Marek (J. Plouhar) miluje Martu (H. Vagnerová) a žije s ní, zároveň ale miluje i Soňu (V. Khek Kubařová) a také s ní žije. Marta a Soňa o sobě nevědí. Markovi se daří jeho dvojí život tajit. Před oběma ženami předstírá, že část týdne tráví pracovně v jiném městě – ve skutečnosti ale zůstává stále v Praze a jen se stěhuje z bytu do bytu. Funguje to perfektně. Každá z žen má svoje pozitiva a díky pravidelným změnám nepropadají Markovy vztahy stereotypu. Marek ale není žádný podrazák. Své dva životy bere seriózně. Obě ženy miluje a s oběma to myslí docela vážně. Zařídil jim stejné útulné byty, protože je spravedlivý (a zrovna měli slevy). Nechtěl být bigamistou, ale nějak se to tak vyvinulo, nějak do toho prostě spadl… Marek věří, že díky dokonalému systému může udržet svůj dobrodružný způsob života v chodu a vyhnout se všem úskalím. Funguje mu to perfektně a on je na sebe pyšný. Až jednou ráno se stane něco, s čím opravdu nepočítal… (Česká televize)

rigby

Klasická zápletka, sympatické obsazení, bohužel zcela zmatený scénář se scénami, které v konečné podobě nepůsobí vtipně. Chybí tam jiskra, která je nahrazena řevem a rozmáchlými gesty. Chybí trocha reality, protože je to vlastně celé děsně afektované. Tudy cesta rozhodně nevede. ()

zigy

Divadelní řachanda, lehce dementního rázu, nicméně já primitiv se docela bavil, a to nejen díky duu sexydam Kubařová - Vágnerová. Plouhar se pro tuhle roli frajírka narodil, Langoš může jít do důchodu. Vypněte mozky a jděte do toho. Jen se divím, že tohle vyrobila ČT, to je věc typicky pro komerční TV. ()

Kozlowski8

Komedie o tom, jaké zapeklitosti může přinést vztah muže se dvěma ženami. Hezký holky, sympatičtí kluci a vesměs dobří herci, kteří se snaží, jak dovedou. Stupidní dialogy a scénář toto jejich snažení ale velice sráží. Bylo několik okamžiků, které mne pobavily a rozesmály, proto 2*. 30%. ()

SuzieS

misty je scenar trochu nelogicky, je tam hodne hluchych mist. Ale aspon se u toho clovek neciti zas tak trapne, jak u vetsiny ceskych komedii ()

Salvator

Čekat intelektuální zážitek by bylo hodně naivní. Celek ale nakonec předčí očekávání. Mimochodem, Jiří Hána v paruce vypadá skoro jako Javier Bardem. :o) ()

TheKLF

Nechápu, opravdu nechápu zdejší komentáře. To jako chcete už co Vy rozmazlenci !!!!!!!!! Ať tak či tak, super komedie u které jsem se skvěle bavil a to až do konce. Tohle mohlo bejt i v kině. ()

Dawe2

Nepravděpodobné, místy trapné, trochu střeštěné. Ale sranda to byla, herecky taky slušné, Vagnerová opilá naprostá bomba :D. Stopáž, co se drží při zemi filmu celkem pomohla. Na pohodové pokoukání, pousmání či zasmání bez velkého přemýšlení je to dobré. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

parazit

Pane bože! Lidi, je to komedie!! Je mi líto, že u komedie lidi hledají to, co je typické pro jiné žánry... Já u komedie hledám pobavení, což se mi tady dostalo :) Je pravda, že některé situace by se asi ve skutečnosti opravdu nestaly, ale có. Nicméně sexy Plouhar a další 2 príma baby mi tenhle film hezky zpříjemnili. Pohodový film, který hodnotím lehce více, páč si to díky těm obecně nízkým hodnocením zaslouží ;) 70% ()

BruceTichac odpad!

Něco tak stupidního jsem už dlouho neviděl. Primitivní pokus o humor, nechápu, že toto veledílo někdo dokoukal do konce. ODPAD!!! ()

Sathine

Ano, jedná se o stokrát omílané téma, ale i tak bavilo, rychle ubíhalo a člověk se dost nasmál. Jako oddychovka perfektní. Samozřejmě hrál roli i výběr velmi sympatických herců, kteří se svých rolí dle mého názoru zhostili na výbornou. Ano, bylo to přitažené za vlasy a nepravděpodobné, ale proč ne.. Proč nad vším dumat a hledat nějaký psychologický dopad filmu. Je dobré se občas odreagovat nad více méně nesmyslem. ()

slovacke

Řemeslně velmi solidně odvedená práce. Jasný styl držený po celou dobu filmu. Zápletka samozřejmě triviální, ale s prostorem pro hereckou nadsázku a vypointování situací. Bavilo mě sledovat, jak si scénář i režie hrají s drobnostmi, kterým postupně dávají pro děj zásadnější smysl. Po seriálu Kosmo opět excelentní Jiří Hána. Kdo si chtěl užít nenáročný nedělní večer s komedií, která má hlavu a patu, musel být spokojen. ()

Fracek

Tož já nevím, jako dokoukal jsem, ale všude bylo tak nějak něco odbyté a kýčovité... taky mě už nebaví pořád ty profláklé ksichty rádoby krásných sexy hereček ... ať mi nikdo neříká, že nejsou nějaké neokoukané mladší co by si rády zahrály a vystřídaly tady ty všudybylky. ()