bych mezi těma dvě lítat, štvát se jako pes a nic z toho nemít. Ale já ... já si to užívám." Tohle prostě nejde uhrát. Mít dvě krásky, od jedné odlétat do Londýna, od druhé do Hamburku a neopustit přitom Prahu? Znám pár týpků, co něco podobného nepříliš úspěšně zkoušeli, tak jsem byl zvědavý, jak si s tím poradí geniální stratég Marek. A musím uznat, že amatérštější přístup jsem ještě neviděl. Toho bych odhalil snad i já a to mi na vedení běžně stojí pět až deset lidí. Na druhou stranu musím uznat, že jsem se chvílemi bavil. Zejména když si holky domlouvaly Markovo předávání ("Od 20. jsem na školním výletě, tak si ho nech asi klidně dýl.") nebo když Marka vydíral falešný diabetik Erik. Nicméně jsem přesvědčen o tom, že z tohoto tématu by se dala vysoustružit skvělá komedie. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Škoda, že se tvůrci snažili z vtipnýho námětu vytěžit každou scénou maximum, místo aby se alespoň trošku zamysleli nad souvislým příběh. Ovšem snaha diváka pobavit je nadřazena všemu, tak jsem ochoten přimhouřit oči neb jsem se docela hodně bavil, zejména první část byla zábavná. Nevidím důvod proč bych tady měl hercům něco vyčítat, protože Trojí život odehráli adekvátně žánru a zápletce navíc i obě dámy jsou hodně sexy a hezky se na ně dívá. ()

Reklama

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Slabé, velmi slabé i přes sympatické dámské obsazení a samozřejmě tradičně dobrého Hánu. Plouhar hrál divně a celé to byl takový podivný mix romantiky a rádoby komedie. Lehce pobavil mladej hacker s cukrovkou. Od operace ,,Pláč'' jsem si myslel, že se to třeba celé zvrtne k lepšímu, ale konec dojel v úplně stejných kolejích jako film začal. Dám tedy za dva byty a je to tak akorát. * * ()

Ephemeris 

všechny recenze uživatele

Keď chcete sklamať dvoch ľudí naraz, nemusíte liezť do postele s dvoma ženami... Stačí ísť na návštevu k rodičom... ako vraví starý vtip. No a po chvíľke slabšieho humoru prichádza hodnotenie slabšieho kúsku. To, čo by ako-tak ešte mohlo fungovať ako fraška na doskách divadla, absolútne nemôže fungovať na obrazovke TV. Každé jedno gesto, každá jedna scéna... bola hyperbola. Veľká bieda, veľká bieda... ()

Ampi 

všechny recenze uživatele

Nenáročné, humorné, dobře herecký obsazené. Marek to s ženami umí ( i když i kosa padne na kámen), možná by v jeho případě připadala konverze k islámu či ortodoxnímu mormonismu. Pak by nemusel vytvářet partnerské troj a víceúhelníky. V symbolickém duelu Hany Vagnerové a Veroniky Kubařové u mne vyhrála Veronika Kubařová. ()

Galerie (58)

Zajímavosti (1)

  • Mezi pražské lokace, kde se film natáčel, patří mj. Vinohrady (ulice Lužická a Korunní, Vinohradská vodárenská věž nebo náměstí Jiřího z Poděbrad s kostelem Nejsvětějšího Srdce Páně), Holešovice (Veletržní palác, Národní zemědělské muzeum, Letenské sady nebo ulice Heřmanova), Praha-Nové Město (Senovážné náměstí, Václavské náměstí či ulice Na Příkopě) nebo Smíchov (ulice Mozartova). (HonzaBez)

Reklama

Reklama